صورت هر فرد اولین چیزی است که به چشم افراد می آید. گاهی اوقات در اثر بالا رفتن سن یا بیماری های مختلف و یا تغذیه نامناسب، صورت شما چروک شده و احساس شادابی از صورت شما می رود. بنابراین یکی از راه حل های درمانی در جبران این مشکلات، تزریق بوتاکس صورت می باشد. در حال حاضر کلینیک های زیبایی بسیار زیادی در تهران افتاح شده اند و بسیاری از آنها کار های زیبایی را با کیفیت پایین انجام می دهند و تخصص و مهارت بالا در تزریق بوتاکس صورت ندارند، اما باید بدانید که تزریق بوتاکس نیاز به مهارت بالا و شناخت کامل آناتومی و دانستن محل مختلف تزریق دارد

تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس صورت چگونه انجام می شود؟

تزریق بوتاکس صورت فقط باید توسط بهترین متخصص پوست انجام شود . چرا که این افراد کاملا با آناتومی صورت افراد آشنا هستند و می دانند هر صورت برای بهتر شدن نیاز به تزریق بوتاکس به کدام نواحی دارد.

این دارو توسط متخصص پوست، به عضله تزریق می شود. فاصله تزریق بوتاکس به ماندگاری و نوع بوتاکس بستگی دارد و معمولا بین ۴ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. تزریق بوتاکس بسته به محل تحت درمان و مشکل موجود، ممکن است همزمان در بیش از یک ناحیه انجام شود.

اثرات تزریق بوتاکس موقتی است. علائم شما ممکن است طی ۴ تا ۶ ماه کاملاً برگردد. پس از تزریقات مکرر ، ممکن است زمان کمتری طول بکشد تا علائم شما بازگشت کند ، به خصوص اگر بدن شما آنتی بادی هایی را برای سم بوتولینوم ایجاد کند.

سعی کنید هر دفعه پیش همان متخصص پوست تزریق بوتاکس را انجام دهید، چرا که اگر فرد انتخابی شما بهترین دکتر زیبایی صورت باشد، بهتر از هر کسی به وضعیت صورت شما آگاه است.

تزریق بوتاکس صورت

هزینه و زمان تزریق بوتاکس صورت

این روش بسته به محل تزریق حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و بلافاصله پس از تزریق می توانید به فعالیت های معمولی خود بپردازید.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد چین و چروک صورت، ظاهری خسته و پیر به صورت می بخشد و این مشکل به دلایل مختلفی مانند افزایش سن و تغذیه نامناسب و دلایل دیگر رخ می دهد. راه درمانی بسیار موثر تزریق بوتاکس صورت است.

اما توجه کنید که نباید به هر مرکز زیبایی اعتماد کنید و زیبایی خود را به دست این افراد بسپارید؛ چرا که ممکن است این افراد از نظر علمی با آناتومی صورت شما آشنایی نداشته باشند و عوارض جبران ناپذیری برای شما بوجود آورند. بنابراین در انتخاب مرکز زیبایی معتبر و پزشک زیبایی بسیار دقت کنید.

الیزه لانژه در زمینه زیبایی و مشکلات پوست و مو  و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *