تزریق چربی که به آن پیوند چربی یا انتفال چربی نیز گفته می شود ، برای افزایش حجم در قسمت های مختلف بدن، از جمله گونه ها، لب ها، سینه ها و باسن استفاده می شود. اما یکی از بیشترین نواحی که تزریق چربی در آن انجام می شود، تزریق چربی به صورت است. اگر قصد دارید همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت را بدانید، تا انتهای مطلب با الیزه همراه باشید. الیزه لانژه در زمینه ی زیبایی و مشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

جوان سازی صورت با انتقال چربی چیست؟

تزریق چربی قصد دارد با افزایش حجم ، تغییر دادن خطوط و کاهش ظاهر چین و چروک صورت را جوان کند. این کار کمک می کند تا  بافتهای صورت که با افزایش سن از بین می رود ، بازیابی شود. همچنین بهترین دکتر تزریق چربی در تهران می گوید که تزریق چربی به صورت، کیفیت پوست و بافت پوست را بهبود می بخشد. جوان سازی صورت با تزریق چربی معمولاً در مناطقی مانند گونه ها ، لب ها ، پلک ها ، شقیقه ها و برای چین و چروک های اطراف دهان (خطوط ماریوت ، خطوط بینی) استفاده می شود.

انتقال چربی با تغییر حجم و کانتور صورت را جوان می کند اما فقط باعث کم شدن یا سفت شدن بافت ها می شود. بیمارانی که دارای شلی قابل توجه یا افتادگی پوست صورت و گردن هستند بهتر است از خدمات لیفت صورت و  یا لیفت گردن در گروه جراحی پلاستیک الیزه استفاده کنند. به همین خاطر قبل از هرکاری نیاز است که با متخصص پوست مشورت کنید و توسط او مشاوره شوید و بهترین روش درمانی را انتخاب کنید.

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می شود؟

اگر بخواهیم از همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت صحبت کنیم، لازم است درباره چگونگی انجام تزریق چربی به صورت هم صحبت کنیم. جوان سازی صورت با تزریق چربی، به صورت سرپایی انجام می شود و در همان روز این فرآیند به خانه خواهید رفت. این کار با بی حسی موضعی انجام می شود.

چربی موردنظر از بدن گرفته می شود و به قسمت دیگری از بدن شما ، به ویژه صورت برای جوان سازی صورت ، منتقل می شود. چربی از هر قسمت از بدن که چربی اضافی وجود داشته باشد، گرفته می شود. متداول ترین نواحی برای استفاده از چربی آن نواحی، شکم و ران  است. چربی به عنوان یک ماده پرکننده طبیعی استفاده می شود. این ماده از بدن شما برداشت شده و دوباره به بدن شما منتقل می شود بنابراین خطر انتقال یا رد آن وجود ندارد.

مقدار مشخصی از چربی منتقل شده جذب می شود؛ بنابراین مقدار بیشتری چربی در زمان تزریق به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. این کار برای جبران میزان جذب شده است. این جذب اکثرا در ۶ تا ۸ هفته اول پس از جراحی اتفاق می افتد. و بعد ازین حجم چربی باقی مانده، دائمی است. برای برداشت چربی، یک برش کوچک در نزدیکی ناحیه ای که چربی اضافی برای اهدا دارد ایجاد شده و لیپوساکشن انجام می شود. برای تزریق چربی، یک برش کوچک در ناحیه صورت ایجاد می شود که نیاز به حجم ، کانتور و جوان سازی دارد. برش ها به صورت استراتژیک در چین های طبیعی قرار می گیرند تا مشخص نباشند.

چه کسی کاندید مناسبی برای جوان سازی صورت با تزریق چربی است؟

اگر بخواهیم به همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت اشاره کنیم، لازم است درمورد کسانی که تزریق چربی برای آنها مفید است نیز صحبت کنیم و بگوییم که چه کسانی برای انجام این کار مناسب هستند.

جوان سازی صورت با تزریق چربی یک گزینه عالی برای بیمارانی است که مایلند حجم نواحی خاصی از صورت را افزایش دهند و یا حجم از دست رفته با افزایش سن را بازیابند. چربی تزریق شده در این نواحی باعث افزایش حجم و بهبود کانتور می شود تا ظاهر جوان تری داشته باشد. انتقال چربی همچنین برای جبران حجم از دست رفته در اثر ایجاد چین و چروک نیز مفید است. تزریق چربی به خطوط لبخند ، گوشه های دهان ، زیر چشم و گونه ها می تواند حجم  صورت را بازیابی کرده و اثرات پیری را بهبود بخشد.

بهترین متخصص پوست در الیزه در اولین قرار با شما ملاقات می کند و نگرانی ها و تغییرات مورد نظر شما و همچنین سابقه پزشکی شما را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا تزریق چربی برای شما مناسب تر است یا جراحی لیفت صورت و  گردن و… همچنین شرایط جسمی مانند فشار خون بالا ، دیابت ، استعمال دخانیات ، بیماری های کلیوی ، مشکلات قلبی و سایر بیماری های جدی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

نتایج پس از تزریق چربی به صورت چگونه است؟

انتقال چربی با کاهش علائم پیری قابل مشاهده در صورت که ممکن است شامل خطوط عمیق زیر پلک ها ، از اطراف بینی تا گوشه دهان و همچنین بهبود شکل گونه ها باشد، می تواند به جوان سازی صورت کمک کند. اگرچه مقداری جذب چربی وجود دارد ، اما نتایج تزریق چربی دائمی است. با این حال ، تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی کند.

خطرات و عوارض احتمالی تزریق چربی چیست؟

مانند هر عمل جراحی ، برخی از عوارض معمول نیز وجود دارد. این موارد شامل خونریزی (تشکیل هماتوم) ، عفونت ، ترمیم ضعیف زخم ، ایجاد زخم نامطلوب ، درد (که ممکن است پس از بهبودی برش ها ادامه یابد) ، عدم تقارن صورت ، آسیب عصب صورت ، از دست دادن پوست ، بی حسی  پوست است و  و نیاز به تمدید و تزریق دوباره  است. البته توجه کنید که یکی از دلایل بروز این عوارض، پزشک متخصص است که اگر بهترین متخصص پوست نباشد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای شما رخ دهد. بنابراین توجه کنید که به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنید.

بهبودی پس از تزریق چربی برای جوان سازی صورت روندی تدریجی است. به طور معمول تنها  جای برش وجود دارد اما کبودی و تورم به طور کلی طی ۲ هفته پس از جراحی برطرف می شود.

الیزه لانژه در زمینه زیبایی و مشکلات پوست و مو و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *