همانطور که می دانید انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو برای انواع کارهای زیبایی و زیبا شدن صورت، لازم است. بهترین از این جهت که صورت شما اولین چیزی است که فرد مقابل در ملاقات با شما به آن توجه می کند و اگر کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید بهترین نباشد و تحت نظر بهترین متخصص پوست  نباشد، ممکن است نتیجه دلبخواه را نگیرید و حتی دچار عوارض شوید.

بهترین کلینیک پوست و مو

بنابراین برای بررسی معیارهای یافتن بهترین کلینیک پوست و مو همراه ما باشید.

آنچه در این مقاله می خوانید :

بهترین کلینیک پوست و مو : بررسی نظرات کاربران در سایت های نظرسنجی

قطعا اولین ابزاری که برای شما در دسترس است، شبکه جهانی اینترنت است. شما می توانید عبارت بهترین کلینیک زیبایی در تهران را در گوگل سرچ کنید و نتایج حاصل را مشاهده کنید. قطعا لیستی مقابل شما باز می شود و انواع کلینیک های زیبایی به ترتیب به شما نمایش داده شده است. اما انتخاب بهترین از بین این کلینیک ها کار سختی است.

بنابراین شما تنها یک راه دارید  و آن این است که نظرات افراد مختلف را درمورد انواع کلینیک های زیبایی بخوانید. قطعا اعتبار یک کلینیک، به پزشک مجموعه وابسته است. درمورد پزشک مورد نظر تحقیق کنید و سوابق او را بررسی کنید. همچنین در قسمت نظرات کاربران، نظر افراد مختلف درمورد کار این پزشک را بخوانید و همچنین دیگر ویژگی های کلینیک را بررس کنید. به عنوان مثال افراد با یک بار مراجعه می توانند درمورد نحوه برخورد پزشک و پرسنل و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک نظر مناسبی ارائه دهند.

بهترین کلینیک پوست و مو : بررسی مدرک پزشک

بهترین کلینیک پوست و مو

پس از اطلاع از نام پزشک فعال در کلینیک، لازم است سوابق او را بررسی کنید. به عنوان مثال رتبه او در کنکور، تخصص او و همچنین محل تحصیل می تواند حاکی از زحمت و تلاش پزشک در راستای خدمت به مردم باشد. همچنین یکی دیگر از موارد قابل بررسی جهت اطمینان، بررسی نمونه کار ها و نظر بیمارانی است که توسط پزشک مورد نظر بهترین نتیجه را کسب کرده اند و مشکل آنها برطرف شده است.

حال زمان این است که بهترین دکتر پوست تهران، سرکار خانم دکتر راضیه جهانگرد را به شما معرفی کنیم.

خانم دکتر راضیه جهانگرد ، دانش آموخته دانشگاه تهران با رتبه ۶ کنکور سراسری در سال ۸۲ در مقطع پزشکی عمومی و رتبه ۱۶ آزمون دستیاری سال ۹۱ میباشند. دارای مدارک متعدد و گواهینامه های مراقبت های پوست مو زیبایی از معتبرترین کالج ها و مراکز زیبایی دنیا میباشند.

ایشان با تجربه فراوان در زمینه رفع انواع مشکلات پوست و مو  و استفاده از تکنیک های فوق پیشرفته ی روز در جوانسازی انواع پوست ، به مشکلات شما رسیدگی می کند و با پیگیری های فراوان پس از درمان ، شما را به سرآمد رضایت و زیبایی می رساند. کلینیک الیزه با داشتن خانم دکتر جهانگرد تبدیل به محل تحقق رویاهای شما شده است .

شما می توانید با تعیین وقت قبلی برای آشنایی با پزشک به کلینیک الیزه مراجعه کرده و از نزدیک با ایشان آشنا شوید و درباره مشکلات پوست و مو سوال کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو : برخورد پرسنل

یکی از مواردی که فرد مورد نظر در اولین برخورد به آن اهمیت می دهد، برخورد پرسنل کلینیک می باشد.اگر پرسنل افرادی بی اخلاق و بی حوصله باشند، قطعا این آخرین باری است که بیمار به آن کلینیک مراجعه می کند. پرسنل باید صبور باشند و به سوالات بیمار با حوصله پاسخ دهند و آن ها را در انتخاب روش مناسب در جهت رفع مشکلات پوستی راهنمایی کنند و سریعا مشاوره رایگانی با پزشک برای آنها ترتیب دهند.

بهترین کلینیک پوست و مو : برخورد پزشک

بهترین کلینیک پوست و مو

پس از صحبت با پرسنل نوبت به پزشک می رسد. اگر پزشک حوصله کافی در بررسی مشکل بیمار و ارائه پیشنهاد مناسب در جهت رفع آن نداشته باشد، بیمار نیز دیگر به کلینیک مراجه نمی کند و این طرز برخورد را برای دوستان و آشنایان خود بیان می کند و این باعث می شود کلینیک هرچقدر هم معتبر، بازخوردی منفی دریافت کند.

پس از مراجعه به پزشک بهترین متخصص پوست ابتدا باید با حوصله مشکل شما را بررسی کند و اگر مشکلی ندارید و صرفا می خواهید تغییر و تحولی زیبا در چهره خود ایجاد کنید، پزشک به شما برای دستیابی به این مهم، کمک می کند و راهی درست و مناسب و به صرفه به شما پیشنهاد می کند تا بتوانید با بهترین هزینه، بیشترین تغییرات را در ظاهر خود ایجاد کنید.

بهترین کلینیک پوست و مو : خدمات

بهترین کلینیک پوست و مو

مهم ترین گزینه ای که در انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو مطرح می شود، بحث خدمات ارائه شده است. کلینیک پوست و مو باید تمامی خدمات مربوط به مو و صورت را ارائه دهد. به عنوان مثال کلینیک الیزه هم در لاین لیزر موهای زائد فعالیتی موثر دارد و هم در لاین برطرف نمودن مشکلات پوستی.

خدمات قابل ارائه در کلینیک الیزه عبارت است از :

تزریقات زیبایی از قبیل فیلر، بوتاکس ، مزوتراپی پوست صورت، زاویه سازی صورت و تزریق چربی

خدمات مو و زیبایی از قبیل مزوتراپی مو و کاشت ابرو

پاکسازی و مراقبت از پوست در فیشیال صورت

جوانسازی پوست شامل هایفوتراپی، لیفت صورت ، لیفت با نخ، میکرودرم ابریژن و سابسیژن

همچنین افرادی که جای جوش فرورفته دارند می توانند با خیال راحت به کلینیک الیزه مراجعه کنند و تحت مشاوره رایگان قرار گیرند و از خدمات سابسیژن و فیلر استفاده کنند تا برای همیشه جای جوش آنها از بین برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *