وقتی صحبت از روش های طلایی پاکسازی پوست می شود، حتما تصور میکنید انواع ماسک های طبیعی برای پاکسازی پوست معرفی شده اند و مثلا ترکیبی از عسل و لیمو آموزش داده شده و به شما گفته می شود که این روتین پوستی را هرروز انجام دهید. درست است که روش های طبیعی پاکسازی پوست می تواند برای شما بسیار مفید باشد، اما باید بدانید که این روش ها بهترین نیستند و صبر زیادی لازم است تا نتیجه مورد علاقه تان را از طریق روش های طبیعی دریافت نمایید. علاوه بر این ممکن است به روش های طبیعی حساسیت داشته باشید. به همین خاطر آنچه که در این مطلب به شما معرفی می شود، روش های طلایی پاکسازی پوست در کلینیک الیزه می باشد که با تمام روش های طبیعی فرق داشته و تحت نظر بهترین متخصص پوست انجام می شود.mبنابراین با کلینیک الیزه همراه باشید.

روش های طلایی پاکسازی پوست

با انواع روش های طلایی پاکسازی پوست نیز آشنا شوید.

فیشیال پوست صورت:

یکی از بهترین روش های پاکسازی پوست، فیشیال صورت در کلینیک الیزه می باشد. فیشیال صورت میتواند به عنوان یک روتین محافظت پوستی، هرماه برای پاکسازی پوست شما و از بین رفتن مشکلات پوستی استفاده شود.
فیشیال در اصل یک درمان پوستی چند مرحله ای است که یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از پوست شماست. فیشیال صورت باعث تمیز کردن ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، و باعث ایجاد شفافیت و رطوبت می شود و می تواند پوست شما را جوانتر نشان دهد. بهترین متخصص پوست در کلینیک الیزه می گوید: فیشیال صورت زمانی که بخشی از یک برنامه مراقبت پوستی باشد ، بهترین نتیجه را از خود بر جای می گذارد.

بهترین کار این است که یک متخصص زیبایی حاذق و کاربلد پیدا کنید که تبحر خاصی در زمینه مراقبت از پوست داشته باشد و بتواند کاملا شما را در این زمینه راهنمایی کند. بنابراین ابتدا پس از مراجعه به کلینیک مورد نظر با پزشک متخصص مشورت کنید تا او شما را کاملا راهنمایی کند و اگر فیشیال برای نوع پوست شما مناسب است، برای شما این کار را انجام دهد.

پس از انجام فیشیال، بهترین متخصص پوست به شما تونر مناسب روزانه، سرم، ضرآفتاب و مرطوب کننده مناسب با نوع پوست شما را پیشنهاد می کند. چرا که بدون رعایت روتین محافظتی پوست، فیشیال شما به مدت کوتاهی موثر واقع می شود. البته انجام فیشیال هر ماه پیشنهاد می شود.

دفعات انجام فیشیال در هر شخص متفاوت است اما در حالت ایده آل ، ماهیانه فیشیال صورت را انجام دهید، زیرا این مدت زمانی است که برای بازسازی پوست لازم است. سعی کنید حداقل چهار بار در سال فیشیال داشته باشید ، زیرا با تغییر فصل شرایط پوستی شما نیز تغییر می کند. اگر می خواهید پاکسازی پوست انجام دهید ، ممکن است بیشتر به انجام فیشیال صورت نیاز داشته باشید. در غیر این صورت ، یک بار در ماه عالی است.

مزونیدلینگ پوست صورت:

در این روش به وسیله یک سوزن مخصوص بسیار کوچک، مواد خاصی را به چربی زیر لایه های پوستی فرد در منطقه مورد نظر از بدن او تزریق می کنند. مواد یاد شده به وسیله پزشک متخصص شما تعیین می شوند. این مواد ممکن است شامل عصاره گیاهان مختلف، املاح، ویتامین، آنتی بیوتیک، برخی هورمون ها و یا داروهای دیگر باشد.

عملکرد این مواد به این صورت است که پس از تزریق به محل تجمع چربی ها در ناحیه تعیین شده، باعث ایجاد تغییر در ساختار و بافت این چربی ها شده و سطح آن ها را کاهش می دهد. این روش معمولا و بنا به نیاز فرد، بین ۳ تا ۱۵ جلسه به طول خواهد انجامید. البته هر کدام از این جلسات در فواصل زمانی ۲ هفته ای انجام خواهد شد. برای گرفتن بهترین و اثر بخش ترین نتیجه باید ماده متناسب با پوست شما توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی تعیین شود.

روش های طلایی پاکسازی پوست

 میکرودرم ابریژن پوست صورت:

میکرودرم ابریژن ، روشی تاثیرگذار با لایه برداری سطحی، از کریستالهای لایه بردار استفاده می کند که غالباً روی سطح پوست ماساژ داده می شوند تا لایه سطحی و مرده پوست را از بین ببرد و در نهایت پس از چندین جلسه درمانی ، جای جوش از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *