موهای پرپشت و سالم از جلوه های مهم زیبایی  محسوب میشود.دوست دارید موهایتان را در دست باد رها کنید ولی چون دچار ریزش مو شده اید نمی توانید ؟ هر بار که موهایتان را شانه می کنید از دیدن  تعداد تارهای موی کنده شده تان نگران می شوید؟اگر به هر دلیل ریزش مو دارید و دنبال راهی  طبیعی برای داشتن موهای سالم و پرپشت هستید ،با انجام جلسه های پی آر پی موی سر توسط در بهترین کلینیک زیبایی در تهران، بدون جراحی به موهای زیبای خودتان خواهید رسید پی آرپی موی سر که به آن گاهی “درمان با فاکتور های رشد” هم گفته می شود روشی بیخطر برای تحریک رشد موهای ضعیف و نازک شما خواهد بود. در ادامه مطلب باهم راجع به پی آر پی موی سر بیشتر میخوانیم.

پی آر پی موی سر

پی آر پی موی سر برای چه کسانی مناسب است؟

پی آر پی موی سر چیست؟

پی آر پی (PRP) خلاصه شده عبارات Platelet-rich plasma است. این عبارت به معنای (پلاسمای غنی از پلاکت ) است. پلاسما آن قسمتی از خون است که گلبولهای سفید و گلبولهای قرمزش جدا شده است، یعنی یک مایع حدودا زود رنگ که بعد ازینکه خون گرفته شده از  بیمار را  داخل لوله  آزمایش ریختیم و گلبولهای خون رسوب کرد ،روی سطح می ماند.
پی آر پی موی سراین قسمت زرد رنگ (پلاسما) پر از پلاکت و عوامل رشد است. این فاکتورها یا عوامل رشد وقتی به پوست سر تزریق می شوند، فولیکولهای موی شما را تحریک کرده و رشد و رویش موهای سر بیشتر خواهد شد. بعلاوه موها کلفت تر شده و دیگر نازک و شکننده نخواهند بود.

پی آر پی موی سر چگونه انجام می شود؟

وقتی مراجعین کلینیک زیبایی الیزه با شکایت ریزش مو مراجعه می کنند،ابتدا توسط متخصص پوست و مو  معاینه می شوند.

متخصص پوست و مو کلینیک الیزه کلینیک که از بهترین دکتر مزوتراپی در تهران هستند، علت ریزش موی شما را مشخص می کند  و چنانچه پی آر پی موی سر برایتان مناسب باشد توسط ایشان تجویز میشود. در همان جلسه مقدار اندکی خون از شما گرفته میشود،خون گرفته شده را داخل لوله مخصوصی ریخته داخل دستگاه سانتریفیوژ قرار می دهند،این دستگاه بعد از چند دقیقه پلاسمای خون را جدا می کند.

پلاسما که همان مایع زرد بالای لوله بود به  داخل سرنگ استریل منتقل می شود و بعد از ایجاد بیحسی موضعی،توسط دکتر متخصص پوست و مو به نقاطی از سر شما که دچار ریزش مو شده است (در عرض چند دقیقه) تزریق می شود. کل این فرآیند کمتر از یکساعت طول می کشد و بعد از تزریق پی آر پی موی سر، می توانید بدون مشکل به کارهای معمول روزانه خودتان برگردید.

پی آر پی موی سر

جلسه پی آرپی موی سر چه قدر طول می کشد؟

زمانی که برای کل مراحل بالا لازم است کمتر از یک ساعت است و تزریق پی آرپی موی سر توسط پزشک زیبایی فقط چند دقیقه طول می کشد.

تعداد جلسات پی آرپی موی سر

تعداد جلسات پی آرپی موی سر توسط دکتر متخصص پوست و مو تعیین میشود.

معمولا سه الی شش جلسه با فاصله ماهی یکبار لازم می باشد.

چه افرادی نمی توانند پی آر پی موی سر انجام دهند؟

این افراد بهتر است برای انجام پی آر پی ابتدا با پزشک خودشان مشورت کنند:

سفید شدن پوست صورت سبزه

مزایای پی آرپی موی سر

پی ار پی موی سر نیاز به جراحی ندارد.

پی آر پی موی سر دوران نقاهت ندارد.

بیخطر و بدون درد است.

در جلسات درمانی پی آرپی موی سر هیچ ماده غیرطبیعی وارد بدن شما نمی شود؛ بلکه  دکتر زیبایی از خون خودتان برای تحربک رشد موهایتان استفاده می کند.

عوارض پی آرپی موی سر

پی آرپی بیخطر است و عارضه ای ندارد و فقط شاید کمی در محل تزریق ها وجود داشته باشد که در عرض یک ساعت رفع می شود.

هزینه پی آرپی موی سر

در کلینیک پوست و زیبایی دکتر زیبا به عنوان بهترین کلینیک پوست شمال تهران،از کیت های پی آر پی استاندارد بین المللی توسط متخصص پوست و مو استفاده می شود. هزینه ها حدودا پانصد هزار تومان خواهد بود. توصیه می شود از انجام خدمات پوست و زیبایی در آرایشگاهها و توسط افراد غیر پزشک جدا خودداری کنید انجام کارهای درمانی زیبایی در آرایشگاهها عوارض وحشتناکی در پی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *