فیشیال صورت

اگر پوستی شاداب  و خوش آب و رنگ می خواهید که هر جا که می روید بدرخشد و چشمها را خیره کند بدانید که فیشیال صورت تنها راه چاره شماست.

فیشیال صورت وقتی توسط بهترین دکتر پوست انجام شود تیرگی و خشکی پوست شما را بدون اینکه ماده ای به صورتتان تزریق شود ،برطرف می کند.

آنچه در این مقاله می خوانید :

به گفته بهترین متخصصان پوست و زیبایی دنیا، اگر حتی از گران قیمت ترین کرمها و لوسیونها استفاده کنید و گران بهاترین ژلهای پوست را به خود تزریق کنید اگر جلسات منظم فیشیال و پاکسازی پوست را انجام ندهید ،تمام هزینه هایتان برای رسیدن به پوست صاف و درخشان بی فایده خواهد بود.

قبل از هر چیز باید بگوییم اصطلاح “فیشیال صورت ” در کتابهای پزشکی وجود ندارد ولی امروزه به طور بین مردم  به مجموعه ای از اقداماتی که توسط متخصص زیبایی پوست برای پاک کردن آلودگیهای سطح پوست ،لایه برداری سطحی و زدودن سلولهای مرده و  استفاده از انواع ماسکها جهت آبرسانی و روشن تر کردن پوست تمیز شده استفاده می شود، “فیشیال”یا “پاکسازی” گفته می شود.

فیشیال صورت

حالا باهم ببینیم در یک جلسه فیشیال صورت چه اتفاقی می افتد؟

اول از همه باید بگوییم کلیه مراحل فیشیال صورت در مرکز  تخصصی درمانی الیزه توسط بهترین دکتر پوست انجام می شود.

ابتدا پزشک متخصص زیبایی و پوست از شما می خواهد آرایش صورتتان را پاک کنید و صورتتان را با آب ملایم بشویید،سپس به دقت و زیر لوپ معاینه با بزرگنمایی ،پوست صورتتان را بررسی می کند.

لوپ معاینه با بزرگنمایی جهت بررسی مشکلات پوستی:

فیشیال صورت

زیر این لوپ معاینه که مانند ذره بین عمل می کند پزشک زیبایی به خوبی لکه های تیره روی پوستتان را می بیند ،منافذ باز را بررسی می کند ،جنس پوستتان را متوجه می شود و با جمع بندی همه اینها تعداد جلسات فیشیال و نوع اقدامات لازم و ماسکهای مورد نیاز برای شما را مشخص کرده و در پرونده تان یادداشت می کند.

سپس شما به اتاق مخصوصی که در کلینک زیبایی الیزه برای پاکسازی و‌فیشیال پوست تدارک دیده ایم راهنمایی می شوید.

در این اتاق شما در طی مراحل اماده سازی پوستتان برای اقدامات پزشک ،در حالیکه از صندلیهای ویژه ماساژ ما  به طور رایگان استفاده می کنید، پرسنل آموزش دیده ما طبق نوشته پزشک متخصص برای شما بخور سرد یا گرم می گذارند تا در مدتی که ماساژ میگیرید پوست صورتتان برای کار پزشک آماده بشود.

بعد از حدود یک ربع الی بیست دقیقه بخور گرفتن ،پزشک متخصص با توجه به جنس پوست و‌مشکلات سطح صورتتان از روشهای زیر استفاده می کند:

—–اگر ضخامت لایه  سلولهای  مرده پوست شما زیاد باشد:

دکتر زیبایی از یک یا چند روش لایه برداری پوست استفاده می کند این روشها عبارتند از:

اگر پوست خشکی دارید:

از روشهای هیدرودرمی مدرن و ماسکهای آبرسان بهره می برید.

—–اگر منافذ پوستتان خیلی بزرگ است:

فیشیال صورت

میکرودرم ابریژن بعلاوه ماسکهای حاوی مواد قابض و جمع کننده منفذ باز برایتان مفید است.(درمان قطعی منافذ باز صورت)

—-برای لکهای سطحی پوستتان در جلسه فیشیال از انواع ماسکهای روشن کننده و‌گاهی پلینگ شیمیایی استفاده خواهد شد.

-تعداد جلسات فیشیال صورت:

تعداد جلسه های پاکسازی یا فیشیال با توجه به دوستتان تعیین می شود ،معمولا بهترین حالت انجام فیشیال صورت به طور ماهانه است ولی پزشکان متخصص زیبایی هالیوود می گویند اگر نمیتوانید هر ماه جلسه فیشیال صورت را انجام بدهید ،هر سه ماه یکبار برای حفظ سلامتی پوستتان برای فیشیال  به پزشک زیبایی خودتان مراجعه کنید.