روش تزریق فیلر توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران غیرتهاجمی بوده و برای انجام آن فقط با استفاده از بی حسی موضعی چند بار سوزن در بینی فرو خواهد رفت و بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند. پس از تزریق فیلر نیازی به ریکاوری و استراحت نیست و می ‌توان فعالیت‌ های روزانه خود را انجام داد. با گذشت زمان و افزایش سن پوست دچار افتادگی و شلی می گردد که زیبایی صورت از بین می رود و تاثیرات منفی به دنبال خواهد داشت. به منظور تزریق ژل بینی باید به بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران مراجعه گردد.


The-best-nose-filler-doctor-in-Tehran

آنچه در این مقاله می خوانید :

 

همه چیز درباره تزریق فیلر بینی و بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

از رایج ترین روش هایی که برای اصلاح بینی استفاده می شود تزریق فیلر توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران است. معمولا افرادی که عضله پایین برنده نوک بینی‌ شان فعال بوده با افتادگی نوک بینی مواجه هستند که در این موارد تزریق فیلر می تواند بسیار موثر باشد.

در برخی موارد استفاده از دو یا چند روش به طور همزمان می تواند نتیجه بهتری به همراه داشته باشد. البته باید توجه داشت که در اثر گذشت زمان تاثیر فیلر از بین رفته و نیاز به انجام مجدد توسط بهترین دکتر لیفت بینی در تهران خواهد داشت.

چنان چه حجم چربی های پوست کاهش پیدا کند بهترین شیوه برای افزایش حجم دهی و کاهش چین و چروک ها، تزریق فیلر می باشد که به صورت مستقیم به زیر پوست انجام می شود. فیلر ساختاری شبیه به ژل داشته و سبب شادابی پوست خواهد شد. روش های متنوع و موثر دیگری از جمله تزریق بوتاکس، لیزر و لیفت با نخ جهت جوان سازی پوست وجود دارند.

اما مزایای روش تزریق ژل توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران  نسبت به سایر روش ها این است که به طور همزمان می توان چند ناحیه را درمان نموده و دوران بهبودی پوست بسیار راحت و سریع صورت می گیرد. بهترین دکتر فیلر بینی در تهران با استفاده از تزریق ژل در محل و میزان مناسب سبب اصلاح فرم بینی و فراهم نمودن نتیجه دلخواه با بهترین فیلر برای بینی، رضایت بیمار را جلب می کند.

در رینوپلاستی غیر تهاجمی با استفاده از فیلر بینی سبب تغییر شکل می گردند. شیوه تزریق ژل به بینی با استفاده از فیلر تزریقی که معمولا اسید هیالورونیک است و در لایه‌ های عمیق ‌تر پوست برای تغییر فرم و اصلاح بینی است انجام می گیرد. تزریق فیلر بینی  با توجه به نوع پوست و ماده مورد استفاده (بهترین فیلر برای بینی) ظاهر بینی را از ۶ ماه تا ۳ سال تغییر خواهد داد.

تزریق بهترین فیلر برای بینی توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران هیچ محدودیتی نداشته و هر شخصی می تواند آن را انجام دهد. اما معمولا متقاضی برای تزریق ژل افراد بالای 35 سال هستند که بدلیل افزایش سن از چهره خود رضایت نداشته و احساس پیری می کنند.

تزریق ژل توسط بهترین دکتر لیفت بینی در تهران یک راه بی خطر و ایمن برای جوان سازی پوست و رسیدن به فرم دلخواه بینی است. اما نکته ای که باید به آن توجه شود این است که انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی در تهران در رسیدن به نتیجه رضایت بخش اهمیت زیادی دارد.

معمولا با توجه به این که انجام عمل جراحی لیفت صورت هزینه بالایی به همراه دارد افراد از اصلاح فرم بینی با تزریق ژل کمک می گیرند. روش تزریق فیلر بر خلاف تزریق بوتاکس که در آن ماهیچه ها شل و بی حس می شوند سبب جوانی و شادابی پوست می گردد.

با استفاده از تزریق ژل چین چروک و خطوط صورت با مواد مخصوص پر خواهد شد. اما کسانی که به دنبال نتیجه دائمی هستند بهتر است تزریق فیلر را انتخاب نکنند.

تزریق ژل در مواردی همچون افراد دارای پل بینی پایین تر از حالت طبیعی، افرادی که دارای قوز بینی کم، افراد دارای غیر قرینگی یا تورفتگی بینی، افراد دارای زاویه تیز در قسمت اتصال بینی به لب بالا، افراد دارای پل بینی تو رفته و بینی کوتاه و کسانی که یک بار عمل زیبایی انجام داده اند و از فرم بینی خود راضی نیستند مورد استفاده قرار می گیرد.

اصلاح فرم با بهترین فیلر برای بینی توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

در اصلاح فرم بینی با تزریق ژل معمولا نوک بینی و مناطق نا هموار بینی اصلاح خواهند شد. باید توجه داشت افرادی که قوز بزرگی در بینی داشته یا دفرمیتی بینی در آن ها شدید می باشد، بهتر است روش رینوپلاستی غیر تهاجمی را انجام ندهند زیرا فیلر این نوع دفرمیتی ها را اصلاح نمی کند.

رینوپلاستی یکی از عمل ‌های زیبایی و تهاجمی است که افراد زیادی برای اصلاح فرم بینی انجام می دهند و با استفاده از بیهوشی کامل انجام می گردد. در این روش ممکن است بخشی از استخوان بینی برش داده شود و در برخی مواقع برای اصلاح فرم بینی پروتز کاشته شود.

اصلاح فرم بینی با رینوپلاستی یک روش دائمی برای اصلاح و بهبود فرم بینی بوده و نیاز به تکرار مجدد نخواهد داشت اما دوران نقاهت آن طولانی تر از روش های غیر تهاجمی است. بهتر است پس از عمل جراحی بیمار استراحت کرده و ممکن است عوارضی چون درد، تورم و کبودی را تجربه نماید.

چنان چه فرد اصلاح فرم بینی با تزریق ژل را توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران  انجام دهد مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد شد. از دیگر تفاوت های عمده تزریق ژل با رینوپلاستی می توان به این موضوع اشاره کرد که نتیجه تزریق ژل بلافاصله مشخص می شود.

در برخی موارد افراد به دلیل دائمی نبودن تزریق فیلر و قیمت فیلر بینی در تهران از انتخاب آن خودداری خواهند کرد. همچنین این احتمال وجود دارد که وجود فیلر در بدن به مدت طولانی عوارض جدی برای فرد ایجاد نماید. بهتر است به منظور انجام بهترین روش اصلاح فرم بینی با  بهترین دکتر لیفت بینی در تهران در این زمینه مشورت نمود.

چرب شدن بینی پس از عمل رینوپلاستی

چرب شدن بینی پس از عمل رینوپلاستی یک امر طبیعی بوده و بعد از بهبودی زخم‌ ها از بین خواهد رفت. باید توجه داشت که بعد از عمل رینوپلاستی چرب شدن بینی یک واکنش محافظتی از سوی بدن بوده و برای از بین بردن این مشکل روش های مختلفی وجود که دارد.

در صورتی که تزریق فیلر توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران و با بهترین فیلر برای بینی صورت گیرد عارضه ای به همراه نخواهد داشت. اما چنان چه پزشک تجربه و مهارت کافی نداشته باشد ممکن است این روش عوارضی به همراه داشته باشد.

از آن جایی که فیلرها موادی مصنوعی هستند و می توانند با بدن برخی افراد سازگار نباشند ممکن است در برخی از افراد بدن آن ها نسبت به این مواد واکنش‌های دفاعی و حساسیتی ایجاد شود.

این واکش دفاعی بدن ممکن است با تورم، کبودی و خون ریزی همراه گردد و به منظور پیشگیری از ایجاد این عوارض باید فیلر دارای کیفیت خوبی باشد و به میزان مناسب در ناحیه بینی تزریق گردد.

در برخی موارد ممکن است فیلر تزریق شده تغییر مکان داده و به سمت قسمت دیگر بینی یا ناحیه زیر چشم ‌ها حرکت نماید. در صورتی که حجم فیلر تزریق شده در ناحیه بینی بیش از مقدار نیاز بوده باشد در بافت بینی تغییر ایجاد خواهد شد و در برخی موارد این تغییرات قابل ترمیم نخواهند بود.

بنابراین انتخاب بهترین دکتر فیلر بینی در تهران از اهیمت زیادی برخوردار است. ممکن است در اثر گذشت زمان پس از اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر ، مشکلات پوستی مانند نا منظمی یا قرمزی در سطح بینی ایجاد گردد که این عوارض زمانی رخ می دهد که دکتر فیلر بینی حساسیت‌ ها و معاینات قبل از عمل را به صورت دقیق انجام نداده باشد.

از آن جایی که بینی عضوی حساس بوده و مسیر تنفس و عروق خونی از آن عبور می نماید و بینی نزدیک چشم‌ ها قرار دارد، تزریق فیلر در ناحیه بینی نسبت به سایر قسمت ‌های بدن از حساسیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

انواع فیلر تزریق بینی و قیمت فیلر بینی در تهران

فیلر ها دارای هر دو نوع موقت و دائمی هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. فیلر های موقت پس از مدتی جذب می شوند و این امکان را فراهم می کنند که در صورت ناراضی بودن فرد به صورت خودبه‌خود از بین بروند. اما فیلر های دائمی برعکس با داشتن این خاصیت جایگزین مناسبی برای جراحی های پر ریسک خواهند بود.

پزشک متخصص و با تجربه در کلینیک های تخصصی با داشتن آگاهی مورد نیاز فواصل و تناسبات قسمت های مختلف صورت و بینی را انجام می دهد. انتخاب دکتر فیلر بینی ماهر و با تجربه و همچنین بهترین فیلر برای بینی در کلینیک های تخصصی پوست در به حداقل رساندن عوارض پس از تزریق و رسیدن به نتیجه دلخواه فرد تاثیر زیادی خواهد داشت. بنابراین بهتر است در انتخاب پزشک بیشتر دقت نمود.

فیلر ها بر اساس مواد تشکیل دهنده و شرکت سازنده با یکدیگر متفاوت بوده و بهتر است زمان انجام تزریق دکتر فیلر بینی درباره نوع آن فیلر استفاده شده توضیح دهد. از رایج ترین انواع فیلر هیالورونیک اسید می باشد که ماندگاری بین 6 الی 12 ماه خواهد داشت. در ادامه به شرح انواع فیلرهای تزریقی خواهیم پرداخت.

 

فیلر موقت برای اصلاح فرم بینی

فیلر هایی که ماده اصلی تشکیل دهنده آن ها هیالورونیک اسید است فیلر موقت نام دارند. این فیلر ها جذب خود بدن می شوند و بعد از مدتی از بین می روند و نیاز به ترمیم خواهند داشت. مدت زمان ماندگاری این ژل ها معمولا بین شش ماه تا یک سال متغیر خواهد بود.

 

فیلر بر پایه کلاژن برای اصلاح فرم بینی

کلاژن در حالت طبیعی در بدن وجود داشته و سبب جوان سازی و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست خواهد شد. کلاژن از اولین فیلر های رایج بود که خواهان زیادی داشت اما به دلیل وجود هیالورونیک اسید محبوبیت کلاژن کاسته و کمتر مورد استقبال قرار گرفت.

کلاژن در برخی موارد حساسیت ایجاد می کرد و حتما باید پیش از تزریق تست انجام می شد و میزان ماندگاری کلاژن ها 6 ماه است در حالی که هیالورونیک اسید تا یک سال هم ماندگاری خواهد داشت. تزریق کلاژن نسبت به تزریق هیالورونیک اسید حجم کمتری ایجاد می کند. حجم تولید شده با کلاژن در هر میلی متر مکعب، یک میلی متر مکعب بوده اما با هر میلی متر مکعب هیالورونیک اسید چند میلی متر مکعب حجم تولید خواهد شد که از نظر اقتصادی صرفه بیشتری دارد.

 

فیلر بر پایه هیالورونیک اسید برای اصلاح فرم بینی

هیالورونیک اسید همان ماده موجود در بدن است. بنابراین احتمال ایجاد آلرژی توسط آن بسیار کم خواهد بود. به ترکیبات این فیلر لیدوکائین اضافه گردیده تا از میزان درد هنگام تزریق کاسته شود. این فیلر ها از بهترین نوع فیلر ها هستند که 6 تا 12 ماه ماندگاری خواهند داشت.

 

فیلر بر پایه هیدروکسی آپاتیت برای اصلاح فرم بینی

فیلر ها هیدروکسی آپاتیت متراکم است و نسبت به سایر فیلر ها در عمق بیشتری تزریق خواهد شد. هیدروکسی آپاتیت نیز مانند هیالورونیک اسید در بدن وجود داشته به همین دلیل در فرد سبب ایجاد آلرژی نمی گردد. از آن جایی که این فیلر مانند ژل بسیار متراکم بوده به منظور رفع چین و چروک های عمقی بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

فیلر دائمی برای اصلاح فرم بینی

ماده سازنده فیلر های دائمی پلی متیل متا اکریلات می باشد که بدن نمی تواند آن ها را تجزیه کند. تنها بخشی از این ژل ها آکریلیک است و بقیه آن از کلاژن یا پروتوین ساخته می شود.

به همین دلیل بخش کمی از این فیلر ها نیز جذب می شود و برخی افراد تصور می کنند این فیلر ها قابل جذب بوده اما با گذشت زمان مشخص می شود که بخشی از فیلر به طور کامل باقی می ماند. این فیلر ها تنها برای خط خنده مورد استفاده قرار می گیرند و برای بینی توصیه نمی شوند زیرا تراکم زیاد آن ها ممکن است باعث گوله شدن گردد.

مزایا و معایب فیلر بینی از نظر بهترین دکتر لیفت بینی در تهران

تزریق فیلر به بینی روش مناسبی برای افرادی است که شرایط انجام عمل را ندارند و از نظر اقتصادی نیز این روش ارزان تر خواهد بود. انجام تزریق فیلر توسط بهترین دکتر فیلر بینی در تهران دارای مزیت ‌ها و در برخی موارد دارای عوارضی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

داشتن نتایج سریع

از مهم ترین مزیت‌ های تزریق فیلر در ناحیه بینی این است که بلافاصله پس از انجام آن نتیجه قابل مشاهده خواهد بود. با وجود این که این نتیجه نهایی نخواهد بود اما تغییرات در چهره قابل مشاهده خواهند بود. همچنین نتیجه به دست آمده از تزریق فیلر ماندگاری زیادی داشته و در صورت نیاز به سادگی قابل ترمیم و یا تغییر خواهد بود.

به همین جهت در صورتی که فرد نگران عمل جراحی و عوارض پس از آن باشد، تزریق فیلر در ناحیه بینی می‌ تواند انتخاب خوبی باشد. در صورت داشتن مشکلاتی از قبیل پولیپ بینی با استفاده از تزریق فیلر نمی توان آن را رفع نمود و نیاز به عمل جراحی خواهد بود.

 

پرداخت هزینه کمتر

عمل جراحی بینی با هزینه معاینه‌ های پیش از عمل و مراقبت‌ های پس از آن بسیار پرهزینه خواهد بود. پزشکان ماهر و با تجربه در این زمینه دستمزد بالایی دریافت می ‌کنند اما تزریق فیلر به بینی بسیار کم‌ هزینه ‌تر خواهد بود.

 

مدت ریکاوری کوتاه مدت

تزریق فیلر در زمان کوتاهی قابل انجام است و انجام این کار هیچ نیازی به دوره ریکاوری نداشته و فرد می‌ تواند بلافاصله پس از اتمام تزریق، به انجام فعالیت های خود بپردازد.

از مهم ترین مزیت ‌های اصلاح فرم بینی بدون جراحی این است که هیچ آثار کبودی پس از تزریق در اطراف بینی وجود نداشته و نیازی به پانسمان نخواهد بود. البته مقدار کمی درد و تورم پس از تزریق کاملا طبیعی بوده که هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

 

غیر تهاجمی بودن

از دیگر مزایای تزریق فیلر بینی توسط بهترین دکتر لیفت بینی در تهران می توان به غیر تهاجمی بودن آن اشاره کرد و باید توجه داشت که تزریق فیلر کاملا از حالت تهاجمی دور خواهد بود. زیرا با تزریق چند سوزن بسیار نازک انجام شده و به بیهوشی نیازی نخواهد بود و برای افرادی که به دلیل شرایط جسمانی نباید تحت بیهوشی قرار گیرند می تواند روش مناسبی برای اصلاح فرم بینی باشد.

 

عدم وجود آثار زخم روی بینی

از مشکلات و عوارض اصلی عمل جراحی بینی باقی ماندن جای بخیه در اطراف پره‌ های بینی و زیر آن خواهد بود که در برخی موارد ممکن است قرمز و یا ملتهب گردد که این عارضه می ‌تواند بر زیبایی فرد تاثیر زیادی داشته باشد. اما تزریق فیلر در ناحیه بینی این مشکل را به دنبال ندارد زیرا سوزن ‌های استفاده شده در این کار بسیار ظریف بوده و هیچ جایی باقی نخواهند گذاشت.

 

عوارض تزریق فیلر بینی

عوارض تزریق فیلر بینی بسیار کم بوده و با عمل جراحی بینی قابل مقایسه نخواهد بود. پس از تزریق فیلر امکان دارد تورم بسیار خفیفی در ناحیه بینی و یا مقدار بسیار کمی کبودی و قرمزی ایجاد شود که عوارض تزریق فیلر بینی موقتی بوده و پس از یک یا دو روز از بین می روند.

همچنین میزان دردی که در اثر تزریق فیلر در ناحیه بینی ایجاد می گردد بسیار کم است و احساس ناراحتی زیادی به همراه ندارد که با استفاده از داروها یا کرم‌ های بی ‌حس‌کننده موضعی قابل برطرف کردن است.

ایجاد احساس سفتی یا برآمدگی بر روی بینی تا دو هفته طبیعی خواهد بود. اما در صورت احساس جمع شدن فیلر در یک ناحیه، از ماساژ دادن یا فشار دادن آن خودداری شود و بهتر است به پزشک خود مراجعه کرده تا با ماساژ، این مشکل را برطرف نماید.

در موارد بسیار نادر ممکن است که در اثر تزریق فیلر به بینی انسداد شریان‌ های خونی و توقف جریان خون در آن‌ها ایجاد شود. این مشکل زمانی رخ می دهد که پزشک از مهارت و تجربه کافی برای تزریق برخوردار نبوده و پر کننده به صورت مستقیم وارد شریان شده و یا روی آن فشار وارد نماید.

البته باید توجه داشت که خفیف بودن عوارض تزریق فیلر بینی و شدت آن ‌ها به میزان مهارت پزشک متخصص در کلینیک های تخصصی بستگی دارد. زیرا مهارت پزشک در نتیجه کار و عوارض ایجاد شده پس از تزریق و قیمت فیلر بینی در تهران تاثیر زیادی خواهد داشت. در کلینیک های تخصصی زیبایی با استفاده از بهترین دکتر فیلر بینی در تهران می توان به نتیجه مورد انتظار دست یافت.

با توجه به این که تزریق فیلر در ناحیه بینی یک روش کاملا غیر تهاجمی بوده اما انجام آن برای بانوان باردار یا شیرده، افراد زیر ۱۸ سال، افرادی دارای بیماری‌های خود ایمنی یا دیابت و افرادی که قصد انجام لیزر یا لایه برداری را در مدت کوتاهی پس از تزریق دارند توصیه نمی شود.

سخن پایانی

بینی یک عضو حساس می باشد که دارای رگ‌ های خونی و عروقی فراوانی بوده به همین جهت اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر نسبت به سایر روش ‌های پرکننده تزریقی کمی حساس تر است و باید توسط متخصص پوست با تجربه و ماهر انجام شود تا نتیجه مطلوب بدون هیچ‌ گونه عوارض و آسیب حاصل شود.

در کلینیک های تخصصی پوست پزشک متخصص با استفاده از تکنیک های روز دنیا تزریق فیلر بینی را انجام می دهد. در صورت عدم رضایت از ظاهر و فرم بینی خود می توان بدون استفاده از جراحی تهاجمی با تزریق فیلر فرم بینی را اصلاح و ظاهر آن را زیبا تر نمود.

در صورتی که فرد روی پل بینی خود برجستگی داشته باشد، تزریق فیلر در بالا و پایین برجستگی می تواند سبب شود ظاهر بینی صاف تر شود و برجستگی آن کاهش پیدا کند. همچنین در بینی های قلاب شکل می توان با تزریق فیلر به نوک بینی فرم بینی را اصلاح کرد.

در صورتی که قصد تزریق فیلر به بینی را دارید بهتر است با رعایت احتیاط کامل به بهترین دکتر فیلر بینی در تهران مراجعه نمایید. زیرا خون جاری درون بینی ضعیف بوده و اگر تزریق فیلر توسط افراد غیر متخصص انجام شود احتمال پارگی بینی و بدتر شدن فرم بینی وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *