مدلسازی صورت که به آن مادلینگ صورت یا زاویه سازی صورت نیز گفته می‌شود توسط متخصصان زیبایی انجام می‌گیرد. بسیار مهم است که برای زاویه سازی صورت به بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران یا شهرستان مراجعه کنید. انجام مادلینگ در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت به دلیل تأثیر زیادی که در زیبایی صورت دارد بسیار حساس است. بنابراین حتماً در انتخاب بهترین کلینیک زاویه سازی صورت و دکتر زیبایی صورت در تهران دقت کنید. در ادامه نیز با ما همراه باشید تا روند خدمات را برایتان شرح دهیم.

Varicose-veins-groin

آنچه در این مقاله می خوانید :

بهترين دکتر مادلينگ صورت در تهران کيست؟

مادلینگ صورت یا زاویه سازی صورت را می‌توان بخشی مهم از فرآیند مدرن‌سازی در قرن اخیر دانست، زیرا با توسعه سریع و گسترده فضای مجازی و پلتفرم‌هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام، همه می‌خواهند در زیباترین حالت خود به نظر برسند که اعتقاد دارند این زیبایی ممکن است راه موفقیت را برایشان هموار کندتکنه این است که با استفاده از لوازم ‌آرایشی می‌توان مادلینگ انجام داد اما این عمل تنها برای یک وعده امکان‌پذیر است و بعدازآن اگر آرایش ها شسته شود از بین می‌رود. طبیعتاً همه افراد به دنبال یک زیبایی دائمی برای صرف وقت کمتر هستند و دوست دارند همیشه زیبا به نظر برسند.
پزشکان مادلینگ معمولاً جراحان زیبایی هستند که در زمینه مادلینگ یا زاویه سازی صورت با توجه به دانش آناتومی صورت و تجربه‌ای که دارند بسیار ماهر می‌باشند. انجام مادلینگ صورت کار بسیار حساسی است و واقعاً هر پزشک زیبایی نمی‌تواند از عهده آن به‌خوبی بر بیاید. تنها پزشکانی که تجربه و مهارت کافی در مورد روش‌های مختلف زاویه سازی دارند می‌توانند به‌عنوان بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران به شما در این زمینه کمک کنند. همه ما دوست داریم چهره‌ای جذاب و متقارن داشته باشیم و این هدف تنها در صورتی به وقوع می‌پیوندد که همه اجزای صورت مانند ابروها، گونه‌ها، بینی، زاویه فک و … با هم تناسب داشته باشند.
بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران پزشکی است که تنها به سود مالی خود فکر نمی‌کند. او ابتدا یک جلسه مشاوره در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت با شما تدارک می‌بیند تا چهره شما را ازهرجهت آنالیز کند. بعد از آنالیز چهره با شما در مورد هدفتان و چهره‌ای که دوست دارید به او نزدیک‌تر شوید صحبت خواهد کرد. سپس نتایج همه این بررسی‌ها را در کنار هم قرار داده و به شما می‌گوید به چه عمل‌های زیبایی برای رسیدن به هدف خود نیاز خواهید داشت. برخی از این عمل‌ها کاملاً تهاجمی هستند و برخی دیگر را می‌تواند بدون نیاز به جراحی انجام داد که انتخاب آن‌ها به نیاز زاویه سازی چهره شما و نظر متخصص و خودتان بستگی دارد.

 

آشنايی با انواع چهره برای انجام مادلينگ

زاویه صورت هر فرد با توجه به ژنتیک والدین او تعیین می‌شود. هورمون‌های جنسی یک فرد هستند که شکل صورت یک فرد را استخوانی یا به اشکال مختلف تشکیل می‌دهند. جالب است که بدانید اگر هورمون‌های استروژن و پروژسترون را به‌تدریج و به‌مرورزمان مصرف کنید، فرم صورت شما تغییر می‌کند؛ بنابراین به‌طورکلی هر فردی یک چهره خاص خودش را دارد؛ اما افراد ازنظر شکل کلی چهره خود به چندین دسته در مادلینگ تقسیم می‌شوند که بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران در جلسه مشاوره آن را مشخص می‌کند. این دسته‌ها عبارت‌اند از:

صورت‌های مربع شکل
در افراد دارای صورت‌های مربع شکل معمولاً فک برجسته است و پیشانی و چانه به شکل مربع و به اندازه پهنای فک است.

صورت‌های بیضی‌شکل
در این نوع شکل، طول صورت حدود 1.5 برابر عرض آن است و پیشانی پهن‌تر از چانه می‌باشد.

شکل گلابی یا ذوزنقه‌ای
در این حالت فک از پیشانی بازتر و پهنای چانه نیز بیشتر است.

شکل قلب
در افراد دارای صورت قلبی شکل، چانه و پیشانی پهن، چانه کمی تیز و فک باریک است.

شکل گرد
در این افراد صورت به شکل گرد و گونه پٌر و پهنا و طول صورت برابر است.

شکل الماس
در این صورت‌ها پیشانی و فک پایین و گونه پهن است.

مستطیل شکل
در افراد دارای صورت‌های مستطیلی طول صورت بزرگ و چانه تیز و صورت زیاد پهن نیست.
بنابراین همان‌طورکه مشاهده می‌کنید هر فردی یکی از این چهره‌ها را ازنظر زاویه سازی صورت به خود اختصاص می‌دهد. اکنون در دنیای امروزی مد عموما افراد به دنبال چهره‌های V شکل با گونه‌های برجسته و متعادل هستند که اجزای دیگر مانند ابروها و بینی نیز باید با آن تناسب داشته باشد. ناگفته نماند که روش‌های جوانسازی صورت در کنار روش‌های جراحی بهترین نتیجه را برای عمل‌های مادلینگ در پی خواهند داشت؛ اما همه این‌ها به شرط این است که شما بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران را برای انجام این عمل‌ها انتخاب کنید.

 

بهترين دکتر مادلينگ صورت در تهران چه ويژگی هايی دارد؟

حال که تا حدودی با عمل‌های مادلینگ و اهمیت انتخاب یک پزشک حاذق و باتجربه در این زمینه آشنا شدید، ممکن است این سؤال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟ اولین ویژگی مهم این است که بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت هم فعالیت می‌کند که یک مرکز کاملاً مجهز و بروز مانند مرکز تخصصی زیبایی ما باشد و بتواند با این تجهیزات تمامی تجربه و مهارت خود را برای ایجاد بهترین نتایج اعمال کند؛ اما سایر ویژگی‌های بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران عبارت‌اند از:

تخصص و تجربه کافی
قطعاً هر پزشکی نمی‌تواند عمل‌های مهم زیبایی را انجام دهد. فردی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد باید دانش کافی در مورد آناتومی صورت داشته باشد و همچنین تجربه کافی از انجام درست روش‌های مختلف برای رسیدن به نتایج مطلوب را به دست آورده باشد. حتماً شما نیز افراد زیادی را دیده‌اید که مثلاً بعد از عمل جراحی بینی دچار عدم تقارن صورت شده‌اند و به فرم بینی که دلخواهشان بوده است نرسیده‌اند یا آنچه انجام شده اصلاً متناسب با صورتشان نیست.
این به دلیل انجام عمل بینی یا سایر عمل‌های زیبایی به دست افراد غیرحرفه‌ای است که واقعاً هم با دلسوزی کار نمی‌کنند و اصلاً اینکه چه بلایی سر زیبایی شما می‌آید برایشان مهم نیست. به همین دلیل بازهم تأکید می‌کنیم که در انتخاب بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران دقت کنید. همچنین توجه داشته باشید که ممکن است یک پزشک در یک زمینه تجربه بالایی داشته باشد اما در زمینه دیگر چندان حرفه‌ای نباشد؛ بنابراین دلیلی وجود ندارد که بخواهید همه عمل‌های زیبایی خود را توسط یک جراح انجام دهید.

دلسوزی و احترام به زیباجو
پزشکی که شما انتخاب می‌کنید باید پزشک دلسوزی باشد؛ زیرا قرار است سلامت و زیبایی خود را به او بسپارید و زندگی آینده شما می‌تواند تأثیر زیادی از این عمل‌های زیبایی بگیرد. متأسفانه در حال حاضر پزشکان زیبایی که تنها با هدف افزایش درآمد عمل‌های زیبایی را تجویز می‌کنند و حتی مهارت کافی در انجام آن‌ها ندارند، بسیار زیاد شده است. پزشکی که انتخاب می‌کنید باید کاملاً برای شما وقت بگذارد، به حرف‌ها و اهداف شما گوش دهد، به‌طور کامل آناتومی چهره شما را آنالیز کند و همه موارد را واضح برایتان توضیح دهد تا در پایان با همکاری هم بتوانید بهترین تصمیم را برای زیبایی بیشترتان بگیرید.
به‌علاوه احترام به شما از جانب پزشک بسیار مهم است و شما قرار است مدتی را با این فرد در ارتباط باشید؛ بنابراین نباید حس بدی نسبت به او داشته باشید و اعتماد نیز یکی از مهم‌ترین عوامل برای ایجاد نتایج مطلوب است.

بروز بودن متخصص زیبایی
یکی دیگر از مواردی که در طول تحقیق در مورد بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران و بهترین کلینک زاویه سازی صورت باید به آن توجه کنید بروز بودن پزشک و مکان فعالیت اوست. روش‌های زیبایی برای زاویه سازی بسیار متعدد هستند و با تکنیک‌ها و دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شوند. هر روز نیز ابداعات جدیدی صورت می‌گیرد که می‌توانند راحت‌تر اهداف زیبایی را ایجاد نمایند. شما باید مرکز زیبایی و پزشکی را انتخاب کنید که با بروزترین روش‌های زیباسازی و مادلینگ دنیا آشنا باشد تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

عواقب عدم مراجعه به بهترين دکتر مادلينگ صورت در تهران

قطعاً تصمیم نهایی در مورد اینکه برای انجام مادلینگ چهره به کدام پزشک مراجعه کنید با شماست؛ اما وظیفه ما این است که شما را آگاه کنیم. عمل‌های زیبایی بسیار حساس هستند و کوچک‌ترین سهل‌انگاری می‌تواند عواقب بسیار ناگواری برای شما داشته باشد. بدی انجام عمل‌های زیبایی به دست افراد غیرحرفه‌ای این است که مانند عمل‌های دیگر مثل ارتوپدی نیست که فقط سلامت شما را به خطر بیندازد، بلکه مهم‌تر از آن زیبایی شما را نشانه می‌گیرد و اگر اشتباهی رخ دهد ممکن است نیاز به عمل‌های بیشتر داشته باشید یا درنهایت مجبور شوید برای همه عمر با چهره نازیبایی که برای شما ساخته شده است زندگی کنید و آزار روحی ببینید.
بنابراین انتخاب بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران انتخاب بسیار مهم و حساسی است که نباید ساده از کنار آن رد شوید و زیبایی خود را به دست هر کسی بسپارید. به‌علاوه انجام عمل‌های زیبایی توسط افراد باتجربه پایین و غیرحرفه‌ای یا در محیط‌های نامعتبر و غیرتخصصی می‌تواند عوارضی مانند عفونت‌های پوستی خطرناک را برایتان ایجاد کند و قطعاً وقت و هزینه شما را نیز به هدر می‌دهد.

 

علت انجام زاويه سازی صورت چيست؟

زاویه سازی صورت با هدف ایجاد تناسب بیشتر بین اجزای مختلف صورت مانند گونه‌ها، فک، بینی، لب، پیشانی و … انجام می‌شود که به جذابیت شما کمک بیشتری می‌کند. تمام اجزای صورت نقش تعیین‌کننده‌ای در زیبایی یک فرد دارند و به همین دلیل باید به جزییات و ریزه‌کاری‌های صورت توجه کرد. غربی‌ها معمولا اشکال مربع و مستطیل شکل را برای صورت می‌پسندند، اما برعکس، افراد در مشرق زمین اشکالی مانند قلب یا شکل V را بیشتر دوست دارد. به‌طورکلی باید بدانید که زیبایی یک موضوع فرهنگی و نسبی است و از نسلی به نسل دیگر تغییر می‌کند. در گذشته، داشتن صورت گرد، اندام توپر، چشمان درشت و ابروهای کمانی شکل، زیبایی بیشتری محسوب می‌شود.
اما به‌مرورزمان باور مردم نسبت به زیبایی تغییر کرده و در حال حاضر ذائقه مردان ایرانی نیز تا حد زیادی تغییر کرده است و امروزه زنان با گونه‌های برجسته، لب‌های درشت و زاویه فک V شکل زیباتر و جذاب‌تر به نظر می‌رسند.

زاويه سازی صورت برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

نمی‌توان پاسخ واضحی به این سؤال داد و بهترین روش برای رسیدن به پاسخ این سؤال مشورت با بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران است که می‌تواند بعد از مشاوره و آنالیز چهره شما به شما بگوید به چه عمل‌های زیبایی برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید؛ اما به‌طورکلی هر کسی که در هر سنی به دنبال بهبود شکل و تناسب اجزای چهره خود باشد و همچنین از نظر سلامتی در وضعیت خوبی باشد، می‌تواند برای روش‌های مادلینگ صورت ازجمله عمل زیبایی فک، گونه و … به‌عنوان یک کاندید مناسب در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت در نظر گرفته شود.
در کل عمل زاویه سازی و روش‌های مادلینگ برای افراد زیر نیز توصیه می‌شود:

• زنان دارای آرواره‌های پهن
• افراد دارای گونه‌های پف‌کرده و توپر
• زنان دارای چهره مردانه
• افرادی که به دلیل شل شدگی و افتادگی پوست دچار تغییر شکل شده‌اند.

 

روش‌های فرم دهی صورت در بهترين کلينيک زاويه سازی صورت

روش‌های بسیار مختلفی برای فرم دهی و زیباسازی چهره وجود دارد که در دو دسته کلی روش‌های تهاجمی و روش‌های غیرتهاجمی تقسیم‌بندی می‌شوند. در ادامه هرکدام از این موارد را بیشتر توضیح خواهیم داد:

روش‌های غیرتهاجمی مادلینگ صورت

بهترین دکتر مادلینگ صورت در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت ابتدا سعی می‌کند تا جای ممکن با انتخاب روش‌های غیرتهاجمی شما را به هدفتان نزدیک کند؛ زیرا روش‌های غیرتهاجمی ریسک پایین‌تری دارند، بعد از انجام در صورت عدم رضایت بهتر می‌توانند تغییر کنند، خطرات و عوارض کمتری ایجاد می‌کنند و مدت‌زمان نقاهت آن‌ها نیز کوتاه‌تر است. ازجمله بهترین روش‌های مادلینگ صورت به شکل غیرتهاجمی یا کم تهاجمی عبارت‌اند از:

زاویه سازی و فرم دهی صورت با تزریق بوتاکس

در هر طرف زاویه فک شما، عضله‌ی بزرگی وجود دارد که نام آن نام مسیتر (masseter) است و به‌عنوان عضله‌ی جونده (مخصوص جویدن) عمل می‌کند. دو گروه عضلات دیگر به نام‌های تمپورال (temporalis) و پتریگوید (pterygoid) نیز در این ناحیه هستند که همین کارکرد را دارند. ممکن است این عضلات به دلیل جویدن بیش‌ازحد و یا وجود مشکلاتی مانند دندان قروچه کردن در شب‌ها، رشد کنند که درنهایت باعث می‌شوند که فک به‌صورت مربعی شکل به نظر آید.
بهترین دکتر مادلینگ صورت در تهران در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت می‌تواند با تزریق بوتاکس به شل کردن این عضلات کمک کند که یک روش مؤثر برای کوچک و جمع‌وجور کردن خط فک خواهد بود. همچنین از تزریق بوتاکس برای لیفت کردن پوست‌های شل شده و چروک شده یا حجم دهی به برخی نواحی صورت استفاده می‌شود. انجام بوتاکس به مهارت بالایی نیاز دارد و باید نقاطی که به این تزریق نیاز دارند به‌درستی انتخاب شوند تا نتایج خوبی ایجاد شود.
تزریق معمولاً بین 5 الی 15 دقیقه طول می‌کشد. این روش بسیار مؤثر و بدون درد یا با درد بسیار کم است و بعدازآن به‌راحتی می‌توانید به انجام فعالیت‌های روزمره خود بپردازید. بهترین نتیجه آن بعد از 2 الی 8 هفته بعد از تزریق مشخص می‌شود و بسته به کیفیت مواد مورد استفاده در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت و واکنش بدن شما بین 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد که می‌توانید بعدازآن مجدداً تزریق را انجام دهید.

عوارض جانبی احتمالی بوتاکس
در این روش معمولاً اگر در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت به‌درستی انجام شود تورم و یا کبودی خاصی ایجاد نمی‌شود، فقط ممکن است جای یک سوزن ریز روی صورت شما باقی بماند. ممکن است در هفته اول نیز یک درد مبهم و تورم خفیف در هر دو طرف عضلات صورت وجود داشته باشد که هنگام جویدن بیشتر آن را احساس می‌کنید؛ اما بعدازآن تمامی این علائم بهبود پیدا می‌کنند.

تزریق فیلرها
یکی دیگر از روش‌های غیرتهاجمی برای فرم دهی صورت در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت استفاده از انواع پرکننده‌های پوستی با نام فیلرها است که در حال حاضر به‌وفور در مراکز تخصصی از آن استفاده می‌شود؛ اما باید دقت کنید به دلیل اینکه جنس‌های تقلبی به‌عنوان فیلر زیاد است تنها در بهترین کلینک زاویه سازی صورت که اعتبار و سابقه کاری خوبی داشته باشد این کار را انجام دهید تا از کیفیت مواد مورد استفاده مطمئن شوید.
فیلرهای صورت موادی هستند که وقتی به پوست شما تزریق می‌شوند، چین‌وچروک‌ها را به‌طور موقت از بین می‌برند و می‌توانند قسمت‌هایی از صورت را پر کنند که برای برجسته شدن لب‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق فیلر صورت معمولاً یک روش سرپایی است که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و نهایتان یک ساعت طول می‌کشد.
ممکن است تا یک هفته بعد از تزریق فیلر در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت حس ناراحتی خفیف، کبودی و تورم داشته باشید. پس از کاهش تورم نیز ممکن است برای بهترین نتیجه به تزریق تکمیلی نیاز داشته باشید که به نظر پزشک شما بستگی دارد. مدت‌زمان ماندگاری اثر انجام این روش بستگی به عواملی مانند هدف از تزریق و پرکننده مورد استفاده دارد.
انواع فیلرهای صورت عبارت‌اند از:

اسید هیالورونیک (Restylane، Juvederm و غیره)
این ماده جزء طبیعی بافت همبند پوست و رایج‌ترین پرکننده مورد استفاده برای چین‌وچروک است. نتایج به‌طورمعمول حدود شش ماه تا یک سال باقی می‌مانند.

کلسیم هیدروکسیل آپاتیت (Radiesse)
این پرکننده برای کانتور کردن خط فک، بازگرداندن حجم گونه‌ها، درمان چین‌وچروک‌های عمیق‌تر و چین‌های پوستی استفاده می‌شود. نتایج تا یک سال زمانی که برای کانتور استفاده می‌شود و سه سال برای پر کردن چین‌وچروک باقی می‌ماند. پیوند چربی
در پیوند چربی از چربی خود بدن شما استفاده می‌شود. به این صورت که چربی از قسمت پایین شکم یا سایر نواحی از طریق لیپوساکشن برداشته می‌شود و سپس بعد از پردازش از طریق برش‌های کوچک به گونه، شقیقه، لب‌ها یا پیشانی در نقاط مورد نیاز شما طبق تشخیص پزشک تزریق می‌شود. اثرات ممکن است دائمی باشد؛ اما دستیابی به نتایج مطلوب معمولاً به بیش از یک جلسه تزریق و همچنین پر کردن بیش‌ازحد محل نیاز دارد تا جذب مجدد چربی توسط بدن جبران شود.

فیلر دائمی بافت نرم (Artefill)
این پرکننده برای صاف کردن چین‌وچروک‌های عمیق اطراف دهان و خط لبخند استفاده می‌شود. بدن نمی‌تواند به طور طبیعی این نوع پرکننده را در خود جذب کند، بنابراین معمولا نیازی به تزریق مجدد وجود ندارد. با این حال چاق و لاغر شدن بدن می‌تواند نتایج را تغییر دهد.

پلی-ال-لاکتیک اسید (Sculptra)
این محصول برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت به دلیل افزایش سن یا بیماری استفاده می‌شود. معمولاً دو یا سه تزریق لازم است و اثرات آن تا دو سال ادامه دارد.

عوارض تزریق فیلر برای زاویه سازی صورت

مانند هر عمل دیگری، تزریق فیلر صورت برای چین‌وچروک یا کانتور خطراتی دارد، ازجمله:

• واکنش آلرژیک در محل تزریق یا در سراسر بدن
• خونریزی یا کبودی در محل تزریق
• عفونت
• بی‌نظمی در سطح، خطوط و استحکام پوست
• به‌ندرت، آسیب به عروق خونی

فیلرهای صورت معمولاً برای افرادی که سیستم ایمنی آن‌ها سرکوب شده است یا داروهای رقیق‌کننده خون (ضد انعقادها) مصرف می‌کنند، استفاده نمی‌شود. این عوارض در صورت انجام تزریق فیلر به دست افراد ماهر به حداقل می‌رسد.

فرم دهی صورت با نخ

هدف لیفت با نخ این است که مکان بافت‌های پوست را تغییر می‌دهد و درنتیجه تناسبات و ظاهر جوانی را به‌صورت، گردن و بدن باز می‌گرداند. این لیفت و سفت کردن توسط یک جراح پلاستیک انجام می‌شود که یک سوزن و نخ مخصوص را وارد پوست می‌کند و آن را به‌صورت دوطرفه از طریق بافت‌های نرم صورت، گردن یا بدن می‌گذراند تا ناحیه مورد نظر در صورت را گرفته، بلند کند و به سمت بالا بکشد تا در بهترین حالت خود قرار بگیرد. این روش کم تهاجمی نتایج فوری را ارائه می‌دهد، اما هدف اصلی آن تشویق پوست برای تولید کلاژن جدید بیشتر برای تحریک نتایج طولانی‌مدت و بازیابی ظاهری جوان در نواحی تحت درمان است.
اگرچه همیشه بهترین کار این است که با جراح پلاستیک خود ملاقات کنید تا بهترین برنامه عمل برای نوع پوست خاص خود را تعیین کنید، همه متخصصان زیبایی توصیه می‌کنند که کاندیدهای لیفت با نخ باید از مصرف الکل خودداری کنند و حداقل یک هفته قبل از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنند، زیرا این موارد باعث کم‌آبی بدن می‌شود. همچنین قبل از لیفت که به‌عنوان یک عمل نیمه تهاجمی شناخته می‌شود باید از مصرف تمام محصولات مبتنی بر آسپرین و داروهای رقیق‌کننده خون مانند ایبوپروفن، نوروفن و ناپروکسن یا ناپروژنیک اجتناب شود.

 

روش‌های تهاجمی فرم دهی صورت

همان‌طورکه اشاره کردیم روش‌های زاویه سازی صورت هم به‌صورت تهاجمی و هم به‌صورت غیرتهاجمی در بهترین کلینیک زاویه سازی صورت انجام می‌شوند. روش‌های تهاجمی احتمال خطر و عوارض بیشتری دارند و واقعاً پزشک انجام دهنده باید تجربه بالایی داشته باشد؛ زیرا ضمن ریسک بالاتر این روش‌ها، معمولاً نتایج ماندگار هستند و نمی‌توان آن‌ها را تغییر داد. درحالی‌که نتایج روش‌های غیرتهاجمی اکثراً درنهایت تا دو سال ماندگار است و بعد دوباره به حالت قبل بر می‌گیرد. روش‌های تهاجمی بسیار مختلف است و می‌توان ازجمله مهم‌ترین آن‌ها به جراحی بینی، بلفاروپلاستی پلک، پروتز گونه، کاهش اندازه پیشانی، جراحی فک و زاویه سازی فک و … اشاره کرد.
معمولاً دوران نقاهت بعد از انجام روش‌های تهاجمی زاویه سازی صورت طولانی است و برای گرفتن بهترین نتایج باید به‌طور کامل به دستورالعمل‌های پزشک خود عمل کنید تا بهترین نتایج ایجاد شود. این روش‌ها تنها باید در بهترین کلینک زاویه سازی صورت مانند مرکز تخصصی ما که از هر نظر استریل و مجهز است انجام شود تا عواقبی مانند عفونت، جای زخم یا اسکارهای دائمی، عدم تقارن صورت، استفاده از مواد با کیفیت پایین و خطرات آلرژی‌های شدید به این مواد و … رخ ندهد.

 

هزينه زاويه سازی صورت در تهران

در مورد هزینه زاویه سازی صورت در تهران مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که به دلیل اینکه این عمل‌ها در دسته عمل‌های زیبایی و جوانسازی قرار می‌گیرند تحت پوشش بیمه نیستند و باید از همان ابتدای امر به این موضوع توجه داشته باشید. هزینه زاویه سازی صورت در تهران برای هر روشی کاملاً متفاوت است؛ اما به‌طورکلی روش‌های غیرتهاجمی و کم تهاجمی هزینه کمتری نسبت به روش‌های تهاجمی و دائمی دارند. ازجمله موارد دیگری که می‌توانند در هزینه زاویه سازی صورت در تهران مؤثر باشند نیز می‌توان به میزان مهارت پزشک انجام دهنده، مکان انجام، مواد و تجهیزات مورد استفاده، خدمات ارائه شده توسط مرکز تخصصی زیبایی و … اشاره کرد. بعد از انجام جلسه مشاوره پزشک به شما خواهد گفت که دقیقاً چقدر هزینه باید برای هزینه زاویه سازی صورت در تهران بپردازید.

سخن آخر

انجام عمل‌های زیبایی مربوط به کانتور و مادلینگ صورت از مهم‌ترین عمل‌های زیبایی هستند که انواع تهاجمی آن‌ها حتی حساس‌تر از روش‌های غیرتهاجمی می‌باشند؛ زیرا معمولاً نتایج روش‌های تهاجمی را نمی‌توان تغییر داد و یا اگر بتوان این کار را کرد با سختی و هزینه بسیار بالایی همراه است. مادلینگ صورت به شما کمک می‌کند تا صورتی متناسب‌تر و جذاب‌تر داشته باشید؛ اما بسیار مهم است که در انتخاب کلینیک و پزشک انجام دهنده این روش‌ها نهایت دقت را داشته و هزینه زاویه سازی صورت در تهران را نیز در نظر بگیرید؛ زیرا انتخاب پزشکان بی تجربه و با مهارت پایین یا انجام این روش‌ها در مراکز غیرتخصصی و نامعتبر می‌تواند عواقب ناگواری برای شما داشته باشد. ازجمله این عواقب می‌توان به بدشکلی کلی چهره، عدم تقارن صورت، عفونت، جای زخم یا اسکار، حساسیت‌های شدید به مواد مورد استفاده و … اشاره کرد.
خوشبختانه در مرکز تخصصی زیبایی ما متخصصان جراحی زیبایی بسیار ماهر و باتجربه‌ای در حال فعالیت هستند که می‌توانند بهترین مشاوره را در این زمینه به شما بدهند و عمل‌های زیبایی مورد نیازتان را با بروزترین ابزار و وسایل پزشکی مدرن دنیا در یک محیط کاملا استریل انجام دهند. پس در صورت تمایل به انجام این عمل‌های زیبایی بدون معطلی از طریق لینک‌های موجود در سمت چپ صفحه با همکاران ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *