همانطور که می دانید،تعریق واکنش طبیعی بدن انسان است که معمولا به دلیل فعالیت زیاد بدن گرم شده و تعریق صورت می گیرد. اما وقتی این تعریق بیش از اندازه باشد، نه تنها مفید نیست ، بلکه برای فرد مشکلات زیادی به وجود می آورد و فرد از حضوز در اجتماع هم امتناع می کند. افرادی که به تعریق زیاد زیر بغل مبتلا هستند، اغلب از شوره لباس ها و بوی بد بدن و خیس شدن لباس هایشان ناراحت هستند و به دنبال راهی برای درمان این مشکل می باشند. بنابراین تزریق بوتاکس زیر بغل می تواند برای این افراد بسیار تاثیرگذار باشد. بنابراین اگر به مشکل تعریق بیش از حد زیر بغل دچار هستید، تزریق بوتاکس زیر بغل در کلینیک الیزه را از دست ندهید.

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

از تزریق بوتاکس برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. ماده بوتاکس ساخته شده از میکروب ها است که باعث تولید بوتولیسم می شود. اما نگران نباشید، اگر این سم توسط متخصص زیبایی به طور مناسب استفاده شود بسیار ایمن است.

بوتاکس به عنوان یک درمان زیبایی بسیار موثر است. این ماده چین و چروک صورت را با فلج کردن موقت ماهیچه ها از بین می برد. پزشکان همچنین از بوتاکس برای درمان بیماریهای عصبی عضلانی مانند میگرن ، اسپاسم عضلات و هایپرهیدروز استفاده می کنند. هایپرهیدروز اصطلاح پزشکی برای تعریق زیاد زیر بغل است. این مشکل به هرگونه تعریق غیرطبیعی، مانند تعریق در صورت گرم نبودن بدن اشاره دارد. همچنین استفاده از اسپری های ضد تعریق برای کسانی که به این بیماری مبتلا هستند خوب عمل نمی کند.

تزریق بوتاکس یک گزینه درمانی جدید برای افراد مبتلا به هایپرهیدروز است. اگر عرق شما با استفاده از داروهای ضد تعریق نسخه ای بهبود نیابد ، بهترین متخصص پوست در کلینیک الیزه، تزریق بوتاکس زیر بغل را به شما پیشنهاد می کند. بوتاکس برای افرادی که بیش از حد  عرق می کنند بسیار موثر است. همچنین ممکن است از این دارو برای کاهش تعریق در مناطق دیگر مانند دست، پا و صورت استفاده شود.

تزریق بوتاکس زیر بغل چگونه انجام می شود؟

تزریق بوتاکس زیر بغل در صورتی که توسط یک متخصص زیبایی باتجربه انجام شود، بهترین نتیجه را می دهد. روند تزریق مدت زیادی طول نمی کشد. پزشک با استفاده از یک سوزن ظریف، داروی بوتاکس را دقیقاً در زیر سطح پوست شما  تزریق می کند. این تزریق بر اساس یک الگوی شبکه ای در اطراف منطقه مورد نظر شما انجام می شود. پزشک شما ممکن است برای جلوگیری از درد به شما داروی بی حسی تزریق کند. به محض اتمام تزریق بوتاکس می توانید به فعالیت عادی روزانه و زندگی عادی خود برگردید.

تزریق بوتاکس زیر بغل چگونه اثر میگذارد؟

بوتاکس با مسدود کردن اعصاب مربوط به غدد عرق شما کار می کند. به طور معمول، سیستم عصبی شما با افزایش دمای بدن غدد عرق شما را فعال می کند. بدین ترتیب بدن شما خود به خود خنک می شود. با این حال، در افراد مبتلا به هایپرهیدروز ، سیگنال های عصبی غدد عرق بیش از حد فعال هستند.

وقتی مستقیماً در ناحیه ای از بدن که عرق می کند، تزریق بوتاکس انجام می دهید، اعصاب پرکار شما اساساً فلج می شوند. هنگامی که اعصاب نمی توانند منجر به فعالیت غدد عرق شوند، شما عرق نمی کنید. با این حال، بوتاکس فقط از تعریق در ناحیه ای که تزریق می شود جلوگیری می کند.

بوتاکس در کدام نواحی استفاده می شود؟

بر اساس نظر بهترین متخصص زیبایی در کلینیک الیزه، در حال حاضر ، بوتاکس فقط برای درمان تعریق زیر بغل تأیید شده است. بوتاکس در درمان تعریق زیر بغل بسیار موثر است و پزشکان از آن برای درمان تعریق در سایر مناطق بدن از آن استفاده می کنند.

بر اساس بررسی در بین بیماران کلینیک الیزه، مشخص است که بوتاکس در ۸۰ تا ۹۰ درصد موارد کف دست عرق کرده را با موفقیت درمان می کند. همچنین می توان گفت که بوتاکس برای درمان عرق پیشانی کار می کند. می تواند تعریق را برای مدت پنج ماه  ۷۵ درصد کاهش دهد. پزشکان زیبایی معتقدند که بوتاکس می تواند به کاهش تعریق کف پا کمک کند. البته باید گفت این تعریق به طور قابل توجهی دردناک تر از مناطق دیگر است.

در مورد تزریق بوتاکس صورت بیشتر بدانید!

تزریق بوتاکس زیر بغل

آمادگی برای تزریق بوتاکس زیر بغل چگونه است؟

تزریق بوتاکس یک روش ساده و سریع است که در مطب پزشک انجام می شود. پزشکان معمولاً از شما می خواهند  از دو یا سه روز قبل از تزریق از اصلاح زیر بغل خودداری کنید. اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید ، ممکن است پزشک از شما بخواهد برای جلوگیری از کبودی چند روز قبل از تزریق مصرف این دارو را متوقف کنید. لازم است که حتما درمورد هر دارویی که مصرف می کنید به متخصص زیبایی توضیح دهید تا پزشک به شما بگوید که آیا مصرف این دارو برای شما مجاز است یا خیر.

تاثیرات بوتاکس زیر بغل پس از تزریق 

می توانید بلافاصله پس از تزریق بوتاکس فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. بین دو تا هفت روز طول می کشد تا عرق در ناحیه تحت درمان قطع شود. قطع کامل تعریق ممکن است دو هفته طول بکشد.

اثرات بوتاکس موقتی است ، به این معنی که لازم است این کار را پس از مدتی مجدد تکرار کنید.عدم تعریق زیر بغل می تواند از چهار تا چهارده ماه طول بکشد. نتایج ممکن است برای دست و پاها به مدت طولانی ادامه نداشته باشد و شاید لازم باشد که درمان خود را طی حدود شش ماه تکرار کنید. حدود دو هفته پس از درمان ، هنگامی که اثرات کامل بوتاکس را مشاهده کردید، باید برای ملاقات بعدی به پزشک زیبایی  مراجعه کنید تا اگر لازم بود بررسی های بیشتری انجام شده و در قسمت هایی که نیاز دارند دوباره تزریق انجام شود.

سوالات متداول

هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

هزینه تزریق بوتاکس بسته به شرایط و محل زندگی شما بسیار متفاوت است. اگرنیاز دارید که بوتاکس را  به چندین ناحیه تزریق کنید ، حتما لازم است این کار را بعد از مشاوره با پزشک انجام دهید. به عنوان مثال ممکن است بخواهید هم تعریق زیر بغل شما کم شود و هم چین و چروک پیشانی خود را از بین ببرید. هزینه مورد نظر برای بوتاکس بسته به دستمزد پزشک ، محل کلینیک و نوع بوتاکس مصرفی و ماندگاری آن متفاوت است. بنابراین شما می توانید برای آگاهی از وضعیت قیمت های تزریق بوتاکس زیر بغل به شبکه های مجازی ما مراجعه کنید تا با پزشکان در ارتباط بوده و سوالات خود را در خصوص هزینه و سایر موارد بپرسید.

سخن پایانی

بوتاکس یک درمان بسیار موثر برای تعریق زیاد است و برای بسیاری از افراد، کیفیت زندگی آنها را به شدت بهبود می بخشد. بنابراین برای رهایی از تعریق زیاد زیر بغل و برطرف شدن این احساس ناخوشایند، حتما به بهترین متخصص زیبایی مراجعه کرده و برای انجام بوتاکس زیر بغل بر اساس مشورت با پزشک اقدام نمایید. الیزه لانژه در زمینه زیبایی و مشکلات پوست و مو و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *