تکنیک‌های مختلفی برای این کار وجود دارد ولی در چند سال اخیر تزریق ژل لب به روش روسی در تهران محبوبیت خاصی پیدا کرده است؛ زیرا مدلی جذاب و بسیار زیبا و طبیعی برای لب‌ها ایجاد می‌کند. البته به‌شرط اینکه توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران انجام شود. انجام این روش به دست افراد غیرمتخصص نه تنها باعث ایجاد لب روسی نمی‌شود بلکه ممکن است حتی باعث نازیبایی، عدم تقارن و مشکلات دیگری برای لب‌های شما شود پس باید توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران انجام شود.


The_best_Russian_lip_gel_injection_doctor_in_Tehran

فهرست مطالب

بهترين دکتر تزريق ژل لب روسی در تهران کيست؟

هیچ‌چیز به‌اندازه داشتن صورتی زیبا بخصوص در قسمت لب‌ها که باعث ایجاد اعتمادبه‌نفس در شما می‌شود احساس خوبی ندارد. صرف نظر از سن، بسیاری از زنان دوست دارند لب‌های پر و جذابی داشته باشند که با زنانگی و جوانی همراه است. محصولات آرایشی مانند کیت لب و خط لب به ایجاد این هدف به‌صورت کوتاه‌مدت کمک می‌کنند، بااین‌حال، اکثر خانم‌ها می‌خواهند فرم لب کاملی داشته باشند که ماندگاری طولانی‌مدت داشته باشد.
اگر می‌خواهید بدانید تکنیک تزریق ژل لب به روش روسی چگونه است و بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران چطور این کار را انجام می‌دهد در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران متخصص پوست و زیبایی است که با دانش کاملی که نسبت به نوع پوست و کانتورینگ صورت شما دارد بهترین نتایج را برایتان رقم میزند. او می‌داند که ژل لب را دقیقاً در چه نقاطی باید تزریق کند تا درنتیجه کار یک لب روسی زیبا ایجاد شود. همچنین ممکن است برای کانتورینگ بهتر تزریق ژل در برخی نواحی صورت را نیز انجام دهد تا نتایج درخشان‌تری ایجاد شود. از طرفی بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران کاملاً به نکات ایمنی مورد نیاز برای تزریق ژل لب آگاه است و کاری نمی‌کند که زیباجو دچار عوارض بسیار خطرناک و ناراحت‌کننده مانند خونریزی یا عفونت بعد از تزریق شود.
متأسفانه در بسیاری از مراکز غیرتخصصی که افراد معمولاً به دلیل هزینه پایین‌تر به آن‌ها مراجعه می‌کنند تکنسین‌های انجام دهنده مهارت و تخصص کافی برای انجام این کار را ندارند و درنتیجه علاوه بر اینکه حالت نازیبایی برای لب‌ها ایجاد می‌کنند خطرات زیادی مانند عفونت را به همراه خواهند داشت. همچنین بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران کسی است که می‌توانید اطمینان داشته باشید از مواد باکیفیت برای این کار استفاده می‌کند که این نکته نیز در بسیاری از مراکز رعایت نمی‌شود.


Who_is_the_best_Russian_lip_gel_injection_doctor

تزريق ژل لب به روش روسی در تهران چيست؟

بزرگ کردن لب به کمک تزریق ژل به‌طورکلی یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که منجر به ایجاد لب‌های شاداب، پر و حجیم می‌شود. در حال حاضر رایج‌ترین روش برای بزرگ کردن لب، تزریق فیلر پوستی است. فیلرهای تزریقی پوستی که روی لب‌ها استفاده می‌شود شامل برچسب‌هایی مانند Juvederm، Restylane، Teosyal و غیره است که همه آن‌ها را می‌توان در نواحی مختلف درمانی دیگر روی صورت و بدن نیز تزریق کرد.

بیشتر پرکننده‌های پوستی مدرن از ژل‌های اسید هیالورونیک ساخته می‌شوند که به‌طور طبیعی در بدن انسان نیز یافت می‌شود. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که آب را جذب می‌کند و پس از تزریق در یک نقطه از پوست حجم آن افزایش می‌یابد. برای لب‌ها استفاده از این ژل با تکنیک تزریق ژل لب به روش روسی در تهران غوغایی به پا کرده است و لب‌هایی بسیار جذاب ایجاد می‌کند.
قبل از استفاده از اسیدهای هیالورونیک برای پرکننده‌های پوستی تزریقی، از تزریق سیلیکون مایع می‌شد که به دلیل عوارض جانبی آن در حال حاضر دیگر استفاده نمی‌شود. امروزه آن‌ها با پرکننده‌های مبتنی بر اسید هیالورونیک جایگزین شده‌اند که گزینه جدیدتر و ایمن‌تر پرکننده پوست هستند.
در مورد پرکننده‌های اسید هیالورونیک، اثرات قابل پیش‌بینی‌تر و طبیعی‌تر است. گزینه‌های دیگری مانند تزریق چربی و ایمپلنت‌های نیز دائمی در دسترس هستند، بااین‌حال، امروزه به‌طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، زیرا خطر عوارض جانبی آن‌ها باز هم بیشتر از پرکننده‌های اسید هیالورونیک است و نتایج غیرقابل‌پیش‌بینی‌تر و دشوارتر است.
تأثیر تکنیک لب روسی می‌تواند جذابیت فوق‌العاده‌ای برای چهره شما ایجاد کند. این روش عمدتاً برای پر کردن لب‌ها یا حجم‌دهی طبیعی که به‌طور کلاسیک در مدل‌ها و افراد مشهور مشاهده می‌کنید، استفاده می‌شود. با استفاده از تکنیک لب روسی، قطرات ریز فیلر به‌صورت عمودی به لب تزریق می‌شود و بدنه لب را گشاد، بلند و باز می‌کند. در این روش بزرگ کردن لب هیچ‌گونه برجستگی وجود ندارد، به این معنی که شکل اردک مانندی برای لب‌ها ایجاد نخواهد شد.
این روند جدید شبیه فرم لب‌های زنان روسی است که به‌طور طبیعی دارای لب‌های صاف‌تر و پهن‌تر هستند و به همین دلیل به این شکل نام‌گذاری شده است. زنانی که به دنبال تقویت طبیعی لب خود هستند، عمدتاً می‌خواهند لب‌های بزرگ‌تر و حجیم‌تری داشته باشند، بدون اینکه نگران تغییر مکان پرکننده باشند و حالت‌های «لب اردک» یا « قزل‌آلا» ایجاد ‌شود. به همین دلیل در حال حاضر تزریق ژل لب به روش روسی در تهران به یک ترند تبدیل شده است که از مدل لب‌های یک “عروسک روسی” با شکل قلب، صاف‌تر و لب بلندتر الهام گرفته شده است.
هر کسی که تابه‌حال لب‌های خود را با پرکننده‌های پوستی بزرگ کرده است، احتمالاً موافق است که نتایج باعث می‌شود فرد اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشد و بخصوص انجام تکنیک روسی روشی است که ارزشش را دارد. به‌شرط آنکه نزد بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران انجام شود.
تکنیک پرکننده لب روسی روشی ایده‌آل برای استفاده کسانی است که می‌خواهند نه تنها به‌صورت افقی، بلکه به‌صورت عمودی فرم لب‌های خود را بهبود بخشند. هدف آن افزایش عمودی کانتور لب و برجسته‌سازی کمان کوپید است. نتیجه این عمل لب‌های عروسکی با ظاهری طبیعی و برآمدگی بسیار زیبا است. با استفاده از این تکنیک لب‌های شما می‌توانند کمال جذابیت را داشته باشند درحالی‌که به‌طور طبیعی حجیم به نظر می‌رسند.

با انواع ژل لب روسی نیز آشنا شوید.

ژل لب روسی به عنوان یکی از تکنیک‌های مورد استفاده در تزریق ژل لب معروف است. این نوع ژل لب ممکن است به شکل‌ها و مدل‌های مختلفی در دسترس باشد، که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند. برخی از انواع مدل ژل لب روسی شامل موارد زیر می‌شود:

موضوعی که مهم است که هر نوع ژل لب روسی را تحت نظر یک بهترین دکتر ژل لب تهران یا دیگر شهرها استفاده کنید و توصیه‌های او را رعایت کنید تا به نتایج مطلوب و ایمنی دست پیدا کنید.

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق ژل لب روسی هستند؟

بهترين دکتر ژل لب روسی در تهران چطور اين کار را انجام می دهد؟

روش روسی لیپ متفاوت از روش‌های استاندارد پر کردن لب انجام می‌شود. قیمت و مدت درمان آن نیز می‌تواند با روش‌های قدیمی‌تر متفاوت باشد. با استفاده از این روش، قطرات ریز فیلر پوستی به لب، عمدتاً در اطراف قسمت مرکزی آن تزریق می‌شود تا ظاهری قلبی شکل ایجاد کند. تزریق‌ها به‌صورت عمودی در چندین نقطه انجام شده و از پایه لب به سمت بالا کشیده می‌شود و به‌صورت افقی برجستگی چندانی ایجاد نمی‌شود که تفاوت آن با روش‌های سنتی را مشخص می‌کند.
درواقع لب‌های روسی به‌جای پهن‌تر، بلندتر هستند و به‌دقت و مهارت بیشتری برای رسیدن به هدف نیاز دارند، به همین دلیل است که تکنیک لب روسی برای رسیدن به‌ظاهر دلخواه زمان بیشتری می‌برد.
این روش یک درمان پیشرفته است و نیاز به مواد پرکننده اضافی و مهارت بالای بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران دارد. بااین‌حال، برای لب‌های روسی، پرکننده اضافی برای ایجاد حالت چاق شدن بیش‌ازحد لازم نیست، بلکه برای افزایش ارتفاع لب‌ها لازم است. به همین دلیل است که این تقویت‌کننده لب گزینه خوبی برای کسانی است که برای اولین بار می‌خواهند لب‌هایشان را با روش پرکننده‌های تزریقی تقویت کنند، زیرا باعث چاق شدن طبیعی و درعین‌حال محسوس می‌شود.
در صورت نیاز بیمار، می‌توان حجم اضافی را به تکنیک لب روسی اضافه کرد و جلسات درمان کامل بر اساس نتیجه دلخواه زیباجویان طراحی می‌شوند. در مرکز تخصصی ما بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران فعال است که همیشه به دنبال نتایج 100% طبیعی هستند و در صورت درخواست بیش‌ازحد محصول، قبل از انجام تزریق به مشتریان در مورد ظاهر غیرطبیعی هشدار می‌دهند؛ بنابراین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که با انجام این روش در مرکز تخصصی زیبایی ما بهترین نتایج را خواهید گرفت.
با تکنیک لب روسی، فیلر پوستی بسیار سطحی تزریق می‌شود که آن را به یک روش بسیار چالش‌برانگیز و بسیار پیشرفته تبدیل می‌کند. اگر این روش توسط یک تزریق کننده بی‌تجربه یا فاقد صلاحیت انجام شود، احتمال عوارض جانبی می‌تواند زیاد باشد. عوارض جانبی ممکن است شامل ناهمواری، کج بودن و برآمدگی باشد؛ بنابراین، بسیار مهم است که مطمئن شوید، درمان توسط یک متخصص آموزش دیده با تجربه گسترده و صلاحیت مرتبط در این زمینه انجام می‌شود. این کار ایمنی و اثربخشی روش را تضمین می‌کند.
معمولاً درمان پرکننده لب از 15 تا 30 دقیقه طول می‌کشد. بااین‌حال، اگر فیلر بیشتری استفاده شود، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد و زمان درمان را تا 30 الی 45 دقیقه افزایش دهید.
یکی از تفاوت‌های اصلی بین روسی لیپ و تزریق سنتی لب این است که با تکنیک لب روسی، فیلر به سطح زیرپوستی تزریق می‌شود. در اینجا فیلر به‌عنوان یک پایه برای تحمل وزن لب عمل می‌کند که به آن فرآیند چادر گفته می‌شود. در صورت تمایل به انجام تکنیک لب روسی، چند نقطه تزریق بیشتر در مرز خارجی لب بالا یا پایین وجود دارد.
با وجود این واقعیت که این روش شامل نقاط تزریق بیشتری است، خطر کبودی بسیار کمتر بوده که البته به مهارت بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران نیز بستگی دارد. این به این دلیل است که سطح زیرپوستی (هدف تزریق لب روسی) نسبت به لایه‌های عمیق‌تر لب که در روش‌های گذشته در آن نقاط تزریق انجام می‌شد، کمتر عروقی است. بااین‌حال، توجه داشته باشید که به دلیل قرار دادن پرکننده به‌صورت سطحی‌تر در این روش، تورم اولیه بعد از عمل بیشتر خواهد بود.
سوزن مورد استفاده برای لب‌های روسی تنها 1 تا 2 میلی‌متر در عمق پوست فرو می‌رود، جایی که انتهای عصب به‌اندازه لایه‌های عمیق‌تر وجود ندارد، بنابراین، نسبت به درمان معمولی پرکننده لب، سوزش و ناراحتی کمتری ایجاد خواهد کرد.

اقدامات قبل از تزریق فیلر لب توسط بهترين دکتر تزريق ژل لب روسی در تهران

قبل از تزریق ژل لب، مراقبت از لب‌ها و آماده‌سازی برای این فرآیند می‌تواند به بهبود نتایج کمک کند و احتمال وقوع عوارض را کاهش دهد. در ادامه برخی از اقدامات مهم قبل از تزریق ژل لب را بررسی می‌کنیم:

  1. مشاوره با پزشک: قبل از هرگونه فرآیند تزریقی، مهم است که با یک پزشک متخصص زیبایی مشورت کنید. پزشک می‌تواند وضعیت لب‌ها و پوست شما را بررسی کرده و به شما راهنمایی کند که آیا تزریق ژل لب مناسب شما می باشد یا خیر؟
  2. سوابق بیماری: اگر شما داروهای خاصی مصرف می‌کنید یا سابقه بیماری خاصی دارید، به پزشک خود اطلاع دهید. برخی از داروها و سابقه بیماری ممکن است با تزریق ژل لب تداخل داشته باشند.
  3. از مصرف الکل خودداری کنید: در روز تزریق، پیشنهاد می‌شود مصرف الکل و داروهای ضد التهاب مانند آسپرین را محدود کنید. این مواد می‌توانند منجر به خونریزی و تورم بیش از حد شود.
  4. انجام آزمایشات پیش تزریق: برخی از پزشکان ممکن است قبل از تزریق ژل لب، آزمایشاتی مانند آزمایش خون یا آلرژی را توصیه کنند تا اطمینان حاصل شود که شما به مواد تزریقی حساسیت ندارید و وضعیت سلامت شما مناسب است.
  5. ترکیبات تغذیه‌ای: مصرف مواد غذایی مفید مانند میوه‌ها و سبزیجات و آب می‌تواند به بهبود وضعیت پوست و لب‌های شما کمک کند. همچنین، مصرف مکمل‌های ویتامینی مانند ویتامین C و E نیز می‌تواند برای بهبود بازسازی پوست مفید باشد.

همچنین، پزشک شما ممکن است دستورالعمل‌های خاصی برای شما داشته باشد که باید به آنها پایبند باشید.

بعد از عمل زيبايی لب توسط بهترين دکتر تزريق ژل لب روسی در تهران بايد چه انتظاری داشت؟

بعد از تزریق لب مقداری کبودی را تجربه خواهید کرد. کبودی را می‌توان با انجام اقداماتی مانند اجتناب از مصرف زیاد الکل در شب قبل از عمل، مصرف قرص آرنیکا یک هفته قبل و یک هفته بعد از عمل، استفاده از کمپرس یخ قبل و بعد از عمل و اجتناب از سونا، اتاق بخار و حمام آب گرم به مدت تقریباً 48 ساعت بعد از تزریق تا حد زیادی کاهش داد.
قبل از قضاوت در مورد نتایج، حداکثر یک تا دو هفته به خود فرصت دهید تا تورم، حساسیت و کبودی برطرف شود. مدتی طول می‌کشد تا فیلر ته نشین شود و کاملاً بدرخشد، به‌خصوص اگر کبودی ایجاد شده باشد.

فرآيند تزريق ژل لب روسی در تهران چگونه است؟

هدف تکنیک روسی لیپ، ایجاد حجم اضافی در لب و جلوگیری از برجستگی به سمت بیرون یا تأثیر ظاهری ساختگی لب‌ها، به‌خصوص از نمای جانبی است. با تکنیک روسی لیپ، قطرات پرکننده ریز به‌صورت عمودی، هم‌راستا با مرز سرخابی یعنی خط لب تزریق می‌شوند. به‌عنوان بخشی از فرآیند قالب‌گیری، لب به‌جای بیرون آمدن به‌آرامی به سمت بالا کشیده می‌شود که باعث ایجاد حالتی پفکی، زیبا و طبیعی می‌شود.

تکنيک روسی در مقايسه با تکنيک‌های مختلف تزريق فيلر لب

در روش‌های رایج‌تر بزرگ‌کردن لب، پرکننده‌های پوستی معمولاً با کمک یک کانولا یا سوزن به لبه‌های قرمز و سپس به‌طور بالقوه به بدن لب تزریق می‌شود. سوزن از خارج لب‌ها به سمت داخل کار می‌کند و حاشیه لب قابل‌مشاهده‌تری ایجاد می‌کند و شکل و حجم آن را به‌صورت افقی افزایش می‌دهد. درنتیجه پروفیل لب کشیده شده و از منظر کناری به‌راحتی قابل مشاهده است.
در مورد تکنیک لب روسی، همان‌طورکه قبلاً هم گفتیم فیلر به‌صورت عمودی به پایه لب به سمت لبه بیرونی تزریق شده و درنتیجه به‌جای حجم دادن بیش‌ازحد، لیفت لب یا فلیپ لب انجام می‌شود. این تکنیک به‌عنوان چادر لب یا تکنیک ستون نیز شناخته می‌شود. همچنین کمان کوپید را بدون برجسته کردن نمای کناری لب‌ها و بدون افزودن حجم بیشتر به لبه لب، کامل می‌کند.

در تزريق ژل لب روسی در تهران از چه فيلرهايی استفاده می شود؟

تکنیک لب روسی را می‌توان با چندین نوع پرکننده انجام داد. بااین‌حال، بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران اغلب استفاده از پرکننده اسید هیالورونیک را توصیه می‌کند. Restylane Kysse یکی از پرکاربردترین فیلرها برای تکنیک لب روسی است، زیرا ملایم و سبک است. سایر پرکننده‌های اسید هیالورونیک مانند Juvederm Ultra، Juvederm Volbella، Revanesse نیز می‌توانند استفاده شوند. البته نوع لب نیز می‌تواند در انتخاب فیلر مناسب جهت انجام تکنیک لب روسی تأثیرگذار باشد.
بااین‌حال استفاده از پرکننده‌های اسید هیالورونیک ظاهری کامل به لب‌ها می‌بخشد و شکل، ساختار و حجم خاصی به لب‌ها می‌دهد. از بهترین پرکننده‌های اسید هیالورونیک که در حال حاضر در بازار عرضه می‌شوند نیز می‌توان به Restylane، Restylane Silk، Juvederm Ultra، Juvederm Ultra Plus، Juvederm Volbella و Belotero اشاره نمود. اسید هیالورونیک برای حجیم کردن لب‌ها، پر کردن ترک‌های سطح لب و مرطوب نگه‌داشتن سلول‌های لب بسیار عالی است. بااین‌حال، به خاطر داشته باشید که اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است و در داخل بدن تجزیه می‌شود، بنابراین برای حفظ ظاهر ایجاد شده برای لب‌ها به‌صورت طولانی‌مدت باید طبق نظر متخصص هر چند وقت یک بار این تزریق تکرار شود.
مزایای فیلرهای اسید هیالورونیک برای تزریق لب روسی نیز به شرح زیر است:

حجم قابل کنترل لب:

در صورت استفاده از این ماده، بهترین دکتر ژل لب تهران روی مقدار ماده تزریقی کنترل دارد، به این معنی که اندازه و حجم نهایی لب نیز قابل کنترل است.

درمان به تدریج پیشرفت می‌کند:

نتایج نهایی مطلوب با استفاده از این پرکننده را می‌توان با قرار ملاقات‌های مختلف و افزایش تدریجی مقدار ماده تزریقی به دست آورد که درنهایت طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

برجستگی‌هایی که به‌راحتی قابل حل هستند:

توده‌ها و برجستگی‌هایی که گاهی در پرکننده‌های لب ایجاد می‌شوند را می‌توان به‌راحتی با آنزیم خاصی به نام هیالورونیداز حل کرد.

کبودی کمتر:

سطح احتمال کبودی و تورم در مقایسه با سایر پرکننده‌های پوستی کمتر است.

نتایج طولانی‌مدت معقولانه:

اگرچه نتایج هیالورونیک اسید دائمی نیست، اما نتایج برای مدت زمان نسبتاً طولانی (9 تا 12 ماه) باقی می‌مانند.

عدم احتمال واکنش‌های آلرژیک:

پرکننده‌های اسید هیالورونیک به دلیل اینکه مشابه موادی هستند که در بدن یافت می‌شوند معمولاً واکنش‌های آلرژیک ایجاد نمی‌کنند. بااین‌حال، اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، حتماً قبل از درمان، دکتر زیبایی خود را در این مورد مطلع کنید. لیدوکائین ترکیب ماده بی‌حس‌کننده می‌باشد که ممکن است در برخی فیلرها وجود داشته باشد یا خود پزشک قبل از تزریق برای کاهش ناراحتی استفاده کند.

آيا می توان پرکننده‌های هيالورونيک اسيد را با بوتاکس جفت کرد؟

بوتاکس یک روش درمانی محبوب است که عموماً برای رفع چین‌وچروک و خطوط ریز روی صورت استفاده می‌شود. پرکننده‌های اسید هیالورونیک اغلب با بوتاکس ترکیب می‌شوند تا چین‌وچروک‌های عمیق‌تری را که بوتاکس به‌تنهایی قادر به پوشش کامل آن‌ها نیست، برطرف کند. پیری با از دست دادن حجم چربی و بافت همراه است، جایی که پرکننده‌ها وارد می‌شوند. فیلرهای بوتاکس و هیالورونیک اسید را می‌توان با خیال راحت در صورت صلاحدید متخصص به‌صورت ترکیبی برای دستیابی به نتایج مطلوب استفاده کرد.

انجام اين روش توسط بهترين دکتر تزريق ژل لب روسی در تهران چقدر ايمن است؟

تکنیک لب روسی شامل تزریق فیلرهای پوستی، عمدتاً بر پایه اسید هیالورونیک، به بدنه لب است. پرکننده‌های اسید هیالورونیک توسط FDA یعنی سازمان استاندارد غذا و داروی جهانی تأیید شده است که باعث می‌شود تزریق آن‌ها ایمن باشد. البته درست مانند هر روش تزریقی دیگری، احتمال برخی از خطرات و عوارض جانبی مرتبط با پرکننده‌های پوستی وجود دارد، هر چند که این روش را توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران انجام دهید احتمال بروز این عوارض به حداقل ممکن خواهد رسید. برخی از بیماران ممکن است پس از عمل دچار تورم و کبودی موقت شوند که معمولاً با انجام مراقبت‌های لازم که در قسمت‌های قبل به آن اشاره شد در عرض 3 الی 5 روز از بین می‌رود.

آيا بی حسی موضعی توسط بهترين دکتر تزريق ژل لب روسی در تهران ضروری است؟

لب‌ها یکی از حساس‌ترین نواحی در صورت هستند. به همین دلیل انجام تزریق بدون بی‌حس‌کننده می‌تواند برای شما دردناک و ناراحت کننده باشد و همچنین به دلیل واکنش طبیعی لب نسبت به فرو رفتن سوزن تزریق ممکن است تزریق با دقت کافی انجام نشود.
از طرفی باوجوداینکه سوزن مورد استفاده برای تزریق بسیار ریز است، خراش‌های ناشی از تزریق می‌تواند نسبتاً دردناک باشد. به همین دلیل متخصص ممکن است از روش‌های بی‌حسی مختلف مانند یخ زدن لب‌ها، استفاده از ژل لیدوکائین موضعی و … برای شما استفاده کند. ما معمولاً یک کرم بی‌حس‌کننده موضعی لیدوکائین را 15 دقیقه قبل از فرآیند تزریق روی لب‌ها می‌زنیم تا از راحتی و حداقل درد برای بیماران خود اطمینان حاصل کنیم.

آيا می توان تزريق لب روسی را با ساير روش‌های زيبايی جفت کرد؟

در واقع، تزریق لب اغلب با سایر روش‌های زیبایی برای کانتورینگ بهتر صورت ترکیب می‌شود. پرکننده‌های لب اغلب با بوتاکس یا سایر پرکننده‌های صورت، مانند پرکننده‌های زیر چشم، گونه‌ها، چین‌های نازولبیال یا پرکننده‌های خط فک جفت می‌شوند. تنها چیزی که بلافاصله پس از تزریق فیلر باید از آن اجتناب کرد، انجام فیشیال است. انجام فیشیال صورت را باید 3 تا 5 روز پس از پرکننده لب به تعویق بیندازید تا فیلر ته نشین شود و از هرگونه حرکت احتمالی مواد تزریق شده جلوگیری شود.


The_main_differences_between_Russian_lip_gel_injection

سخن پایانی

تکنیک تزریق ژل لب به روش روسی یکی از بروزترین روش‌هاست که نتایج فوق‌العاده‌ای را برای لب‌های شما ایجاد می‌کند. در حال حاضر بسیاری از افراد مشهور بخصوص بازیگران از این تکنیک برای فرم دهی و تقویت لب‌های خود استفاده می‌کنند. منتها این تکنیک نیاز به مهارت و ظرافت بالایی دارد و هرکسی نمی‌تواند آن را به‌درستی انجام دهد؛ بنابراین توجه داشته باشید که حتماً برای انجام آن به بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران مراجعه کنید که بیماران قبلی نیز از نتایج کار راضی بوده‌اند.
شما می‌توانید برای گرفتن نتایج زیبایی عالی و اطمینان از استریل بودن محیط و استفاده از مواد باکیفیت بالا به مرکز تخصصی ما نیز مراجعه کنید تا تکنیک تزریق لب روسی با مهارت بالا توسط متخصصین زیبایی باتجربه و کار بلد ما برایتان انجام شود. لینک‌های ارتباطی ما در سمت چپ همین صفحه برای شما عزیزان درج شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *