لیزر موهای زائد واژن یک روش موثر برای از بین بردن تمام موهای زائد برای همیشه است. اگر می خواهید برای همیشه از شر موهای زائد بیکینی خلاص شوید ، لیزر موهای زائد الیزه را ازدست ندهید.

لیزر موهای زائد واژن

همانطور که می دانید، از بین بردن موهای زائد واژن یکی از مهم ترین کارهاست که به شدت باعث بهداشت ناحیه تناسلی می شود. اما وقتی از روش های مرسوم استفاده کنید، قطعا یک سری مشکلات را نیز تجربه می کنید. به عنوان مثال تیغ تیغی شدن موها دوروز پس از شیو کردن و حتی حساسیت نسبت به شیو موهای زائد، رویش سریع موهای واژن پس از شیو و حتی اپیلاسیون و مشکلات موهای زیر پوستی ، همه و همه مشکلاتی است که باعث می شود افراد به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای لیزر موهای زائد واژن باشند .

البته ممکن است افراد بخاطر خجالت دست از این روش بکشند و تمایلی به انجام این کار نداشته باشند، اما باور کنید عوارض استفاده از تیغ و شیو موهای زائد، خیلی بیشتر از حجم خجالت شماست.

حال می خواهیم درمورد ازبین بردن موهای زائد واژن و دیگر نواحی بدن با شما صحبت کنیم.

بنابراین تا انتها با   الیزه همراه باشید.

لیزر موهای زائد در کلینیک الیزه

در ابتدا ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که لیزر موهای زائد تا چه حد موفق به از بین بردن موهای زائد برای همیشه است؟ آیا درد این روش قابل تحمل است؟ آیا ارزش هزینه کردن دارد؟

اگر بار اولی است که از لیزر موهای زائد در   الیزه استفاده می کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از انجام کار با اپراتور لیزر مورد نظر صحبت کنید و تمام سوالات خود را بپرسید. همچنین از او بپرسید که چند جلسه لیزر موهای زائد واژن لازم است تا موهای ناخواسته در آن نواحی برای همیشه از بین بروند. کلینیک الیزه به  صداقت در انجام کارها معروف است. چرا که اپراتور لیزر مورد نظر قول حذف دائمی موهای زائد را به شما نمی دهد و حتما توصیه می کند که بسته به نوع پوست و ضخامت موها و ناحیه مورد نظر، تعداد جلسات مشخصی را مراجعه نمایید.

اگر نمی خواهید به طور مکرر از اپیلاسیون یا شیو استفاده کنید ، در این صورت لیزر موهای زائد واژن می تواند راه حل دائمی تری برای شما باشد. با از بین بردن فولیکول های مو، دیگر نگران رشد مجدد یا هزینه مداوم درمان این ناحیه در هر ۴-۶ هفته نخواهید بود.

مزایای لیزر موهای زائد واژن

توجه کنید که ممکن است خیلی از مراکز لیزر، قیمت بسیار پایین تری ارائه دهند، اما شک نکنید این افت قیمت با کیفیت کار بسیار مرتبط است و مطمئن باشید با این قیمت پایین، نتیجه مطلوب را بدست نمی آورید.

لیزر موهای زائد واژن

عملکرد لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر پرتوی نوری منتشر می کند، که رنگدانه های داخل موهای شما را جذب می کند. با گذشت زمان، لیزر موهای زائد می تواند فولیکول مو را از بین ببرد، بنابراین مو نمی تواند دوباره رشد کند. برای از بین بردن فولیکول مو حدود ۶ تا ۸ جلسه درمانی از متخصص پوست لازم است و پس از هر بار درمان موها نازک و ظریف تر می شوند. البته تعداد این جلسات متغیر بوده و برای دریافت بهترین نتیجه باید با اپراتور لیزر مورد نظر صحبت کنید.

یکی از ویژگی های بسیار مناسب لیزر موهای زائد این است که می توان برای لیزر موهای زائد واژن و صورت هم این کار را انجام داد و بهترین نتیجه را دریافت کرد.

آیا لیزر موهای زائد واژن درد دارد؟

بزرگترین مزیت لیزر موهای زائد این است که خیلی دردناک نیست و بیشتر بیماران فقط احساس ناراحتی جزئی می کنند. اما اگر شخصی نتواند این ناراحتی جزئی را تحمل کند، دستیار پزشک به او کرم بی حسی می دهد تا نیم ساعت قبل لیزر به پوست خود بمالد و درد کمتری حس کند.

اخذ بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد واژن

نتایج شما تا حد زیادی به تجربه و دانش فردی که لیزر موی زائد انجام می دهد بستگی دارد.  بنابراین بهتر است حتما از اپراتور لیزر مورد نظر اطمینان حاصل کنید. چرا که این کار ممکن است آسان به نظر برسد ولی ممکن است آسیب هایی از قبیل  سوختگی، تاول، عفونت یا لکه های تیره به پوست شما وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *