به طور کلی با گذشت زمان و افزایش سن، حالت ارتجاعی پوست کاهش پیدا کرده و به مرور شاهد چین و چروک و خطوط بر روی پوست خواهیم بود، در صورتی که به موقع روی به درمان آورید می‌توانید با هزینه کمتر و روش‌های خانگی و یا استفاده از انواع کرم‌های از شدت چین و چروک‌های ایجاد شده جلوگیری کنید و صاحب پوستی شفاف و زیبا شوید. لازم به ذکر است که بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده و صورت کرم‌هایی هستند که حاوی ترکیبات رتینوئید باشد.


best-cream-remove-laugh-line

آنچه در این مقاله می خوانید :

آیا همه می‌توانند از بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده استفاده کنند؟

ثابت شده که رتینوئیدها بعد از گذشت چندین ماه از مصرف، سلول‌های بازسازی کننده پوست را تحریک خواهند کرد و در پر کردن خط خنده نقش دارند. بهتر است بدانید که این محصولات نمی‌توانند خط خنده بسیار عمیق را اصلاح کنند و فقط برای خط خنده‌هایی که در حد ترک‌ بر روی پوست وجود دارد می‌توانند مفید باشند.
استفاده از کرم‌های آبرسان به میزان معقول زمانی که خط خنده به علت کم آبی پوست رخ داده باشد بسیار مؤثر خواهد بود. معمولاً یک دکتر خوب برای تزریق ژل خط خنده توصیه می‌کند که از کرم‌های مرطوب‌کننده در ناحیه خط خنده و اطراف بینی به صورت بی‌رویه استفاده نشود چرا که باعث ایجاد مشکلات متعددی همچون جوش اطراف بینی، جوش اطراف دهان و خط خنده خواهد شد.
در این مقاله در صدد هستیم تا شما را با بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده، کرم ضد چروک برای خط خنده، و یا برای اینکه بدانید چه کرمی برای خط خنده خوبه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اکثر افرادی که وارد دهه 30 زندگی می‌شوند به دلیل کاهش حالت ارتجاعی پوست و یا به اصلاح کاهش کلاژن پوست دچار خطوط ریز و ظریف بر روی پوست می‌گردند. از طرفی به دلیل عوامل و شرایط محیطی و به‌خصوص استعمال دخانیات پوست صورت به مرور مستعد چین و چروک می‌شود.
بنابراین اکثر متخصصان و پزشکان زیبایی استفاده مداوم از کرم‌های ضد چروک را به کسانی که در دهه سی سالگی هستند توصیه می‌کنند. شایان ذکر است که برخی افراد به دلیل عوامل ژنتیکی و ارثی دچار خشکی بیش از حد پوست شده و در نتیجه خطوط ریز و ظریف بر روی پوست ایجاد می‌گردد به این‌گونه افراد استفاده از بهترین کرم برای از بین بردن خط لبخند توصیه می‌گردد.

 

کرم برای خط خنده جهت رفع خطوط ریز بهتر است یا عمیق؟

کرم‌هایی که باعث تحریک کلاژن سازی پوست می‌شود جزو بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده می‌باشد، این نمونه از کرم‌ها سبب تولید کلاژن شده، و به همین دلیل سبب جوانسازی پوست می‌شود. اکثر کرم‌های از بین برنده خطوط ریز و درشت صورت تاثیر کلاژن سازی داشته و موجب ترمیم پوست‌های آسیب دیده می‌شود.
کرم‌های مورد استفاده جهت رفع خطوط ریز اثرگذاری بیشتری دارد، برای خطوط عمیق موجود در پوست صورت بهتر است از روش‌های جراحی و مدرن مانند تزریق فیلر، بوتاکس و غیره استفاده کرد. اکثر کرم‌های برطرف کننده خطوط صورت و بخصوص خط خنده دارای یک‌سری مواد تحریک کننده کلاژن می باشند که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.
چنانچه اکثر محصولات پوستی و کرم‌ها بر روی خطوط عمیق صورت کارایی نداشته توصیه می‌گردد در صورت مشاهده خطوط ریز و ظریف بر روی پوست خود به پزشک و متخصص زیبایی مراجعه نمایید تا محصولی مناسب پوست صورتتان را تجویز نماید و از عمیق‌تر شدن خطوط جلوگیری کند.
اکثر خطوط‌های ریز و نازک پوست را با استفاده مداوم از محصولات معتبر ضد چروک که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت می‌توان درمان نمود. یکی از محاسن پیشگیری از عمیق‌تر شدن خطوط روی پوست، جلوگیری از صرف هزینه های گزاف می‌باشد.
لازم به ذکر است که برخی از کرم‌ها در بازار علاوه بر چروک‌های ریز، برای چروک‌های عمیق نیز مناسب هستند اما در این‌جا منظورمان از عمیق بودن خطوط لبخند تا میزانی است که کرم‌ها قادر به برطرف سازی آن هستند در غیر این صورت بهترین روش درمانی جراحی و یا روش‌هایی است است که از طرف پزشک زیبایی ارائه می‌شود.

 

معرفی چند نمونه از بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده

جهت از بین بردن خط خنده کرم‌های متنوع و مختلفی در بازار موجود بوده، برای اینکه بدانید برای خط خنده کرم خوب چیست، در این قسمت به بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده اشاره خواهیم کرد، تا با کسب اطلاعات لازم و جامع اقدام به خرید نمایید.
با وجود رقابت‌های تنگاتنگ بین تولید کنندگان بهتر است جهت خرید بهترین کرم به برندهای معتبر اعتماد کنید تا از صرف هزینه‌های گزاف برای محصولات فیک در امان باشید. به طور کلی برندهای مختلفی در زمینه پوست و زیبایی در اکثر فروشگاه‌های معتبر در سطح کشور موجود است که به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

● کرم پرکننده خط خنده لیراک
این کرم پر استفاده که در فروشگاه‌های آرایشی یافت می‌شود جزو معروفترین کرم‌ها در جهت کاهش خط و خطوط، چین چروک صورت می‌باشد که استفاده از آن سبب ایجاد پوستی صاف و درخشان می‌گردد، از جهتی به دلیل وجود مواد منحصر به فرد درون کرم، سبب شده به کرم پرکننده عمیق چروک و جوانسازی پوست صورت معروف شود.
از ویژگی‌های کرم پرکننده لیراک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

● پر کننده عمیق چروک‌های پوست
● سفت کردن پوست صورت
● اثرگذاری قوی در جلوگیری از افتاده شدن پوست
● آب‌رسانی قوی
● حاوی موادی مشابه اثرگذاری بوتاکس

در نهایت می‌توان گفت، استفاده از این نمونه کرم‌ها برای افرادی که چروک‌های عمیق داشته مناسب است و می‌توانند با استفاده مداوم خطوط عمیق را پر کنند، و یا به عبارتی، برای افرادی که تزریق بوتاکس انجام داده اند می‌توانند جهت افزایش تاثیر گذاری آن موثر باشد.

● کرم خط خنده اون
به طور کلی با افزایش سن و شروع روند پیری، خطوط ریز و ظریف بر روی پوست صورت ظاهر می‌گردد که در صورت عدم درمان به خطوط عمیق تبدیل شده و درمان را زمان بر و سخت تر خواهد کرد. اکثر افرادی که به زیبایی پوست صورت خود اهمیت می‌دهند استفاده از کرم‌های رفع خط خنده و چروک صورت را در اولویت های خود قرار داده اند، در این میان نیز کرم خط خنده اون مستثنا نبوده و اثرگذاری خوبی بر روی خطوط نازک و ظریف پوست دارد. اسید هیالورونیک موجود در اکثر کرم‌های ضد چروک و از بین برنده خطوط پوست صورت، سبب تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست می‌شود.

● کرم خط خنده سینره
کرم خط خنده سینره جزو یکی دیگر از کرم‌های معروف جهت از بین بردن خطوط پوست صورت بوده، کرم ضد چروک برای خط لبخند سینره، سبب پر کردن چروک‌های پوست صورت شده و به دلیل خاصیت جوانسازی که دارد، پوست را شفاف و درخشان می کند. اکثر کرم‌های سینره خاصیت لیفتینگ داشته و علاوه بر کاهش چین و چروک سبب جوانسازی و سفت شدن پوست می‌شود.

● کرم خط خنده لدورا
کرم خط خنده لدورا با ترکیبات موثر خود سبب جوانسازی و کاهش خطوط خنده می‌گردد. کرم خط لبخند لدورا جزو بهترین کرم‌ها برای از بین بردن خط خنده می‌باشد. ترکیبات موثره و کلاژن ساز موجود در این نمونه از کرم‌ها سبب جوانسازی پوست شده، طراوت و شادابی آن حفظ گردد. کرم رفع خط خنده لدورا سبب استحکام پوست شده، علایم پیری و چین و چروک پوست کاهش پیدا می کند.

ترکیباتی که در ساخت کرم رفع خط خنده استفاده شده است

مواد تشکیل دهنده کرم‌های کلاژن ساز و رفع خطوط لبخند:

● اسيد ميوه موجود درکرم‌ها: اسیدهای موجود در میوه ها سبب تحریک کلاژن سازی، افزایش حالت ارتجاعی و جوانسازی پوست شده، در ضمن محصولات حاوی این نمونه از اسیدها بهترین کرم جهت از بین بردن خط خنده می‌باشد.
● ماده‌ای به نام سیلیکون: این ماده مهم و معروف موجود در کرم‌ها باعث می‌شود رطوبت و آب بوسیله سلول‌های موجود در پوست جذب شده و اکثر خطوط ریز و چروک صورت از بین رفته و باعث باز شدن پوست صورت می‌گردد.
● کلاژن: کلاژن سبب جوانسازی و استحکام بالای پوست می‌گردد و در نتیجه از افتادگی پوست صورت جلوگیری می کند.
● ویتامین‌های ایی و سی: نقش این نمونه از ویتامین ها افزایش خون رسانی و ترمیم شدن پوست است، در ضمن به دلیل خاصیت بالای آنتی اکسیدانی که دارند کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و در نتیجه سبب ایجاد پوستی شفاف و بدون چروک می‌گردد.
● ویتامین آ: این ویتامین جزو آنتی اکسیدان‌های مهم در محصولات پوستی بوده که در فرموله اکثر محصولات پوستی وجود دارد.
● ترکیبات عصاره چای سبز: مواد موثره در چای سبز بصورت یک آنتی اکسیدان قوی و موثر عمل کرده و از پیری زودرس جلوگیری می کند و در درمان چین و چروک پوست صورت بسیار کارآمد بوده و از آسیب‌های مخرب وارده به پوست جلوگیری می کند.
● اسید هیالورونیک موجود در کرم‌ها: این ماده مهم در زیر پوست انسان بصورت طبیعی موجود بوده، و به مرور زمان با افزایش سن کاهش پیدا کرده و سبب نمایان شدن خطوط های ریز و درشت بر روی پوست صورت می‌گردد، وجود این اسید در کرم‌ها کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و سبب جوانسازی پوست می‌گردد.

در نهایت می‌توان گفت چنانچه با مواد تشکیل دهنده موجود در کرم‌های ضد چروک آشنا شدید، جهت درمان مشکلات پوستی خود بایستی روتین مناسب پوست خود طبق نظر و تجویز پزشک معالج خود انتخاب کنید و با استفاده مداوم و مکرر صاحب پوستی درخشان و شفاف گردید. البته در کنار استفاده از محصولاتی مانند کرم و غیره می‌توانید از برخی ماسک‌های خانگی مانند سفید تخم مرغ جهت کاهش چین و چروک و یا لیفت کردن پوست صورت خود به طور طبیعی بهره ببرید. استفاده از ماسک‌های گیاهی زمان بر بوده و برای خطوط‌های بسیار ظریف می‌تواند تا حدی کمک کننده باشد.

 

روش استفاده از بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده

جهت استفاده از بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده بایستی در وهله اول به رنگ پوست توجه کنید، افرادی که دارای پوست تیره ای هستند و یا کسانی که پوست های حساسی دارند نباید از کرم‌ها با غلظت بالا استفاده کنند، زیرا پوست تحریک می‌شود. بنابراین توصیه می‌شود، در مدت زمان کوتاهی مثلا 14 روز از کرم‌ها استفاده کرده و در صورت عدم حساسیت آن را به صورت روزانه استفاده کنید. زمان استفاده از کرم‌ها بصورت روزانه و یک مرتبه قبل از خواب می‌باشد تا زمان کافی جهت تاثیرگذاری بر روی پوست داشته باشد. در زمان اوایل استفاده تغییرات خاصی را بر روی پوست مشاهده نخواهید کرد، باید مدت زمان طولانی نهایت 5 الی 6 ماه استفاده گردد، زیرا زمان ساخت کلاژن بر روی پوست یک فرایند کاملا زمان بر بوده و بایستی به پوست اجازه تولید و ساخت کلاژن داده شود تا خطوط بهبود یابد.
به طور کلی برای رسیدن به نتیجه کافی و مطلوب باید حتما در استفاده از کرم‌ها مداومت داشته باشید، این نمونه از کرم‌ها برای خطوط ظریف و نازک پوست کاربرد داشته و جهت درمان خطوط عمیق اثری نداشته و جهت درمان خطوط و چروک عمیق پوست باید به روش‌های دیگر از قبیل جراحی و بوتاکس روی آورد.
اکثر کرم‌های مورد استفاده جهت درمان خطوط و چین و چروک پوست صورت جهت پیشگیری و درمان خطوط ریز و ظریف پوست است. در نهایت می‌توان گفت تنها نکته ای که باید مد نظرتان داشته باشید این است که، قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید بایستی با پزشک متخصصتان مشورت کرده و کرمی مناسب خصوصیات پوستتان از جمله رنگ پوست، جنس پوست و غیره تجویز کرده و بهترین کرم را برای از بین بردن خط خنده خریداری نمایید.
چنانچه قصد استفاده از محصولات ضدچروک را دارید، بهتر است کرمی مناسب پوست خود را خریداری نمایید، زیرا برخی از محصولات پوستی جهت درمان چروک پوست صورت سبب ایجاد التهاب و سوزش می‌گردد، بنابراین توصیه می‌گردد قبل از استعمال محصولات پوستی حتما آن‌ها را در قسمتی از پوست خود امتحان کرده و در صورت نداشتن حساسیت به استفاده مداوم آن بپردازید.
هنگام استفاده از محصولات ضد چروک توصیه می‌گردد روزانه از مرطوب کننده موثر و مناسب پوست خود استفاده کنید تا طراوت و آبرسانی پوست انجام گردد. از توصیه‌های مهم در هنگام استفاده از محصولات پوستی استفاده به موقع، مکرر و روانه آن می‌باشد زیرا استعمال کرم‌ها بر روی پوست و نتیجه بخشی آن کمی زمان بر بوده ولی نتایج خوبی را حاصل می‌کند.

 

کرم ضد چروک برای خط خنده باید با دستور پزشک زیبایی استفاده شود؟

با افزایش سن و شروع علائم پیری بهتر است از جهت پیشگیری و درمان از محصولات ضد چروک استفاده شود. به توصیه اکثر پزشکان و متخصصان جهت استفاده از محصولات زیبایی و ضد چروک بایستی بررسی‌های لازم انجام شود تا کرمی مناسب پوست شما تجویز گردد، زیرا عواملی مانند وراثت، جنس و رنگ پوست همگی در انتخاب نوع کرم تاثیرگذار است.
برخی از افراد برای پر کردن چروک‌های عمیق پوست صورت خود از کرم فیلر خط خنده استفاده می‌کنند، اما بهتر است با تجویز و تشخیص پزشک کرم مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
به طور کلی برخی از افراد به دلیل خشکی بیش از حد پوست و وراثت، از سنین کمتر و در جوانی دچار خطوطی ریز و نازک بر روی پوست خود می‌شوند، بنابراین به اینگونه افراد توصیه می‌شود با مشاوره و تجویز پزشک خود از کرم‌های ضد چروک استفاده کنند تا بتوانند با هزینه های کمتر از عمیق تر شدن چروک‌های پوست جلوگیری شود.
در نهایت می‌توان گفت در صورت استفاده خودسرانه و بدون تجویز پزشک از محصولات ضد چروک و ایجاد حساسیت بایستی خودتان عواقب مراجعه نکردن به پزشک را بپردازید.
نکته مهم این‌که برای خرید کرم رفع خنده خنده و استفاده از آن باید نزد مجرب‌ترین و باسابقه‌ترین پزشکان بروید تا مطمئن شوید که مشکلی برای پوستتان به‌وجود نخواهد آمد. پزشکان زیبایی که تخصص کافی داشته باشند قطعا بهترین روش برای درمان مشکلات پوستی از جمله خطوط ایجاد شده در اطراف گونه‌ها را به بیماران خود توصیه خواهند کرد.

سخن پایانی

تلاش ما در این مقاله این بود که شما را با بهترین کرم جهت از بین بردن خط خنده آشنا کنیم و یا جهت دانستن اینکه آیا همه افراد می‌توانند از بهترین کرم بمنظور از بین بردن خط خنده استفاده کنند،کرم برای خط خنده جهت رفع خطوط ریز بهتر است یا عمیق،معرفی چند نمونه از بهترین کرم‌ها، ترکیباتی که در ساخت کرم رفع خط خنده استفاده شده است،
روش استفاده از بهترین کرم‌ برای از بین بردن خط خنده، کرم ضد چروک برای خط خنده باید با دستور پزشک زیبایی استفاده شود یا خیر همگی در مطالب فوق نگارش شده، و جهت کسب اطلاعات لازم در جهت خرید کرم مناسب پوست صورت خود می‌توانید با دقت آن را مطالعه نمایید تا گزینش صحیحی را داشته باشید.
در نهایت می‌توان گفت، با وجود افراد سودجو و واسطه گران بهتر است به افراد مطمئن و قابل اطمینان اعتماد کنید.
چنانچه قصد خرید بهترین کرم برای از بین بردن خط خنده را دارید بهتر است در وهله اول با پزشک متخصص خود مشورت کرده تا کرمی مناسب پوست شما را تجویز کند و جهت رسیدن به نتایج مطلوب و عالی از خرید خودسرانه محصولات پوستی اجتناب کنید، زیرا امروزه با وجود برندهای مختلف، محصولات تقلبی به فروش می‌رسد، بنابراین اگر به سلامت پوست خود اهمیت می‌دهید به دور از تجویز پزشک محصول پوستی خریداری نفرمایید.