ژل الانسه برای خط خنده بسیار مفید و کارآمد بوده، این نوع ژل ماندگاری بسیار بالایی داشته و برای داشتن پوستی شفاف و زیبا می‌تواند به شما کمک کند، با کمک ژل‌الانسه نیاز شما برای داشتن پوستی شفاف و زیبا رفع شده و سبب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. شما می‌توانید برای جلوگیری از عارضه افتادگی پوست از ژل الانسه بهره ببرید، این ژل به طرز معجزه آسایی سبب تحریک تولید کلاژن پوست می‌شود و از پیری و افتادگی پوست صورت ممانعت میکند. در صورتی که دچار افتادگی پوست و خط لبخند هستید می‌توانید از این ژل استفاده کنید، ژل الانسه برای خط خنده بسیار مفید بوده، در ادامه مقاله زیر به معرفی فیلر الانسه برای خط خنده، تزریق الانسه خط خنده و ژل خط خنده الانسه خواهیم پرداخت.


Elance-gel-laugh-line

آنچه در این مقاله می خوانید :

آیا ژل الانسه برای خط خنده مفید است؟

امروزه استفاده از ژل الانسه بسیار رواج داشته و اکثر افرادی که به زیبایی چهره خود اهمیت میدهند از آن استفاده می‌کنند. ژل الانسه نسبت به روشهای دیگر اثرگذاری بسیار بالایی دارد و باید به یک دکتر خوب برای تزریق ژل خط خنده مراجعه کرد. ژل‌الانسه از 4 نوع مختلفی از قبیل ایی، ام، اس،ال وجود دارد، که در مدت زمان ماندگاری با یکدیگر تفاوت دارند اما اثرگذاری هر 4 نوع مانند یکدیگر می‌باشد. ژل الانسه برای خط خنده بسیار مفید می‌باشد و اثرات بسیار معجزه آسایی برای جوانسازی پوست صورت دارد.

از اثرات ژل الانسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
● پایداری ژل در مدت زمان طولانی
● عدم ایجاد حساسیت‌ها و آلرژی‌های پوستی
● دستیابی به عالی ترین نتیجه پس از گذشت زمانی کوتاه
● ماندگاری طولانی بر روی پوست

شایان ذکر است که دوام و پایداری ژل الانسه برای خط خنده در حدود 2 الی 4 سال متفاوت بوده، و پس از تزریق به مرور اثرات خود را بر روی پوست می‌گذارد و شما می‌توانید شاهد بهتر شدن پوست خود و کاهش خط خنده گردید. در نتیجه می‌توان گفت ژل‌الانسه علاوه بر درمان خط خنده برای پر کردن خطوط عمیق و چین و چروکهای موجود در پوست نیز بسیار اثرگذار است. در واقع پس از تزریق ژل‌الانسه می‌توانید در مدت زمان کوتاهی از اثرات درمانی آن را بر روی پوست خود بهره‌مند گردید و از نتایج درمان خود خرسند شوید.

 

نحوه اثرگذاری فیلر الانسه برای خط خنده

فیلر الانسه سبب پر شدن خطوط و چین و چروکهای موجود بر روی پوست می‌شود، در ضمن باعث ایجاد پوستی شفاف و سفت می‌گردد، ترکیبات موثر موجود در ژل باعث می‌شود، پس از تزریق علاوه بر خاصیت حجم دهندگی، سبب تحریک کلاژن شده و به این ترتیب باعث ایجاد پوستی لیفت شده و شفاف گردد. زمان ماندگاری فیلر الانسه طولانی بوده و سبب می‌گردد تا مدت طولانی نیاز به سایر روش‌های درمانی جهت جوانسازی پوست نداشته باشید، بنابراین یک روش مقرون به صرفه خواهد بود و سبب کاهش هزینه‌های گزاف می‌گردد.

شایان ذکر است، ژل‌الانسه سبب تحریک کلاژن پوست شده، و پس از تزریق جهت مشاهده نتیجه درمان بایستی به مدت 2 الی 3 ماه صبر کنید تا نتایج موفقیت آمیز تزریق ژل را بر روی پوست خود مشاهده کنید. این نمونه از ژل‌ها به دلیل حفظ کردن اثر درمانی خود تا مدت زمان طولانی می‌تواند بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی باشد و به این جهت در کاهش هزینه ها می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در ضمن ژل‌الانسه را در هرجایی از پوست می‌توان به کاربرد به جز نواحی اطراف لب و چشم.

در تولید و ساخت فیلر الانسه از لاتکس استفاده نمی‌گردد در نتیجه می‌توان گفت فیلر الانسه بی خطر و بسیار ایمن می‌باشد، و در ضمن هیچ گونه آلرژی ایجاد نکرده، و زمانی که تزریق صورت گرفت، در پوست جابه جا نشده و حرکت نمیکند، و زمانی که تحت نظر پزشک متخصص تزریق صورت گیرد هیچ گونه بدشکلی در پوست ایجاد نشده و تنها مقداری ورم و کبودی در اثر تزریق بر روی پوست شکل می‌گیرد که به مرور زمان از بین می رود. لذا زمانی که تورم و کبودی ایجاد شده در مدت زمان ده روزه از بین نرود بایستی به پزشک مورد نظر مراجعه کرده تا بررسیهای دقیق تر تحت نظر پزشک معالج صورت گیرد.

 

موارد استفاده از ژل الانسه برای خط خنده

ژل‌الانسه برای از بین بردن خطوط و کاهش چین و چروک پوست بسیار کاربرد دارد و بخصوص جهت کاهش خط لبخند می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. پس از استفاده از ژل‌الانسه در مدت زمان کوتاهی شاهد تغییرات مثبت ایجاد شده خواهید شد که این اثرات مثبت تا مدت زمان طولانی 2 الی 4 سال متغیر می‌باشد.
از موارد استفاده ژل الانسه برای خط خنده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

● رفع خطوط ، چین و چروک‌های عمیق و ریز پوست
● حجیم کردن گونه ها و لب ها
● درمان پیری و افتادگی پوست
● به تعویق انداختن ایجاد خط و خطوط بر روی پوست صورت
● برطرف کردن جای جوش، زخم و اسکار
● رفع عدم توازن و تقارن پوست
● تحریک کلاژن سازی و جوانسازی پوست صورت

به طور کلی افرادی که دارای نواقص پوستی از قبیل چین و چروک، خط و خطوط بر روی پوست خود هستند می‌توانند از فیلر و ژل‌الانسه بهره برده و دارای پوستی شفاف و عاری از خطوط گردند، در ضمن افرادی که میخواهند بینی خود را کانتور نمایند می‌توانند از ژل‌الانسه استفاده کنند و شاهد نتایج شگفت انگیز آن شوند. در نهایت می‌توان گفت، قبل از اینکه اقدام به تزریق ژل کنید بهتر است با متخصص مورد نظرتان مشورت کنید تا با توجه به نیاز پوستتان و شرایط سنی شما انتخابی درست انجام گیرد و از ایجاد عوارض احتمالی آن در امان باشید.

 

تزریق الانسه خط خنده برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

تزریق الانسه خط خنده برای افرادی که دچار نواقصی و یا چین و چروک و خطوط بر روی پوست خود هستند می‌تواند مفید باشد، و با تزریق این ژل اکثر خطوط ریز و عمیق پوست پوشش داده شده و دارای پوستی شفاف و جوان خواهید شد. به طور کلی استفاده از ژل‌الانسه برای افرادی که وارد دهه 30 زندگی شده اند بسیار مناسب بوده، بنابراین توصیه می‌شود جهت پیشگیری و یا درمان خطوط ایجاد شده بر روی پوست می‌توانند از ژل‌الانسه استفاده کرده و مانع از افتادگی و پیری پوست شوید.

برخی از افرادی که دارای خط خنده عمیق بر روی پوست خود هستند می‌توانند از این ژل معجزه آسا استفاده کرده و شاهد تغییرات بسیار عالی آن بر روی پوست خود شوند. اکثر افرادی که از محصولات دیگر ژلهای پوستی استفاده کرده اند و از نتایج ایجاد شده آن راضی نبوده اند، گزینه مناسبی جهت درمان هستند، در ضمن افرادی که دارای گونه‌های تو رفته هستند می‌توانند از ژل‌الانسه جهت درمان تو رفتگی بهره ببرند.

در نهایت می‌توان گفت با تغییر شرایط زندگی و وجود استرس‌های گوناگونی که افراد در طول زندگی خود و بر اساس شرایط به‌وجود آمده تجربه می‌کنند، پوست اکثر افراد دستخوش تغییراتی می‌گردد. در ضمن وراثت و ژنتیک در ایجاد تغییرات پوستی دخیل بوده، و احتمال دارد برخی از افراد به دلیل ژنتیک در سنین کمتر دچار پیری زودرس پوست و افتادگی پوست شوند. در نتیجه چنانچه از خطوط عمیق و ریز موجود در سطح پوست خود رنج می برید، می‌توانید از فیلر و ژل‌الانسه جهت از بین بردن نواقص پوستی خود بهره ببرید و دارای پوستی شفاف و بدون چین و چروک شوید.

مدت زمان ماندگاری ژل الانسه برای خط خنده

مدت زمان ماندگاری ژل الانسه برای خط خنده حدود 2 الی 4 سال می‌باشد و نسبت به بقیه ژل‌ها مدت زمان طولانی تری دارد. اکثر ژلهای حاوی اسید هیالورونیک دارای ماندگاری 6 الی 18 ماه است، بنابراین استفاده از ژل‌الانسه مقرون به صرفه بوده و سبب کاهش هزینه‌های درمان زیبایی پوست می‌گردد و زیبا جویانی که از ژل‌الانسه استفاده کرده اند تا مدت 2 الی 4 سال بسته به استفاده از کدام نوع از ژل می‌توانند از زیبایی پوست صورت خود لذت ببرند، سپس بعد از گذشت زمان مربوطه نسبت به تزریق مجدد ژل اقدام نمایند.

به طور کلی یکی از ویژگی‌های مهم ژل الانسه که سبب شده اکثر افراد جهت رفع خط لبخند از آن بهره ببرند، مدت زمان ماندگاری ژل الانسه می‌باشد، البته این مدت زمان بستگی به نوع استفاده شده از ژل‌الانسه است. با وجود برندهای مختلف از فیلرها و ژل‌های موجود تجربه ثابت کرده که بهترین برند استفاده شده ژل‌الانسه می‌باشد که هیچ‌گونه عوارض جانبی جز کبودی و ورم گزارش نشده است. البته با توجه به زمان ماندگاری ژل‌الانسه در مدت زمان طولانی بهتر است جهت صرفه جویی در هزینه‌های خود از ژل الانسه بهره ببرید تا از صرف هزینه‌های گزاف در امان باشید.

 

مزایا و معایب استفاده از ژل خط خنده الانسه

استفاده از هر محصولی می‌تواند یکسری معایب و مزایا داشته باشد، یکی از مسائلی که قبل از تزریق ژل الانسه باید به آن توجه شود، تبحر و دقت پزشک متخصص جهت تزریق ژل می‌باشد، زیرا پایه اکثر گروه ژل‌ها از اسید هیالورونیک بوده و در صورت تزریق و عدم رضایت آن توسط بیمار می‌توان با کمک آنزیم هیالاز ژل تزریق شده را تخلیه نمود، اما این آنزیم مهم تاثیری بر ژل الانسه نداشته زیرا محتوای اصلی ژل الانسه اسید هیالورونیک نبوده در نتیجه این آنزیم نیز تاثیری بر روی آن ندارد، بنابراین دقت و توجه پزشک معالج بسیار مهم بوده زیرا تا اتمام زمان تاثیر گذاری ژل امکان برگشت به زمان قبل از تزریق نبوده بنابراین ژل الانسه بایستی تحت نظر پزشک متخصص و با دقت انجام گیرد.

از مزایا و معایب ژل الانسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

● دوام و ماندگاری بسیار بالا
● اثر بخشی سریع
● نتیجه بسیار طبیعی
● درمان فرورفتگی و جای جوشهای قدیمی بر روی پوست
● دارای عوارض کم
● صرفه جویی در هزینه ها
● تحریک کردن تولید کلاژن
● کاهش چین و چروک، خطوط روی پوست صورت
● ژل الانسه در قسمتهای مختلف پوست جابه جا نشده و فقط سبب تحریک کلاژن پوست می‌گردد.
● از زمان تزریق تا مدت 2 الی 4 سال ژل الانسه حجم خود را حفظ کرده و افت نمی‌کند.

ژل الانسه در قسمت‌های مختلف پوست صورت مانند بینی، چانه، پیشانی و گونه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، شایان ذکر است، پس از تزریق ژل الانسه پوست دچار ورم و مقداری کبودی می‌شود، که بعد از گذشت زمان ده روزه یا یک هفته به تدریج کاهش می یابد، اما در صورتی که علایم پس از مدتی از بین نرفت، باید با پزشک مربوطه تماس حاصل نمایید و گزارشات لازم را انتقال دهید. به طور کلی به جز کبودی و ورم پس از تزریق ژل الانسه هیچ گزارشی از عوارض جانبی ژل الانسه اعلام نشده است، لذا کبودی و ورم نیز از عوارض طبیعی بوده و با گذر زمان التهابات ناشی از تزریق کاهش می یابد. در برخی از موارد نادر گزارشی مبنی بر عوارض شدید ناشی از تزریق ژل الانسه می‌توان به مرگ سلولهای پوستی و کوری عنوان نمود.

 

نحوه عملکرد فیلر خط خنده الانسه برای بهبود ظاهری

نحوه عملکرد و پروسه فیلر خط خنده الانسه به این صورت بوده که در وهله اول از شما مشاوره کرده و با بررسی‌های لازم پوستتان، بهترین فیلر را با توجه به جنس و نوع پوستتان و بخصوص نیاز و رفع مشکلات روی پوست تجویز می نماید. قبل از انجام تزریق پزشک برای شما یک بی حس کننده موضعی از قبیل لیدوکائین استفاده کرده، تا هیچگونه ناراحتی را حس نکنید. زمانی که پوست صورتتان بی حس گردید، از یک سرنگ بسیار نازک جهت تزریق فیلر الانسه برای شما استفاده می‌کند زمان مدت تزریق و درمان حدود 30 دقیقه می‌باشد، پس از پایان تزریق می‌توانید به راحتی به فعالیت‌های عادی و روزانه خود باز گردید. پس از مدت زمان کوتاهی اکثر نواقص پوستتان بخصوص خطوط خنده و چین و چروکهای سطح پوست کاهش پیدا کرده و دارای پوستی شفاف و زیبا خواهید شد.

فیلر خط خنده الانسه برای صاف کردن خطوط پوست صورت و چین و چروک‌های موجود در سطح پوست و نیز پر کردن گودی‌های زیر چشم کاربرد فراوانی دارد. و از این جهت سبب جوانسازی و سفت شدن پوست می‌شود. فیلر خط خنده الانسه به عنوان یک محرک عمل کرده، و تولید کلاژن را در طول مدت سه ماهه افزایش می‌دهد در نتیجه خاصیت ارتجاعی پوست با تزریق فیلر بالا رفته و سبب سفت شدن پوست و جوان‌سازی آن می‌گردد. خانم‌هایی که به دنبال داشتن پوستی جذاب و عالی هستند بهتر است از فیلرهای برند الانسه و یا سایر برندهای مشابه که در بازار ایران وجود دارد استفاده کنند البته تمامی پروسه تزریق و انتخاب فیلر بهتر است که توسط پزشک زیبایی انجام شود تا نتایج عالی را شاهد باشیم.

فیلر خط خنده الانسه سبب افزایش تحریک و تولید کلاژن در پوست می‌شود، و اثرات مفید آن تا حدود 2 الی 4 سال ماندگار است، با این تفاوت که دیگر فیلرهای مورد استفاده برای پر کردن خطوط و سفت کردن پوست حاوی اسید هیالورونیک بوده، و تا مدت 6 الی 18 ماه ماندگاری دارد، لذا استفاده از فیلر الانسه توصیه می‌گردد زیرا مقرون به صرفه بوده و از آن جایی که نتایج درمانتان بیشتر دوام دارد، در طول سال به درمان‌های زیبایی کمتری نیاز داشته و می‌تواند زیبایی پوست خود را حفظ نمایید. در نتیجه می‌توان گفت فیلر الانسه برای درمان مشکلات پوستی و پر کردن خطوط روی پوست می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برای شما باشد.

سخن پایانی

تلاش ما در این مقاله این بود که شما را با اثرات ژل الانسه برای خط خنده، و یا اینکه ژل الانسه می‌تواند برای خط خنده مفید باشد، نحوه اثرگذاری فیلر الانسه برای خط خنده، موارد استفاده از ژل الانسه برای خط خنده، تزریق ژل الانسه خط خنده برای چه افرادی مناسب‌تر است، مدت زمان ماندگاری ژل الانسه برای خط خنده، و مزایا، معایب استفاده از ژل خط خنده الانسه آشنا کنیم. با مطالعه و بررسی دقیق مقاله فوق می‌توانید اطلاعات لازم را در مورد تزریق ژل الانسه بدست آورید.
البته اکثر افرادی که نیاز به تزریق فیلر خنده نیاز دارند ژل الانسه را انتخاب می کنند، زیرا ژل الانسه مدت زمان ماندگاری بالایی داشته و با تحریک کلاژن سازی می‌تواند در مدت زمان کوتاه اثر کرده و پوستی شفاف و عاری از چین و چروک برای شما ایجاد کند، البته بایستی قبل از اقدام به تزریق ژل در نظر داشته باشید که تحقیقات لازم را در مورد پزشک معالج بدست آورید، تا با خیال راحت بتوانید به آن اعتماد کنید، سپس با ویزیت پوست خود تحت نظر پزشک متخصص می‌توانید نواقص پوست خود را تکمیل کنید و از عوارض احتمالی تزریق ژل در امان باشید.