مشکلات ظاهر بینی مانند وجود قوز بینی عاملی بسیار ناخوشایند محسوب شده و افراد معتقد هستند که این مشکل در چهره و زیبایی چهره آنها تاثیر منفی گذاشته و اعتماد بنفس آنان را پایین آورده است. اما باید گفت دیگر جای نگرانی نیست، چرا که تزریق ژل به بینی روشی غیرتهاجمی و پرکاربرد است که در مراکز زیبایی معتبر برای بهبود و ترمیم مشکلات و ناهنجاری های بینی استفاده می شود.

تزریق فیلر اخیرا برای اهدافی نظیر حجم دهی و کاهش چین و چروک استفاده می شود، اما یکی از کاربردهای پرطرفدار آن، تزریق ژل به بینی است که بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

با استفاده از این روش زیبایی می توان کوچک ترین مشکلات و نواقص را در بینی برطرف کرد. لازم به ذکر است که امروزه مراکز زیبایی زیادی برای ارائه انواع خدمات زیبایی ارائه شده است؛ اما باید به این نکته توجه کنید که تزریق فیلر تنها از دستان هنرمند و با تجربه ی متخصص زیبایی ماهر قابل انجام است. بنابراین در انتخاب مرکز زیبایی دقت کنید.

مرکز زیبایی الیزه با بهره مندی از تجهیزات بی نظیر تحت نظر برترین پزشکان زیبایی و پوست و مو خدمات بی نظیری در برطرف کردن مشکلات شما ارائه می نماید.

تزریق ژل به بینی

آنچه در این مقاله می خوانید :

تزریق ژل به بینی

ترمیم بینی بدون جراحی یک عمل زیبایی نسبتاً ساده است که برای ترمیم بینی استفاده می شود. جراحی بینی بدون جراحی  از طریق چندین روش مختلف به دست می آید که متداول ترین آن تزریق ژل به بینی است که می تواند تا یک سال دوام داشته باشد.

بهترین گزینه برای تزریق ژل به بینی

برای بیمارانی که از شکل بینی خود راضی نیستند ، عمل زیبایی بینی بدون جراحی بهترین راه حل می باشد. این روش ۱۵ دقیقه ای می تواند به سرعت و به راحتی برآمدگی های جزئی ، انحرافات ، افتادگی و سایر نقص ها را سریع و بدون عوارض اصلاح کند.

در طول مشاوره با پزشک زیبایی ، پزشک نیازهای منحصر به فرد شما و نتایج نهایی را ارزیابی کرده و روش کار را به شما توضیح می دهد. او همچنین به شما کمک می کند تا مشخص کند کدام نوع فیلر با نوع پوست شما بهترین عملکرد را دارد تا به ظاهری که می خواهید برسید.

در مرکز الیزه شما می توانید با مراجعه به صفحات مجازی تصاویر قبل و بعد از تزریق ژل به بینی را مشاهده کنید.

مراحل تزریق ژل به بینی

پس از مشاوره با پزشک معالج، سپس کرم بی حس کننده موضعی را به بینی زده و اجازه می دهیم ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بماند.  پس از پاکسازی کامل پوست ، یک سری تزریق های بسیار دقیق در نقاط خاصی از بینی انجام می شود. محل تزرق فیلر کاملا وابسته به نتیجه مورد انتظار بیمار و پزشک می باشد.

در این روش درد کمی احساس می شود ، اما تزریق فیلر در قسمت نوک بینی تا حدی حساس تر از بقیه قسمت های بینی است. و در نهایت شما پش از انجام این تزریق به راحتی و بدون کوچکترین عوارض می توانید به فعالیت های معمول بپردازید.

مراقبت پس از تزریق ژل به بینی

روش تزریق ژل به بینی عوارضی ندارد و بیماران معمولاً می توانند بلافاصله به محل کار خود بازگردند. البته ممکن است کبودی جزئی ، تورم خفیف و کمی قرمزی و حساسیت در نوک بینی وجود داشته باشد که همه این مشکلات باید خیلی سریع برطرف شوند. بعد از انجام این روش ، می توانید به روال عادی مراقبت از پوست خود ادامه دهید. دست زدن به بینی ، شستن صورت و فعالیت های طبیعی بر نتایج عمل تاثیری نخواهد داشت.

پیشنهاد ما این است که حداقل ۲۴ ساعت پس از تزریق از ورزش و مصرف الکل خودداری کنید. همچنین به شما توصیه می کنیم حداقل یک هفته از استفاده از عینک آفتابی سنگین خودداری کنید.  پیشنهاد می کنیم از داروهای رقیق کننده خون برای یک هفته قبل و دو روز بعد از درمان استفاده نکنید.

داروهای رقیق کننده خون شامل الکل ، آسپیرین ، ایبوپروفن ، مکمل های ویتامین E ، مکمل روغن ماهی یا دانه کتان است که باید با پزشک متخصص خود مشورت کنید و دیگر دستورالعمل های مراقبتی را اجرا کنید.

مزایا و معایب تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به بینی یک گزینه مناسب برای کسانی است که دارای نقص خفیف تا متوسط ​​در بینی خود هستند ، مانند برآمدگی ، نوک افتاده  یا نقص های جزئی. تزریق ژل به بینی یک راه حل عالی برای کسانی است که جراحی زیبایی بینی  انجام داده اند ، اما از نتایج آن کاملاً راضی نیستند و بینی آنها هنوز مشکلاتی جزئی دارد.

تزریق ژل به بینی غالباً بی نظمی های حاصل از جراحی زیبایی بینی را اصلاح کرده و بیماران را از عمل دوباره بینی به منظور اصلاح جزئیات خلاص می کند. متخصص زیبایی در مرکز الیزه، می تواند تشخیص دهد که آیا این روش برای شما موثر واقع می شود یا خیر.

تزریق ژل به بینی یک گزینه جایگزین موقتی است که به آنها اجازه می دهد قبل از انجام گزینه دائمی ، ظاهربی نظیر و بدون نقص را امتحان کنند. از آنجا که این روش درمانی دوره نقاهت ندارد ، بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان به فعالیت های معمول خود ادامه دهند.

با تزریق دقیق فیلر به بینی درنواحی  بالا و پایین ‘برجستگی’ روی بینی ، می توان به راحتی مشکلات بینی را برطرف کرده و ظاهری بی نظیر به چهره ببخشید. علاوه بر این ، با استفاده از پرکننده در اطراف نوک بینی ، می توان آن را نازک تر  نشان داد و همچنین می توان با تزریق بوتاکس به داخل  عضله ای که به طور مداوم بینی را به سمت پایین می کشد ، نوک بینی را بلندتر کرد.

توجه کنید برای کسانی که به نواقص شدید بینی در اثر تصادفات ، مشکلات تنفسی و نقص های مادرزادی دچار هستند، تنها گزینه موثرعمل جراحی بینی است تا مشکل آنها به طور کامل حل شود. در این صورت پزشک متخصص زیبایی شما را به جراح پلاستیک حاذق ارجاع می دهد. تزریق ژل به بینی  معمولاً در مطب در کمتر از یک ساعت انجام می شود و از بی حسی موضعی برای تزریق استفاده می شود. حجم مصرفی فیلر به آرامی اضافه می شود تا به تصحیح دقیق هر ناحیه کمک کند.

مراحل مشاوره در مرکز الیزه

با توجه به  استانداردهای دقیق پزشکی ما، مرکز الیزه تزریق فیلر را تنها توسط بهترین متخصصین زیبایی برای مراجعین ارائه می دهد که موجب کاهش عوارض و دریافت بهترین نتایج می شود.

در جلسه مشاوره موارد زیر بررسی خواهد شد :

بهترین گزینه های درمانی برای شما و آناتومی صورت و نتایجی که از تزریق فیلر بینی حاصل خواهد شد.

توضیح روش درمانی ، بهبودی و نتایج احتمالی و هزینه ها

بررسی سابقه پزشکی شما

پاسخ به تمامی سوالات شما پیرامون تزریق فیلر

اگر مراحل مشاوره با رضایت شما و پزشک به پایان برسد، می توانید برای انجام این عمل زیبایی در مرکز زیبایی الیزه اقدام کنید.

هزینه تزریق ژل به بینی

هزینه این روش زیبایی در هر مرکز تفاوت هایی با دیگر مراکز درمانی دارد. توجه کنید که این روش درمانی، روشی مقرون به صرفه با حداقل تهاجم است. اما ناگفته نماند که این عمل هم مانند دیگر عمل های زیبایی نیاز به تبحر و تخصص پزشک دارد و اگر در تزریق فیلر به نواحی دقت نشود و پزشک تبحر کافی در انجام این روش زیبایی را نداشته باشد، شما به نتیجه مورد انتظارتان نمی رسید.

بعضی مراکز هستند که این عمل زیبایی را با قیمت کمتر از حد معمول انجام می دهند. اما باید بگوییم اگر دیدید جایی این کار را برای شما با قیمتی پایین انجام می دهد، به آن شک کنید؛ چرا که ژل با کیفیت با ماندگاری بالا قیمت پایین ندارد و اگر جایی این کار را با قیمت پایین انجام می دهد، کیفیت را نیز پایین آورده و شک نکنید در این مراکز نمی توانید به نتایج مورد انتظار خود برسید.

حدودا تزریق ژل به بینی از قیمت ۲ میلیون شروع می شود و این هزینه به شدت اختلال بینی و نواقص و نوع ژل انتخابی شما بستگی دارد. البته برای گرفتن قیمت دقیق تر بهتر است با مرکز الیزه تماس بگیرید و قیمت را بپرسید.

سخن پایانی

مشکلات بینی در اثر ضربه، ژنتیک، تصادفات و سایر دلایل اتفاق می افتد و ممکن است شما را آزرده خاطر کرده و اعتماد بنفس شما را پایین بیاورد. بنابراین در این شرایط استفاده از پرکننده های بینی می تواند راه حلی بدون عوارض، کم تهاجم و موثر باشد و شما را از هزینه های بالا و عوارض جراحی بینی خلاص کند. البته انتخاب مرکز زیبایی معتبر در این روش زیبایی بسیار مهم است و اگر این کار توسط بهترین متخصص زیبایی انجام شود، دیگر نیازی نیست استرس نتیجه حاصل و عوارض را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *