لیزر موی زائد بیکینی

یکی از بهترین راه های از بین بردن موهای زائد کل بدن و بیکینی، لیزر موی زائد بیکینی است. اگر تا به حال از این روش استفاده نکردید ، به شما توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده موی زائد بدن خود را با استفاده از لیزر موی زائد، ناپدید کنید! تعجب نکنید چرا که در این روش موهای بدن کاملا ناپدید می شود.

 

 

بنابراین برای اطلاع از این روش و مزایا و دیگر مسائل با الیزه لانژه همراه باشید.

 

لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

آمادگی برای لیزر موهای زائد

انتظارات شما از لیزر موهای زائد

 

شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای لیزر موهای زائد و مقایسه آنها با هم ، بر روی آیکون اینستاگرام سمت چپ کلیک نموده و وارد صفحه ما شوید.

 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که با استفاده از یک پرتو نور متمرکز (لیزر) موهای زائد را از بین می برد.

در طی لیزر موهای زائد، لیزر نوری منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. این انرژی نور به گرما تبدیل می شود و  که به فولیکول مو(ریشه های مو) که باعث تولید مو می شوند آسیب می رساند. این آسیب رشد موهای آینده را مهار یا به تأخیر می اندازد.

اگرچه لیزر موهای زائد به طور موثری رشد موها را برای مدت طولانی به تأخیر می اندازد ، اما معمولاً منجر به حذف دائمی مو نمی شود و برای ناپدید کردن این موها باید تعداد جلسات مشخصی را برای لیزر موهای زائد به بهترین مرکز لیزر مراجعه کنید. پس کسی که به شما قول از بین بردن دائمی موهای زائد را در یک جلسه می دهد، تبلیغات دروغین انجام می دهد.

از بین بردن موهای زائد با لیزر برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بسیار موثر است ، اما می توان برای از بین بردن انواع مو در هر پوستی و در هر ناحیه مثل لیزر موی زائد بیکینی استفاده کرد.

از لیزر موهای زائد برای کاهش موهای زائد مثل لیزر موی زائد بیکینی استفاده می شود. نواحی  درمانی معمول شامل پاها ، زیر بغل ، پشت لب ، چانه و بیکینی است. با این حال ، از بین بردن موهای زائد در هر ناحیه، به جز پلک یا نواحی اطراف ، امکان پذیر است. همچنین پوستی که تتو و خالکوبی دارد نباید در معرض پرتو لیزر قرار گیرد.

 

رنگ مو و نوع پوست در نتیجه نهایی در لیزر موهای زائد تأثیر دارد. اصل اساسی این است که رنگدانه های مو ، اما نه رنگدانه های پوست ، باید نور را جذب کنند. لیزر باید ضمن جلوگیری از آسیب به پوست ، فقط به فولیکول مو آسیب برساند. بنابراین ، تضاد بین رنگ مو و پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتیجه را به دنبال دارد.

خطر ایجاد آسیب به پوست زمانی بیشتر است که تضاد کمی بین رنگ مو و رنگ پوست وجود داشته باشد ، اما پیشرفت در فناوری لیزر ، لیزر موهای زائد را به گزینه ای برای افرادی که پوست تیره تری دارند تبدیل کرده است. لیزر موهای زائد برای رنگ موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند نیز موثر است. با این حال ، گزینه های لیزر موی زائد بیکینی و دیگر نواحی برای موهای رنگ روشن همچنان در حال پیشرفت است.

عوارض لیزر موهای زائد

لیزر موی زائد بیکینی

خطرات ناشی ازعوارض جانبی با توجه به نوع پوست ، رنگ مو و رعایت مراقبت های قبل از لیزر و پس از لیزر متفاوت است. شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد عبارتند از:

سوزش پوست: ناراحتی موقت ، قرمزی و تورم پس از لیزر موهای زائد امکان پذیر است. علائم و نشانه ها معمولاً طی چند ساعت از بین می روند. همچنین بهترین متخصص پوست به شما پماد زینک را به عنوان مراقبت پس از لیزرپیشنهاد میکند که پس از لیزر موی زائد بیکینی حتما باید از آن استفاده کنید.

به ندرت ، لیزر موهای زائد می تواند باعث ایجاد تاول ، ایجاد پوسته ، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست شود. سایر عوارض جانبی نادر شامل سفیدی موهای زائد یا رشد بیش از حد مو در اطراف مناطق تحت درمان ، به ویژه در پوست تیره تر است. اما توجه کنید که این عوارض بسیار نادر است و مشکل سوختن پوست تنها وقتی ممکن است رخ دهد که به کلینیک لیزر و اپراتور لیزر بی تجربه مراجعه کرده باشید که این مورد باعث می شود به دلیل کمبود مهارت فرد، پوست شما آسیب جدی ببیند.

به همین خاطر است که میگوییم به کلینیک های قیمت پایین اعتماد نکنید!

آمادگی برای لیزر موهای زائد

اگر به لیزر موی زائد بیکینی علاقه دارید ، پزشکی را انتخاب کنید که دارای بهترین متخصص پوست و جراح زیبایی باشد و تجربه لیزر موهای زائد بر روی نوع پوست شما را داشته باشد. اگر یک دستیار پزشک یا اپراتور لیزر این روش را انجام می دهد ، اطمینان حاصل کنید که پزشک در طول دوره های درمانی بر وی نظارت دارد و دوره های لازم برای لیزر را گذرانده است.

 

قبل از لیزر موهای زائد ، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود آیا این روش از بین بردن موهای زائد گزینه درمانی مناسبی برای شماست یا خیر. پزشک شما احتمالاً اقدامات زیر را انجام می دهد:

سابقه پزشکی خود را بررسی کنید ، از جمله استفاده از دارو ، سابقه اختلالات پوستی یا زخم ، و روش های قبلی حذف مو.

درباره خطرات ، مزایا و انتظاراتتان پس از انجام لیزر موهای زائد با بهترین متخصص پوست صحبت کنید.

پزشک همچنین دستورالعمل های خاصی را برای آماده سازی لیزر موهای زائد به شما توصیه می کند که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

استفاده از ضدآفتاب: توصیه های پزشک خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب جدی بگیرید. زمانی که از منزل بیرون می روید ، از کرم ضد آفتاب مطابق SPF تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

اگر پوست برنزه یا تیره دارید ، ممکن است پزشک کرم سفید کننده پوست را نیز برای شما تجویز کند و اگر سولاریوم رفته اید تا زمانی که پوست شما روشن نشده است نمی توانید لیزر موی زائد بیکینی انجام دهید.

اجتناب از سایر روش های حذف مو مثل اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند و حداقل چهار هفته قبل از درمان باید از آن اجتناب شود.

شیو ناحیه مورد نظر. برای لزر موی زائد بیکینی، یک روز قبل از لیزر شیو کنید. این کار موهای بلند پوست  که در روند لیزر در اثر سوختن منجر به آسیب به سطح پوست می شود را از بین می برد.

 

 

انتظارات شما از لیزر موهای زائد

 

لیزر موهای زائد معمولاً به ۶  تا ۸ جلسه نیاز دارد. به طور کلی لازم است برای لیزر موی زائد بیکینی جلسات بیشتری به کلینیک برای انجام بهترین لیزر موهای زائد مراجعه کنید چرا که موهای آن نواحی ضخیم تر است.

 

در طول لیزر ، از عینک مخصوص استفاده می کنید تا از چشمان شما در برابر اشعه لیزر محافظت شود.  ممکن است پزشک برای کاهش هرگونه سوزش در طول لیزر، نیم ساعت قبل لیزر، از پماد بی حس کننده موضعی برای انجام لیزر موی زائد بیکینی به خواست شما استفاده کند.

روند لیزر موهای زائد برای کل بدن حدود دو ساعت طول می کشد. البته این عامل شدیدا به مرکز لیزر مورد نظر بستکی دارد که اگر لیزر فول بادی را با قسمت ارزانتر به شما ارائه دهد، قطعا برای شما دو ساعت وقت نمی گذارد. پس بهتر است حقیقت را قبول کنیم و گول تبلیغات و قیمت ارزان را نخوریم!

 

شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای لیزر موهای زائد و مقایسه آنها با هم ، بر روی آیکون اینستاگرام سمت چپ کلیک نموده و وارد صفحه ما شوید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *