تکنیک مزوتراپی یک درمان زیبایی و غیرجراحی است که با هدف بهبود نواحی آسیب دیده بدن مانند سلولیت ها و چربی های اضافی، باعث فرم دهی بدن و جوانسازی صورت و گردن، رفع چین و چروک پوست و ریزش مو توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران و یا دکتر زیبایی انجام می‌شود.
مزوتراپی با توجه به حوزه کاربرد آن به انواع مختلفی مانند مزوتراپی مو، مزولیفتینگ و مزوتراپی بدن تقسیم می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری پیرامون مزوتراپی و بهترین مرکز مزوتراپی تهران کسب کنید.

best-mesotherapy-doctor-tehran

آنچه در این مقاله می خوانید :

هر چیزی که باید درباره بهترین دکتر مزوتراپی در تهران بدانید

پیش از پرداختن به بهترین دکتر مزوتراپی در تهران لازم است توضیح دهیم که مزوتراپی تکنیکی است که با استفاده از تزریق ویتامین ‌ها، آنزیم‌ ها، هورمون‌ ها و عصاره‌ های گیاهی موجب جوان ‌سازی و سفت‌ کردن پوست و همچنین حذف چربی ‌های اضافی می شود.
میشل پیستور، یک پزشک فرانسوی، این تکنیک را در سال 1952 ابداع کرد که در ابتدا برای تسکین درد مورد استفاده قرار می گرفت و در سال های بعد از آن، در ایالات متحده و دیگر مناطق جهان محبوبیت و شهرت پیدا کرد تا به امروز که مزوتراپی برای درمان موارد مختلفی استفاده می شود و در ادامه برخی از آن ها را بیان می کنیم:

• حذف چربی از نواحی مختلف بدن مانند صورت، معده، ران، باسن، پاها و بازوها
• کاهش سلولیت
• حذف چین و چروک
• سفت کردن پوست
• روشن کردن پوست های تیره شده
• درمان ریزش مو

مزوتراپی یک نوع درمان زیبایی است که بر روی پوست نواحی مختلف بدن و به عنوان روشی مشابه طب سوزنی انجام می شود که موادی از جمله آمینو اسیدها، مواد معدنی، آنزیم ها و ویتامین ها به لایه میانی پوست و با کمک سوزن (به تنهایی یا مخلوط با یکدیگر)، تزریق می شود.
از نظر قانونی، مزوتراپی را می توان برای همه افراد سالم بالای 18 سال اعمال کرد، با این حال ممکن است برای برخی افراد به دلیل داشتن شرایط خاصی، مزوتراپی توصیه نشود؛ از همین رو بهترین کسی که می تواند به شما در این زمینه کمک کند، بهترین دکتر مزوتراپی در تهران است.
این روش درمانی کاربردهای بسیار وسیعی دارد و عوامل مختلفی مانند وضعیت سلامت، سن، ویژگی‌ های فیزیکی و نیاز فرد، مواردی هستند که محتوای تزریقی را مشخص می کنند؛ به همین علت هر یک از درمان های مورد نظر، به صورت جداگانه انجام می شود.
برای انجام هر یک از درمان های مورد نظر خود، لازم است که به بهترین مرکز مزوتراپی تهران مراجعه کنید تا عوارض ناشی از این درمان را به حداقل برساند و نتیجه داخواه را کسب کنید؛ به همین منظور، با مشاوران کلینیک زیبایی الیزه لانژه تماس حاصل فرمایید تا از خدمات ویژه ما استفاده کنید.

در این تکنیک، دکتر مزوتراپی تهران از سوزن های بسیار ظریفی برای تزریق مواد مخصوصی به درون لایه میانی (مزودرم) پوست استفاده می کند؛ همچنین هدف اصلی مزوتراپی این است که مشکلات پایه ای بدن مانند گردش خون ضعیف و التهابات را که باعث ایجاد آسیب های پوستی می شوند، اصلاح و درمان کند.
فرمول مشخص و استانداردی برای نوع مواد استفاده شده در درمان مزوتراپی وجود ندارد و متخصصان از داروهای مختلفی استفاده می کنند، از جمله آن ها:

• داروهای گشادکننده عروق
• آنتی بیوتیک ها
• کلسی‌تونین و تیروکسین
• آنزیم هایی همچون کلاژناز و هیالورونیداز
• عصاره‌های گیاهی
• ویتامین و مواد‌معدنی

چگونگی درمان توسط دکتر مزوتراپی تهران

مزوتراپی با کمک سوزن های ظریف و تزریق محلول های مخصوص به لایه میانی پوست ناحیه مورد نظر انجام می شود و یک درمان برای آسیب های پوستی و تنظیم گردش خون است که محتوای محلول ها توسط دکتر مزوتراپی برای بیمار انتخاب می شود و به محل مصرف، هدف مصرف، سن فرد و بسیاری از عوامل دیگر مانند مواد مورد نیاز فرد (ویتامین، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) بستگی دارد.
قبل از استفاده از مزوتراپی، ابتدا معاینه فیزیکی توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران انجام می شود و پس از آن، تشخیص قطعی در مورد مشکل بیمار و درمان مناسب برای او داده می شود. پس از نهایی شدن، می توان از یک کرم بی حس کننده بر روی ناحیه مورد نظر استفاده کرد که بیمار درد کم تری را تجربه کند؛ همچنین برای هر بیمار از سوزن ‌های یکبار مصرف استفاده می‌شود.
پزشک مقدار بسیار کمی از محلول را به لایه میانی پوست و ناحیه ای که نیاز به درمان دارد، تزریق می کند؛ همچنین تعداد جلسات لازم، با توجه به نیاز هر شخص تعیین می شود.
مزوتراپی یک روش درمانی سرپایی است که پس از اتمام جلسه درمان، نیازی به استفاده از پانسمان و استراحت خاصی ندارد و در صورت عدم بروز عوارض جانبی، بیمار می تواند به راحتی به زندگی عادی خود ادامه دهد؛ ولی بسیار مهم است که به بهترین مرکز مزوتراپی تهران مراجعه کنید.
همان گونه که گفتیم، در هر جلسه ممکن است از داروی بی ‌حس کننده بر روی پوست شما استفاده شود یا این که بدون بی حسی درمان انجام شود؛ سپس پزشک با استفاده از یک سوزن کوتاه مخصوص، یک سری تزریق در ناحیه مورد نظر انجام خواهد داد.
سوزن مزوتراپی احتمال دارد به یک تفنگ مکانیکی وصل شود تا تزریق های بیش تری را به صورت پشت سر هم انجام دهد و با توجه به وضعیتی که تحت درمان هستید، تزریق ها را می توان در اعماق مختلف، از 1 تا 4 میلی متر در پوست شما انجام داد؛ همچنین پزشک ممکن است سوزن را با زاویه در داخل پوست شما فرو کند یا در حین تزریق خیلی سریع مچ دست خود را تکان دهد، به طوری که فقط یک قطره کوچک از محلول در پوست شما تخلیه شود.
احتمالاً برای رسیدن به نتیجه مطلوب، طبق تشخیص بهترین دکتر مزوتراپی در تهران، به چندین جلسه مزوتراپی نیاز خواهید داشت و باید انتظار داشته باشید که بین 3 تا 15 مرتبه به پزشک مراجعه کنید؛ از همین رو در ابتدای درمان، هر 7 تا 10 روز یک بار تزریق ها انجام خواهند شد و اگر پوست شما شروع به بهبود و درمان شدن کرد، فاصله بین درمان‌ ها به هر دو هفته یکبار یا ماهی یکبار افزایش خواهند یافت.

مقایسه مزوتراپی و لیپوساکشن

به طور کلی، اگر می خواهید نتایج کاهش وزن به روش مزوتراپی را با لیپوساکشن مقایسه کنید، باید گفت که لیپوساکشن موثرترین و سریع ترین شیوه برای کاهش چربی های بدن است؛ با این حال، مزوتراپی بسیار کم هزینه تر، کم تهاجمی تر و کم خطر تر است.
بنابراین، در صورتی که قصد از بین بردن چربی های سطحی و سفت کردن پوست خود را دارید به کلینیک ما برای درمان توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران مراجعه فرمایید.
در ادامه به بررسی کامل تری بین مزوتراپی و لیپوساکشن می پردازیم:

• مزوتراپی به دلیل استفاده از کرم ‌های بی‌حس ‌کننده قبل از تزریق، یک روش نسبتاً بدون درد به حساب می آید؛ در حالی که لیپوساکشن اغلب باعث ایجاد درد، پس از انجام جراحی و همچنین در هفته‌های اول بهبود می‌شود؛

• روش مزوتراپی هیچ جای زخمی بر روی پوست شما ایجاد نمی کند، تنها ممکن است تورم و کبودی خفیفی به مدت چند روز در ناحیه درمان شده ظاهر شود، ولی لیپوساکشن می تواند باعث ایجاد اسکار از متوسط تا شدید شود؛

• مزوتراپی نیازی به بستری شدن و استراحت طولانی مدت ندارد و بیمار می‌تواند چند لحظه پس از درمان از مطب خارج شود.

به طور کلی، تکنینک مزوتراپی یک روش جایگزین غیر جراحی و بی خطر برای عمل لیپوساکشن است که می تواند چربی های ناخواسته بدن را از بین ببرد؛ به همین جهت بسیار مهم است که جهت امتحان این شیوه درمان، به دکتر مزوتراپی تهران مراجعه کنید.
اگرچه لیپوساکشن در از بین بردن دائمی چربی های بدن می تواند موثر باشد، ولی دوران نقاهت طولانی ای دارد و بهبودی بیمار می تواند حتی تا 6 هفته زمان ببرد؛ همچنین به گفته ی بهترین دکتر مزوتراپی در تهران این روش دارای خطراتی مانند آسیب عصبی، آسیب به عروق خونی، ماندن جای زخم ها به شکلی نامنظم بر روی پوست، سوختگی و عفونت است؛ علاوه بر آن، لیپوساکشن بسیار گران است.
مزوتراپی در مقایسه با لیپوساکشن یک روش تهاجمی نیست و هیچ برشی بر روی پوست فرد ایجاد نمی شود؛ همچنین هزینه های آن بسیار کم تر است.
با این حال، ممکن است به 10 جلسه درمان یا بیش تر نیاز داشته باشید تا نزد بهترین دکتر مزوتراپی در تهران به نتایج دلخواه خود برسید.

 

بهترین دکتر مزوتراپی مو و درمان ریزش مو

با مراجعه به بهترین دکتر مزوتراپی مو، این روش می تواند به کاهش درد و ریزش مو در مردان و زنان نیز کمک کند و موجب رشد مجدد موهای شما شود.
مواد استفاده شده در این روش حاوی انواع مختلفی از داروهای مورد تایید FDA، ویتامین ها و مواد معدنی است که پس از تزریق توسط بهترین دکتر مزوتراپی مو ، وارد مزودرم، لایه چربی و بافت زیر پوست می شود؛ همچنین دقت داشته باشید که با توجه به ناحیه مورد درمان، ترکیب موادی که استفاده می شود، متفاوت خواهد بود.
مزوتراپی مو به عنوان روشی جهت بازسازی موهای آسیب دیده بدون استفاده از جراحی، کاربرد دارد و مشکلاتی مانند آلوپسی، ریزش بیش از حد مو و طاسی را درمان می کند؛ همچنین این شیوه باعث رشد مو و کاهش شوره سر می شود.
به طور کلی ریزش مو ناشی از کمبود مواد مغذی بدن، گردش خون ضعیف در پوست سر، کمبود هورمون در اطراف فولیکول های مو و کاهش هورمون دی هیدرو تستوسترون (DHT) در مردان است.
مزوتراپی یک روش درمانی است که هم برای زنان و هم برای مردان قابل استفاده است و مشکلات گفته شده که موجب ریزش مو می شوند را حل می کند. بنا به توصیه بهترین دکتر مزوتراپی مو این روش یک درمان موثر برای ریزش موی ارثی است.
مواد مغذی، مواد معدنی و ویتامین‌هایی که به پوست سر تزریق می‌شوند، متابولیسم سلول‌های مو را سریع تر می‌کنند، گردش خون در پوست سر را افزایش می‌دهند و عفونت‌های آن را از بین می‌برند و به این ترتیب، شما موهایی سالم تر، بلندتر، حجیم تر و قوی تر خواهید داشت.
مشکلات مربوط به موهای سر به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک، استرس، آلودگی های محیطی، اشعه ماوراء بنفش، کمبودهای تغذیه ای، اختلالات خواب، عدم تعادل هورمونی و… رخ می دهند که مزوتراپی توسط بهترین دکتر مزوتراپی مو باعث میشود که فولیکول های مو را با اسیدهای آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی تقویت و از ریزش موها جلوگیری می کند.
بنابراین، اگر شما نیز دچار ریزش شدید مو هستید، به بهترین دکتر مزوتراپی مو مراجعه کنید تا از کم پشت شدن موهای خود جلوگیری کنید.
مزوتراپی علاوه بر درمان چین و چروک و از بین بردن چربی های ناخواسته، برای بهبود ریزش مو نیز استفاده می شود؛ به این صورت که بهترین دکتر مزوتراپی مو عصاره طبیعی گیاهان، ویتامین ها یا داروهایی مانند فیناستراید و ماینوکسیدیل را به سر تزریق می کند.
همچنین ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که هزینه مزوتراپی مو چقدر است، در پاسخ بایستی بگوییم که هزینه مزوتراپی مو به عوامل مختلفی از جمله نوع درمان تعداد جلسات و مدت زمان درمان و .. بستگی دارد پس هزینه مزوتراپی مو برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت میباشد.
از جمله مزایای مزوتراپی موی سر توسط بهترین دکتر مزوتراپی مو می توان به این موارد اشاره کرد:

• نبود تعادل هورمونی در درون و اطراف فولیکول مو را اصلاح و برطرف می کند
• مواد مغذی را به مو می رساند
• گردش خون را بهبود می بخشد

 

میزان جلسه های لازم برای درمان با بهترین دکتر مزوتراپی در تهران

بعد از رفتن نزد بهترین پزشک مزوتراپی تهران، تعداد جلسه هایی که مورد نیاز است و مقدار دارویی که باید هر بار تزریق شود، با توجه به این که برای هر بیمار متفاوت از دیگری است، مشخص خواهد شد.
در ادامه ما یک میزان استانداردی برای هر یک از درمان های مزوتراپی تهران را بیان می کنیم:

1- کاهش چربی و کاهش وزن: معمولاً 2 تا 4 جلسه درمان (تزریق) در فواصل 2 تا 4 هفته مورد نیاز است و بسته به ناحیه مورد درمان، تعداد جلسات می تواند افزایش یابد. به طور کلی، مزوتراپی برای کاهش وزن زیاد مناسب نیست و تغییرات زیادی ایجاد نمی کند؛ از همین رو این روش تنها برای بیمارانی که نیاز به کاهش کمی چربی در نواحی خاصی از بدن خود دارند، مانند کانتورینگ بدن، توصیه می شود.

2- کاهش سلولیت: تقریباً 3 تا 4 جلسه درمان در فواصل 3 تا 4 هفته ای لازم است؛ در حالی که درمان سلولیت کم ترین اثر بخشی را در بین گزینه های مزوتراپی دارد، با این وجود در درمان درجات خفیف سلولیت موفق است.

3- بلفاروپلاستی پلک پایین: 1 یا 2 جلسه درمان در فواصل 6 هفته ای توصیه می شود (در برخی مواقع جلسه دوم درمان ضروری نیست)، همچنین برای بلفاروپلاستی پلک پایین چشم، بیمار باید قبل از عمل کورتیزون مصرف کند و تورم ناشی از درمان احتمالاً تا 6 هفته ادامه خواهد داشت.

4- جوانسازی صورت: حدود 4 جلسه درمان در فواصل 2 تا 3 هفته ای لازم است و این روش یکی از محبوب ترین کاربرد های مزوتراپی است؛ زیرا بیماران پس از درمان متوجه بهبود قابل توجهی در ظاهر صورت خود می شوند.

لازم به یادآوری است که، با مراجعه به بهترین دکتر مزوتراپی در تهران، درمان های دیگری نیز با استفاده از این تکنیک انجام می شود که در این جا به آن ها اشاره ای نشد؛ به طور مثال بسیاری از مردم از این روش ساده و غیر جراحی برای کاهش چربی در بازوها یا ران های خود استفاده می کنند.

مراحل مختلف درمان توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران

مزوتراپی یکی از شیوه های درمانی پر طرفدار در عرصه زیبایی است که قبل از انجام فرآیند آن توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران، سن، نیاز و وضعیت سلامتی فرد بررسی می شود و بر اساس آن ها، مواد مناسب برای هر بیمار مانند ویتامین ها، اسیدهای آمینه، هورمون ها، مواد معدنی و… تهیه می شود.
با تزریق این مواد به پوست، ساختارهایی به نام کلاژن و الاستین تحریک می شوند تا پوست را شاداب و سفت نگه دارند و این ساختارهای تحریک شده باعث تسریع گردش خون در ناحیه درمان شده و تنظیم جریان خون در سیستم لنفاوی بدن می شود که همه این موارد در کنار هم باعث تجدید و جوانسازی پوست خواهد شد.
در ادامه این فرایند، بافت زیرین پوست ترمیم می شود و به این ترتیب، پوستی که دچار افتادگی و شل شدگی شده بود، دوباره سفتی خود را به دست می آورد و جوان می شود.
نتایج و میزان موفقیت این روش بسته به عوامل مختلفی مانند تعداد جلسات درمان، میزان مناسب مواد تزریقی و خود شخص متفاوت است؛ همچنین در کنار این عوامل، بسیار مهم است که به بهترین دکتر مزوتراپی مو و بهترین مرکز مزوتراپی تهران مراجعه کنید.
از آنجایی که مزوتراپی یک شیوه غیر تهاجمی است، معمولاً زمان مشخصی برای بهبود و دوره نقاهت آن وجود ندارد و بسیاری از افراد می توانند بلافاصله بعد از انجام درمان نزد بهترین دکتر مزوتراپی مو، به فعالیت های معمول خود بازگردند؛ برخی دیگر نیز ممکن است به دلیل تورم و درد در محل های تزریق، نیاز به یک روز مرخصی داشته باشند.

 

موارد توصیه شده توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران

پس از انجام مزوتراپی توسط بهترین پزشک مزوتراپی تهران مواردی وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد، به طور مثال فردی که تحت درمان قرار می گیرد به هیچ وجه نباید قبل و بعد از مزوتراپی از هیچ گونه داروی رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده کند.
در 10 تا 15 ساعت اولیه پس از درمان، نباید آب به ناحیه مورد نظر برسد و همچنین باید از پوشیدن لباس های چسبان مانند شلوار جین تنگ خودداری شود؛ زیرا می تواند بر گردش خون بدن تاثیر منفی بگذارد. در دو روز اول پس از مزوتراپی، فرد نباید از لحاظ فیزیکی به خود فشار زیادی وارد کند و از آرایش کردن اجتناب کند.
بنا به توصیه بهترین دکتر مزوتراپی در تهران قبل و بعد از درمان نباید از داروهای ضد التهابی، الکل، کافئین، سیگار و غذاهای پر پروتئین استفاده کرد؛ همچنین مصرف مواد غذایی سالم و مقوی توصیه می شود.
به منظور جلوگیری از تورم، کبودی و قرمزی در ناحیه تحت درمان، می توان از کیسه یخ بر روی پوست و اطراف آن استفاده کرد؛ علاوه بر آن کمپرس سرد چای بابونه یا ژل سرد نیز به همین منظور مناسب هستند.
دقت کنید ناحیه ای که مزوتراپی بر روی آن انجام می شود نباید خراشیده یا فشاری به آن وارد شود و برای جلوگیری از ایجاد عفونت، تا حد امکان نباید آن ناحیه را لمس کرد و قبل از دست زدن به آن، باید دست ها را شست.
تمام توصیه های ارائه شده توسط بهترین پزشک مزوتراپی تهران را باید در نظر گرفت و بدون از قلم انداختن هیچ کدام، آن ها را رعایت شود.

 

مزایای مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی مناسب با فواید زیاد است که مشکلات بسیاری مانند ترک، چین و چروک، لکه های خورشید گرفتگی، لکه های پوستی، مشکلات پوستی، چربی های اضافی، سلولیت و ریزش مو را از بین می برد.
با رفتن نزد بهترین پزشک مزوتراپی تهران از این شیوه درمانی برای مشکلاتی همچون طاسی و مشکلات مو مانند آلوپسی استفاده کنید؛ زیرا مزوتراپی باعث رشد مو در ناحیه طاس شده می شود.
همچنین این روش دردهای حاد یا مزمن را در هر قسمت از بدن شما تسکین می دهد؛ بنابراین با کمک بهترین دکتر مزوتراپی در تهران از مزایای ویژه مزوتراپی جهت بهبود انواع مشکلات مربوط به پوست و موی خود بهره مند شوید.

 

عوارض و خطرات مزوتراپی

مزوتراپی مانند هر عمل پزشکی دیگر دارای عوارض جانبی خاص خود است؛ با این وجود، علائمی که پس از استفاده از مزوتراپی رخ می دهند معمولاً برای مدت طولانی باقی نمی مانند و همین طور از فردی به فرد دیگر متفاوت هستند، حتی برخی از بیماران هیچ گونه عوارضی را تجربه نمی کنند.
در صورتی که به بهترین دکتر مزوتراپی در تهران مراجعه کنید، خطرات و عوارض این روش بسیار کم خواهد بود؛ در ادامه به بررسی برخی از عوارض جانبی گزارش شده می پردازیم:

• حالت تهوع
• استفراغ
• اسهال
• تورم پوست
• حساسیت پوستی
• احساس خارش و سوزش روی پوست
• کبودی روی سطح پوست
• درد
• سرخی
• برجستگی در محل تزریق
• لکه های تیره پوست
• عفونت
• زخم

واکنش هایی پوستی و جوش ممکن است در افرادی که پوست بسیار حساس دارند دیده شود که پیش از انجام درمان، تمام این احتمالات توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران سنجیده می شود.
مزوتراپی را می توان برای افراد بالای 18 سال، با توجه به ناحیه تحت درمان و وضعیت سلامتی آن ها، انجام داد؛ همچنین مناسب بودن این روش برای هر شخص، با استفاده از غربالگری سلامت و توسط بهترین پزشک مزوتراپی مشخص خواهد شد.

 

موارد منع انجام مزوتراپی

• زنان باردار
• مادران شیرده
• بیماران دیابتی
• افرادی که مشکل کهیر دارند
• افراد با اختلالات انعقاد خون
• بیماران سرطانی
• افرادی که به هر ماده ای که در فرآیند میکرواینجکشن استفاده می شود حساسیت دارند
• مبتلایان به بیماری قلبی

هزینه مزوتراپی مو و سایر قسمت ها در بهترین دکتر مزوتراپی در تهران

پس از آشنایی با جزییات روش مزوتراپی، یکی از موضوعاتی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد، هزینه بهترین دکتر مزوتراپی در تهران است که با توجه به عوامل زیادی مانند کلینیک محل انجام عمل، پزشک، مواد مورد استفاده، نوع درمان، منطقه درمان، تعداد جلسات درمان، مدت زمان درمان و منطقه ای که کلینیک در آن قرار دارد، متفاوت خواهد بود.
عموما هزینه مزوتراپی مو و سایر شیوه هایی از مزوتراپی که برای اهداف زیبایی استفاده می شوند، بالاتر از روش هایی است که برای اهداف درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.
اگر مزوتراپی در یک بیمارستان یا کلینیک خصوصی و برای اهداف زیبایی انجام شود، بیمه تامین اجتماعی هزینه های آن را پوشش نمی دهد. به همین جهت، در زمان انتخاب بهترین دکتر مزوتراپی مو و کلینیک مورد نظر جهت انجام عمل های زیبایی مزوتراپی، نباید تنها قیمت آن ها مد نظر گرفته شود.
بدیهی است که کلینیک ها و پزشکانی که دارای گواهی و مجوز لازم جهت تجویز داروهای مزوتراپی هستند، باید در اولویت قرار گیرند. مردم هرگز نباید با انتخاب کلینیکی نا معتبر، سلامت خود را به خطر بیندازند.
هزینه مزوتراپی مو به نوع درمان و تعداد جلسات مورد نیاز شما بستگی دارد و از آن جایی که مزوتراپی یک درمان زیبایی است و از نظر پزشکی ضروری نیست، شرکت های بیمه معمولا هزینه های آن را پوشش نمی دهند.
مزوتراپی باید در یک کلینیک معتبر و توسط بهترین دکتر مزوتراپی در تهران انجام شود و پزشک دارای تجربه زیادی در این زمینه باشد.
از همین رو، جهت انجام این روش درمانی به دنبال پایین ترین قیمت ممکن نباشید؛ زیرا داشتن مهارت، دانش و تجربه کافی و استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت هزینه بر خواهد بود، بنابراین بهترین دکتر مزوتراپی در تهران را انتخاب کنید.

سخن پایانی

در صورتی که مزوتراپی نزد بهترین دکتر مزوتراپی در تهران صورت گیرد، یک درمان امیدوارکننده برای از بین بردن ریزش مو، چربی های ناخواسته و کانتورینگ بدن است.
به صورت کلی، پزشکان از یک فرمول مشخص و استاندارد برای مزوتراپی استفاده نمی کنند؛ این بدان معناست که ممکن است یک پزشک درمان کاملاً متفاوتی نسبت به پزشک دیگری داشته باشد.
اگر می خواهید مزوتراپی را امتحان کنید و در مورد هزینه مزوتراپی مو و سایر قسمت های بدن و بهترین دکتر مزوتراپی مو اطلاعات بیشتری کسب کنید، به یکی از بهترین مراکز مزوتراپی تهران مانند مرکز ما که دارای مجوز و تجربه زیادی است مراجعه کنید ؛ زیرا این امر به کاهش عوارض جانبی کمک می کند.