تمامی شما درمورد تکنیک هایفوتراپی صورت، اطلاعات دارید و می دانید که طرز کار و تاثیرگذاری این تکنیک بر لیفت صورت و برطرف شدن چین و چروک های شما به چه صورت است. اما ممکن است همچنان این سوال که “ایا هایفو واقعا تاثیر دارد” ذهن شما را درگیر کرده باشد و تاکنون به پاسخی صادقانه برای این سوال دست نیافته اید. بنابراین تا انتهای این مطلب برای آگاهی بیشتر درمورد تکنیک هایفوتراپی صورت با ما همراه باشید. الیزه لانژه در زمینه ی زیبایی و مشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد

هایفوتراپی صورت چیست؟

درمان با هایفوتراپی(سونوگرافی متمرکز با شدت بالا) باعث لیفت و سفت شدن پوست بدون استفاده از روش های تهاجمی پوست می شود. از سال ۲۰۱۲ دستگاه هایفوتراپی به عنوان دستگاهی بسیار موثر برای کاربردهای جوانسازی مورد استقبال قرار گرفت و سالهاست که بیماران مراجعه کننده به الیزه، پس از پرسیدن سوالات خود از بهترین متخصص پوست در مورد اینکه ایا هایفو واقعا تاثیر دارد، حتما این روش جوانسازی را انجام می دهند و بسیار از نتایج حاصل راضی هستند.

نواحی که توسط هایفوتراپی بهبود پیدا می کنند؟

این روش برای لیفت و جوانسازی صورت و گردن و از بین بردن غبغب بسیار مناسب است. دیگر نواحی درمانی توسط هایفو عبارت اند از :

در پاسخ به سوال ایا هایفو واقعا تاثیر دارد لازم است درمورد دستگاه استفاده شده در مرکز الیزه صحبت کنیم. دستگاه استفاده شده در این مرکز دستگاه اصل اولترا آمریکا می باشد که دارای محبوب ترین و پیشرفته ترین سیستم لیفت و جوانسازی است و در مقایسه با دیگر دستگاه ها می تواند تاثیراتی شگفت انگیز بر وضعیت پوست شما بگذارد.

انرژی سونوگرافی غیر تهاجمی باعث تولید گرمای کم در پوست ناحیه موردنظر(حدود ۶۵ درجه سانتیگراد) می شود ، در نهایت این گرما باعث تحریک کلاژن سازی در عمق ۴٫۵ میلیمتر زیر پوست که وظیفه لیفت صورت را دارد می شود.

نتایج هایفوتراپی صورت

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد

۳ ماه پس از درمان، پوستی صاف تر، محکم تر و روشن تر خواهید داشت. در پاسخ به کسانی که می پرسند ایا هایفو واقعا تاثیر دارد، باید نتایج قبل و بعد از هایفوتراپی را مشاهده کنند.

به عنوان نتیجه می توان گفت که پس از انجام این کار چشمان شما بازتر به نظر می رسد ،خطوط ظریف نرم شده و منافذ پوست کاهش می یابد  . همچنین به دلیل خاصیت ارتجاعی ترمیم شده ، پوست شما نیز نرم و لطیف می شود.

اگر برای انجام لیفت صورت از روش های تهاجمی جراحی میترسید، بنابراین هایفوتراپی می تواند گزینه ای طبیعی و تاثیرگذار برای لیفت صورت و گردن شما باشد.

کاربرد هایفوتراپی چیست؟

روند انجام هایفوتراپی صورت چگونه است؟

هیچ آمادگی برای اینکار لازم نیست. از ژل اولتراسوند برای روی پوست استفاده می شود. سپس ازدستگیره های دستگاه هایفو برای انتقال انرژی سونوگرافی به زیر پوست استفاده می شود. برخی از بیماران ممکن است در این مرحله انرژی را به همراه کمی درد احساس کنند.

 درمان هایفوتراپی ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد ، اما ممکن است در عرض ۳۰ دقیقه برای برخی از نواحی انجام شود. برخی از بیماران احساس می کنند که خراشیدگی جزئی یا گرما در زیر پوست احساس می شود. اما این درد قابل تحمل است و نیازی به استفاده از داروهای بی حسی نیست.

پس از هایفوتراپی چه اتفاقی می افتد؟

شما بدون داشتن دوره ی بهبودی می توانید به فعالیت های طبیعی خود ادامه دهید. در پاسخ به سوال ایا هایفو واقعا تاثیر دارد می توان گفت: بلافاصله پس از هایفوتراپیی اثرات لیفتینگ پوست مشاهده می شود، اما بیشترین اثر سفت شدن آن طی ۳ تا ۶ ماه بعد آغاز می شود و پوست شما بدون هیچ گونه تغییر غیر طبیعی و شدید، سالم ، قوی تر و جوان تر به نظر می رسد .

عوارض جانبی هایفوتراپی به چه صورت است؟

پاسخ: ممکن است پس از درمان قرمزی جزئی و یا تورم و احساس سوزن سوزن شدن داشته باشید. این مشکلات ظرف چند ساعت ناپدید می شوند. اگرچه نتایج به اندازه عمل لیفت صورت جراحی چشمگیر نخواهد بود ، اما از نظر بهترین متخصص پوست الیزه، این درمان طبیعی و تدریجی بوده و عوارضی ندارد و در نوع خود نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد.

تعداد جلسات هایفوتراپی صورت

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد

اکثر بیماران فقط به یک جلسه هایفوتراپی احتیاج دارند. نتایج حاصل در طی ۲ تا ۳ ماه یا حتی تا ۶ ماه پس از درمان ظاهر می شوند. بدن شما در طی یک سال به تولید کلاژن ادامه خواهد داد. بعد از یک سال می توانید این کار را مجددا انجام دهید.

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

 HIFU برای هرکسی که دارای افتادگی یا شل شدن پوست ملایم تا متوسط است به خوبی کار می کند. در صورت لزوم ، این کار را می توان درناحیه صورت و گردن یا مناطق خاصی انجام داد. برای دیدن اثرات این کار می توانید به الیزه لانژه مراجعه کنید و با پزشک مورد نظر صحبت کنید و با او مشورت نمایید و ببینید آیا این کار برای پوست شما تاثیر گذار است یا خیر.

الیزه لانژه در زمینه ی زیبایی ومشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *