زیبایی اجزای صورت در جذاب شدن شخص بسیار موثر است.یافتن بهترین کلینیک تزریق ژل لب در افرادی که از فرم و اندازه لب هایشان راضی نیستند یکی از دغدغه های مهم به شمار می رود.زیرا اگر این تزریق در کلینیکی نامناسب توسط پزشک نالایقی صورت بگیرد منجر به بروز عوارض جانبی و از دست رفتن زیبایی صورت میشود.به همین دلیل یافتن و انتخاب بهترین پزشک زیبایی از اهمیت به خصوصی برخوردار است.

ما در این مقاله چندین معیار مهم در تشخیص بهترین کلینیک تزریق ژل لب را در اختیارتان قرار میدهیم تا با درنظر گرفتن آنها صحیح ترین انتخاب را انجام دهید.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب

بگذارید قبل از شمردن معیار ها  تجربه ی شخصی ام را در زمینه ی تزریق ژل لب در اختیارتان قرار بدهم.چند ماه پیش من هم مانند بسیاری ازخانم ها که به زیبایی و سلامت خود اهمیت میدهند تصمیم گرفتم تزریق ژل لب انجام بدهم.اما متاسفانه به دلیل بی تجربگی سعی در یافتن بهترین کلینیک نکردم و بدون تحقیق به یک پزشکی که نزدیک محل سکونتمان بود رفتم و جهت تزریق ژل لب نوبت گرفتم.

فردای آن روز این تزریق را انجام دادم و پس از بازگشت به منزل متوجه شدم که تزریق بیش از حد صورت گرفته و لب هایم بسیار ورم کرده و نامتقارن شده است.این تزریق نه تنها من را زیبا نکرد بلکه چهره ام را بسیار مصنوعی و نامناسب کرد،به طوری که دیگر دوس نداشتم از خانه بیرون بیایم.

با کلینیک تماس گرفتم و برای تخلیه ژل وقتی را تنظیم کردم و به آنجا مراجعه کردم.هنگامی که در صف انتظار نشسته بودم یکی از مراجعین دیگر هم نارضایتی مشابه من را داشت و من خیلی پشیمان شدم که چرا قبل از انتخاب کمی پرس و جو نکردم.خلاصه که ژل را تخلیه نمودم و این تزرق جز اذیت و هزینه اشتباه سودی برایم نداشت.

بعد از آن تصمیم گرفتم انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل لب را با تحقیق و پرس و جو انجام بدم و معیارهایی را بررسی کنم.با بررسی لیستی از معیارها که در ادامه این مقاله برایتان آورده ام بهترین کلینیک را انتخاب کردم و به بهترین نتیجه دست یافتم.

آنچه در این مقاله می خوانید :

معیار های مورد بررسی من :

پرس و جو از دیگران

من در ابتدا برای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل لب تصمیم گرفتم از اطرافیانی که این تزریق را انجام داده بودند در مورد میزان رضایتمندیشان پرس و جو کنم.با پرس و جو یک پزشک را انتخاب کردم و به بررسی معیار بعدی پرداختم.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب

 

مشاهده نمونه کارها

بهترین تزریق ژل لب

با پیشرفت تکنولوژی و آنلاین شدن ارتباطات تقریبا بیشتر پزشکان در فضای مجازی حضور دارند.اطلاعات صفحه مجازی پزشک مورد نظرم را یافتم و نمونه کارهای او را مشاهده کردم. دیدن نمونه کارهای او رضایتمندی مرا افزایش داد و به بررسی معیار بعدی یعنی اطمینان یافتن از مواد مورد استقاده در تزریق پرداختم.

اطمینان یافتن از مواد مورد استقاده در تزریق و دستگاه های مورد استفاده

استفاده از مواد مناسب برای تزریق و دستگاه های مورد استفاده در تحقق نتیجه ی مطلوب تر و جلوگیری از بروز عوارض جبران ناپذیر بسیار موثر است.برای بررسی این معیار با کلینیک تماس گرفتم و از پرسنل آنجا درمورد نوع مواد و دستگاه های مورد استفاده سوالاتی را پرسیدم.تقریبا  به میزان رضایتمندی بالایی رسیدم و جهت بررسی معیار بعدی یعنی تمیز بودن کلینیک و نحوه ی برخورد پرسنل به کلینیک رفتم.

تمیز بودن کلینیک و نحوه ی برخورد پرسنل

بهترین کلینیک تزریق ژل لب

برای بررسی این معیار و برای انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل لب به آنجا رفتم.محیط کلینیک و برخورد پرسنل بسیار آرام و دلپذیر بود به طوری که من را جذب خود کرد.حال نوبت آن رسیده بود که معیار آخر یعنی رضایتمندی بیماران را بررسی نمایم.

رضایتمندی بیماران

همانطور که در کلینیک زیبایی نشسته بودم مراجعین متفاوتی رفت و آمد می کردند.به صورت اتفاقی از یکی ازآنها دلیل مراجعه اش را جویا شدم و دریافتم که او برای تزریق ژل بوتاکس آمده و بسیار راضی می باشد.علاوه بر این در مورد خلق و خوی پزشک و عوارض ناشی از تزریق هم سوالاتی را بیان نمودم. او از اخلاق پزشک زیبایی موجود در کلینیک رضایت کامل را داشت و در مورد عوارض هم کمترین عوارض احتمالی را تجربه کرده بود.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب

دیگر بررسی هایم به پایان رسید و با اطمینان خاطر همان کلینیک را به عنوان بهترین کلینیک تزریق ژل لب برگزیدم و در همان زمان نوبتی را تنظیم کردم.سپس در زمان تنطیم شده به کلینیک مراجعه نمودم و تزریق را انجام دادم.در مقایسه با حالت قبلی هیچ گونه عوارضی را متحمل نشدم و لب هایم کاملا قرینه شدند و تزریق به میزان کافی صورت گرفته بود.

توصیه من به شما این است که: قبل از انتخاب کلینیکی به عنوان بهترین کلینیک تزریق ژل لب حتما تحقیق کنید و بعد دست به انتخاب بزنید.زیرا اگر بدون پرس و جو و تحقیق این کار را انجام بدهید علاوه بر تقبل هزینه اشتباه دچار عوارض جانبی آزار دهنده ای خواهید شد.این بود تجربه ی شخصی من در انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل لب.امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *