موهای زائد برای بسیاری از افراد به خصوص بانوان ناخوشایند است و تمامی آن ها برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه، روش های بسیاری را امتحان کرده اند . بسیاری از این روش ها ممکن است موثر واقع شود ولی ممکن است این تاثیر موقتی باشد و موهای زائد برگردند. چاره چیست ؟ آیا می توان راهی برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه یافت؟ با کلینیک الیزه برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید. ما در این مطلب یک راه مهم در از بین بردن موهای زائد که همان لیزر موهای زائد است را برای شما بیان می کنیم . ۵ روش خانگی در انتهای ممطلب روش هایی است که ممکن است در سایت های مختلف به آنها بربخورید ، ولی باید بدانید رشد موها توسط پیاز های مو انجام می شود و تا وقتی پیازها نابود نشوند، این پیازها باعث رشد مو می شوند. روش قطعی برای از بین بردن موهای زائد ، روشی است که موجب نابود شدن این پیازها می شود.

لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

اگر برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال روشی دائمی می گردید ، لیزر موهای زائد در کلینیک الیزه را از دست ندهید.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

یکی از مهم ترین روش هایی که می توانید برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه استفاده کنید ، استفاده از لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران می باشد . شما در این کلینیک می توانید با استفاده از جدید ترین دستگاه لیزر موهای زائد با کمترین درد ، طی جلساتی که بهترین متخصص پوست برای شما تعیین می کند ، موهای زائدتان را از بین ببرید و در همان جلسات اولیه، تاثیرات بی نظیر را مشاهده کنید .

دقت کنید که از لیزر موهای زائد نباید در جلسات اولیه انتظار معجزه داشته باشید ، چرا که این روش نیز همانند سایر روش ها نیازمند طی دوره درمانی مشخص می باشد و حداقل ۸ جلسه زمان لازم است تا موهای زائد شما از بین برود .

قبل از شروع پروسه درمان با لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک زیبایی در تهران، به هیچ وجه از وکس و کرم های موبر استفاده نکنید و اجازه دهید مو با روند طبیعی رشد کند  البته استفاده ازتیغ و شیو کردن مشکل ندارد .

آیا استفاده از این روش در از بین بردن موهای زائد برای همیشه ، روشی ایمن می باشد ؟

آن چیزی که امنیت یک روش را تضمین می کند ، مراجعه به یک کلینیک خوب و معتبر است . چرا که این روش ها به خودی خود برای بدن مضر نیستند . ولی مراجعه به کلینیکی که معیار های بهترین کلینیک زیبایی در تهران را ندارد ، می تواند شما را برای همیشه از مراجعه به کلینیک های زیبایی دلزده کند .

ولی کلینیک الیزه در تهران  با بهره مندی از پزشکانی حاذق و ماهر و کادر درمانی زحمت کش ، می تواند به خوبی شما را در رفع نیاز هایتان یاری کند .همانطور که می دانید روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد مثل اصلاح کردن ، موم انداختن و استفاده از مواد شیمیایی و…  این دسته از روش ها ، روش های موقت در از بین بردن موهای زائد می باشد .

اما لیزر موهای زائد در مقایسه با همه این روش ها ، روشی بسیار کارآمد و دائمی بوده و موهای زائد را کاهش داده و رشد آن ها را بسیار بسیار کم می کند . تا جایی که می توان به از بین بردن موهای زائد برای همیشه رسید.

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

در پول و وقت خود صرفه جویی کنید.

روش های متداول برای از بین بردن موهای زائد شامل اپیلاسیون ، شیو کردن و استفاده از کرم موبر می باشد که خسته کننده و وقت گیر است . علاوه بر این ممکن است بسیاری از شما به انواع تیغ و کرم های موبر حساسیت داشته باشید . هم چنین شما با انجام لیزر و از بین بردن موهای زائد برای همیشه می توانید برای همیشه خرید کرم های موبر را کنار بگذارید. دیگر لازم نیست که قبل از بیرون رفتن نگران موهای زائد خود باشید . چرا که پس از جلسات اولیه لیزر ، این موها کاهش یافته و به صورت پراکنده می باشند.

روشی سریع را تجربه کنید.

یکی دیگر از مزایای لیزر موهای زائد، سرعت این روش می باشد . کل بدن شما نهایت دوساعت طول می کشد و پس از ۳ تا ۷ جلسه ، بدن شما بسیار نرم و عاری از هرگونه موی زائد می شود .

روشی بی خطر و بی درد را تجربه کنید.

این روش کاملا بی خطر بوده ، چرا که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ، تنها بر فولیکول های مو اثر می گذارد و پوست شما را نمی سوزاند . علاوه بر این درد این روش در مقایسه با اپیلاسیون بسیار کم است و بسته به ناحیه مورد نظر ممکن است کمتر نیز بشود .

روش های خانگی که در ادامه ذکر شده ، روش هایی است که ممکن است در سایت های مختلف به آنها بربخورید ، ولی باید بدانید رشد موها توسط پیاز های مو انجام می شود و تا وقتی پیازها نابود نشوند ، این پیازها باعث رشد مو می شوند. روش قطعی برای از بین بردن موهای زائد ، روشی است که موجب نابود شدن این پیازها می شود.

پس روش های خانگی ارائه شده در ادامه را را به هیچ وجه نمی توان به عنوان روشی برای از بین بردن همیشگی موهای زائد دانست.

ماسک های خانگی برای از بین بردن موهای زائد

دقت کنید که این روش ها ، روش های خانگی و طبیعی هستند و همانطور که گفته شد نمی توان از این روش ها برای از بین بردن همیشگی موهای زائد استفاده کرد. چرا که این روش ها پیاز های مو را از بین نمیبرد . این روش ها تاثیری ندارند و گول تبلیغات را نخورید.

در بسیاری از سایت ها ، کارهایی از قبیل ماسک عسل و لیمو ، ماسک عدس و سیب زمینی ، مصرف چای نعناع و … ارائه شده است که به هیچ وجه در از بین بردن موهای زائد شما تاثیر گذار نیست.

تنها روش بسار موثر در از بین بردن موهای زائد برای همیشه ، استفاده از لیزر موهای زائد در کلینیک الیزه لانژه می باشد.

لیزر موهای زائد را تحت نظر بهترین متخصص پوست انجام دهید تا از گرفتن نتیجه مطمئن تر باشید.

دقت کنید که  ، روش های خانگی و طبیعی را  نمی توان از این روش ها برای از بین بردن همیشگی موهای زائد استفاده کرد. چرا که این روش ها پیاز های مو را از بین نمیبرد . این روش ها تاثیری ندارند و گول تبلیغات را نخورید.

بنابراین پس اگر برای از بین بردن موهای زائد خود به دنبال روشی دائمی می گردید ، لیزر موهای زائد در کلینیک الیزه را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *