گودی  و سیاهی زیر چشمها از مشکلات رایج مراجعین کلینکهای زیبایی بشمار می آید.حتما لازم نیست سن بالایی داشته باشید ،ما روزانه در کلینیکمان مراجعه کنندگان کم سن و سالی داریم که از اینکه زیر چشمهایشان گود افتاده یا کبود شده شکایت دارند. با تزریق فیلر (پرکننده)استاندارد توسط دکتر متخصص زیبایی دیگر نگران  تیرگی و سیاهی زیر چشمها نباشید و بدون ترس ازعوارض تزریق فیلر زیر چشم ،گودی و سیاهی زیر چشمهایتان را درمان کنید

عوارض تزریق فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم

کلاژن و دیگر مواد تزریقی رفع چین و چروک، ظاهر نرم‌تر و جوانتری به پوست می‌دهند و با هدف تقویت و زیبایی، به اعضای صورت تزریق می شوند. اگر چه کلاژن بهترین درمان ضد چین و چروک است اما بسیاری از مواد دیگر وجود دارند که پزشکان می‌توانند برای چاق کردن پوست شما از جمله چربی بدن خودتان و مواد مصنوعی استفاده کنند.

سالانه بیش از یک میلیون زن و مرد از این روش درمان برای جوان سازی چهره خود بهره می برند. زیرا تزریق ژل و فیلر روشی مقرون به صرفه برای جوان تر به نظر رسیدن بدون هیچ جراحی و اسکار (زخم) می باشد. وقتی از فیلر زیر چشم صحبت میکنیم منظورمان هر نوع ماده ای است که خاصیت پرکنندگی داشته باشد. ژل و چربی دو ماده متفاوت هستند که به عنوان فیلر (پرکننده)استفاده می شوند.

چربی به عنوان فیلر زیر چشم برای ماندگاری بهتر باید دو الی سه جلسه به فاصله دو سه ماه تزریق بشود.ولی اگر شما ژل استاندارد از جنس هیالورونیک اسیدی که توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی تزریق می شود را برای جوانسازی زیر چشم انتخاب کنید بعد از یک جلسه تزریق که بیست دقیقه طول می کشد تا یکسال با سیاهی و گودافتادگی زبر چشم خداحافظی خواهید کرد.

تزریق ژل زیر چشم هم ظاهرتان را طبیعی تر می کند و هم با دستان بهترین متخصص پوست باتجربه،هیچ عارضه ای نخواهد داشت.

عوارض تزریق فیلر زیر چشم

عوارض تزریق فیلر زیر چشم یا به طور کلی فیلرهای زیر چشم:

برای کاهش تورم میتوانید قبل از تزریق ژل یا بلافاصله بعد از تزریق از کیسه یخ که توسط همکارانمان در اختیارتان قرار داده می شود استفاده کنید. بنابراین با این کار می توانید عوارض تزریق فیلر زیر چشم را کاهش دهید.

تا دو روز اول در منزل میتوانید چند تکه یه را داخل کیسه ای در حوله قرار داده و هر ده دقیقه روی محل تورم بگذارید.

تورم و التهاب محل تزریق  تا چند روز از بین می رود.

ژل اسید هیالورونیکهای استاندارد و درجه یک دنیا که در کلینیک تخصصی الیزه استفاده می شوند عبارتند از:

در حال حاضر برند بلوترو و رستیلن وارد ایران نمی شود.

برندهای ژل استفاده شده توسط  دکتر پوست و زیبایی در کلینیک الیزه به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در تهران،همگی استاندارد و دارای مجوز وزارت بهداشت بوده و هیچ گونه عوارض تزریق فیلر زیر چشم نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *