مزونیدلینگ موی سر یکی از راه حل های آسان و سریع برای رسیدن به موهایی شاداب و قوی میباشد.با انجام  به موقع این روش، زیبایی و حجم از دست رفته موهای خود را به دست می آورید. اگر شما هم قصد انجام این روش را دارید و سوالاتی در ذهنتان است،پیشنهاد ما این است که تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با آن و نحوه ی انجامش آشنا شوید. الیزه لانژه در زمینه ی زیبایی و مشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

مزونیدلینگ موی سر

مزونیدلینگ موی سر چیست؟

مزونیدلینگ که بیشتر به عنوان یک درمان پوستی ضد پیری شناخته می شود ، درمانی برای کم پشتی مو ، آلوپسی و ریزش موی ارثی است. برخلاف سایر روش های درمانی که سطح پوست شما را هدف قرار می دهد ، درمان با مزونیدلینگ باعث بهبود آسیب دیدگی های کوچک در لایه میانی پوست می شود ، جایی که بیشترین کمک لازم است.

با بهبود این میکرو آسیب ها، پوست شما کلاژن و فیبرهای مو بیشتری تولید می کند. مزونیدلینگ موی سر همچنین به تقویت فولیکول های مو کمک می کند ، و رشد دو برابر موهای جدید و قوی تر ایجاد می کند.

مزونیدلینگ موی سر چگونه صورت میگیرد؟

مزونیدلینگ موی سر توسط متخصص پوست در بهترین کلینیک پوست و مو انجام می شود. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان ، بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد.

در طول درمان ، مقدار کمی از مزوتراپی فیوژن مستقیماً به داخل پوست سر میکرو سوزن می شود. در حالی که داروهای خوراکی قبل از جذب در جریان خون باید از سیستم گوارش عبور کنند ، مزوتراپی مستقیماً به فولیکول ها منتقل می شود. این روش اثرات فرمول را چند برابر می کند و می تواند نتایج موثرتری نسبت به محلول های خوراکی یا موضعی به تنهایی ارائه دهد.انجام مزونیدلینگ موی سر به همین راحتی و با اعمال مقداری بی حسی بر روی ناحیه مورد نظر صورت میپذیرد.

مزونیدلینگ موی سر چه تاثیراتی دارد؟

بر خلاف مکمل های خوراکی، هنگامی که متابولیت های رشد مو و سایر محصولات به صورت خرد شده در پوست سر قرار می گیرند ، بدون نیاز به تجزیه توسط دستگاه گوارش  در دسترس هستند. این یک مزیت بزرگ برای تقویت اثربخشی درمان است.

سوالات متداول

آیا درمان مزونیدلینگ موی سر بی خطر است؟

بله ، مزونیدلینگ موی سر ۱۰۰٪ ایمن است و به ندرت اتفاق می افتد که بیماران عوارض جانبی ناشی از درمان را تجربه کنند. پس اگر به دنبال تقویت و رشد موهای خود هستید این روش یکی از بهترین روش ها برای بهبود وضعیت موهایتان می باشد.فقط این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام مزونیدلینگ موی سر حتما به یک کلینیک معتبر و حرفه ای که دارای رضایت ۱۰۰ درصدی بیماران است مراجعه نمایید.

آیا مزونیدلینگ موی سر دردناک است؟

درمان مزونیدلینگ موی سر دردناک نیست. بسیاری از مراجعین این درد را به صورت غلغلکی جزئی توصیف می کنند. برای کسانی که پوست بسیار حساس دارند، می توانیم با استفاده از یک بی حسی ملایم قبل از مزونیدلینک ، به راحتی ناراحتی را به حداقل برسانیم.

چه مدت بعد از انجام مزونیدلینگ موی سر تاثیرش مشخص میشود؟

نتایج هر روش درمانی برای ترمیم مو در افراد متفاوت است ، اما در بیشتر موارد ۳ تا ۴ ماه طول می کشد تا نتایج مشخص شود. اگرچه برخی از بیماران در طی چند هفته پس از شروع مزونیدلینگ نتایج خوبی را گزارش می دهند ، اما بهتر است سه تا شش ماه فرصت داده شود تا اثر کامل درمان ایجاد شود.

مزونیدلینگ موی سر

آیا مزونیدلینگ مو می تواند با PRP و داروهای ریزش مو استفاده شود؟

بله ، برنامه درمانی شما ممکن است PRP یا دارو را به عنوان بخشی از فیوژن درمانی شما توصیه کند ، برای کسب اطلاعات بیشتر از متخصص پوست و مو خود در این باره سوالاتی بپرسید. میکرونیدلینگ موی سر یک عمل جراحی نیست، بنابراین به طور کلی خطرات زیادی وجود ندارد. برخی از مطالعات ، بهبودهای جزئی در طی سه ماه پس از درمان ، و اثرات کامل تر پس از شش ماه را ذکر کرده اند.

جدول زمانی دقیق متفاوت خواهد بود ، اما بیشتر مراجعین تغییرات تدریجی در رشد مو خود مشاهده می کنند. الیزه لانژه در زمینه ی زیبایی و مشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *