داشتن چهره ای زیبا برای همه افراد باعث خوشحالی و قوت قلب می‌باشد، اما گاهی اوقات بر اثر کهولت سن، قرار گرفتن زیر آفتاب به مدت طولانی و…، ممکن است چین و چروک‌هایی روی پوست ایجاد شود و زیبایی ظاهری را از فرد بگیرد، اما راهکار چیست؟ امروزه از بین بردن خط خنده با پلاسماجت، به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل عوارض کمی که دارد، طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا درباره مواردی از جمله از بین بردن خط خنده با پلاسما جت، پلکسر خط لبخند و موارد مشابه، تحت نظر دکتر خوب برای تزریق ژل خط خنده مطالب مفیدی را خدمت شما ارائه دهیم.

از بین بردن خط خنده با پلاسما جتاز بین بردن خط خنده با پلاسما جت

سوال این است که آیا می‌توان تمام مدت در خانه سپری کرد و از محیط‌ بیرون دور ماند؟! پاسخ قطعاً منفی است! شما نمی‌توانید برای مراقبت از پوست خود دائما در خانه بمانید. به همین منظور، برخی از داروها و تزریقات به کمک افراد می‌آیند تا بتوانند پوست و ظاهر بهتری را تجربه کنند. روش‌های گوناگونی به منظور جوان ‌سازی پوست ارائه شده‌اند، اما در این مقاله قصد داریم که درباره یکی از نوین‌ترین، کارآمدترین و و بی‌عارضه‌ترین روش‌های جوان ‌سازی، یعنی پلاسما تراپی خط خنده توضیحاتی را از زبان پزشک خوب برای تزریق ژل خط خنده خدمت شما ارائه دهیم. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره درباره از بین بردن خط خنده با پلاسما جت به کلینیک زیبایی ما مراجعه کرده و از جدیدترین و کارآمدترین روش‌های جوان ‌سازی پوست بهره‌مند شوید.

برای درک بهتر اینکه پلاسما جت چیست و چگونه عمل می‌کند، ابتدا باید یک درک کلی از حالت چهارم ماده یعنی پلاسما داشته باشیم. پلاسما در سال ۱۸۷۹ میلادی فیزیکدان انگلیسی به نام ویلیام بروکسل کشف شد. پلاسما در واقع حالت چهارم ماده است که حالتی شبیه به گاز دارد. گاز حرارت زیادی را دارد در عین حال حامل ذرات یونی می‌باشد که از لحاظ الکتریکی مثبت هستند. پلاسما خواص زیادی دارد. به همین دلیل، به مراتب در علم پزشکی و جراحی‌‌های زیبایی از این ماده استفاده می‌شود.

در از بین بردن خط خنده با پلاسماجت نیز از همین حالت چهارم ماده استفاده می‌شود. کاری که دستگاه پلاسماجت انجام می‌دهد این گونه است که با یونیزه کردن گاز موجود بین پوست و اپلیکاتور، یک بارش الکترونی روی غشای پوست به وجود می‌آورد و گرمای زیادی را به سطح پوست منتقل می‌کند.

با استفاده از این روش، در واقع آن قسمت از پوست که پلاسما جت روی آن تاثیر می‌گذارد، باعث می‌شود که اجزای جامد به حالت گاز و یا پلاسما تبدیل شود. مزیت از بین بردن خط خنده با پلاسما جت این است که باعث افزایش آب رسانی به پوست می‌شود. پوست نیز در نهایت باعث افزایش شادابی و طراوت پوست می‌شود.

اما پلاسما جت چه تاثیری روی خط خنده دارد؟ افرادی که زیاد لبخند می‌زنند یا دائما در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دارند، در نهایت خط لبخند اطراف دهانشان ظاهر و باعث پیر نشان دادن پوست می‌شود. یک مورد از روش های از بین بردن خط خنده، استفاده از دستگاه پلاسما جت است. دلایل مختلفی برای استفاده از پلاسما جت جهت رفع خط خنده وجود دارد.

به صورت کلی استفاده از دستگاه پلاسما جت علاوه بر کلاژن سازی و همچنین عدم آسیب رساندن به بافت ‌های زیرین پوست، عوارض جانبی خاصی را در پی ندارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره پلاسماجت خط خنده، میتوانید به کلینیک ما مراجعه کرده و از مشاوره‌ های عالی ما، نهایت استفاده را ببرید.

روند از بین بردن خط خنده با پلاسما جت چگونه طی می‌شود؟

قبل از اینکه هر اقدامی جهت جوان ‌سازی پوست با پلاسما جت انجام شود، باید مقدار معینی ماده بی حس کننده توسط پزشک به ناحیه مورد نظر تزریق شود. اصولا ماهیت کارکرد دستگاه پلاسما جت، با گرما است. این گرمای ایجاد شده توسط دستگاه پلاسما جت در واقع نتیجه جرقه ‌هایی است که خود دستگاه ایجاد می ‌کند. خوشبختانه، افرادی که توسط این روش تحت درمان قرار میگیرند، گرمای خاصی را احساس نمی ‌کنند. اگر هم اندک گرمایی احساس شود، آنقدر کم است که در آستانه تحمل درد فرد است.

جرقه‌هایی که باعث ایجاد گرما می‌شوند، در نهایت سوراخ‌ های سطحی را روی پوست ایجاد می ‌کنند که باعث تبدیل بیرونی ترین لایه پوست از حالت جامد به حالت پلاسما می‌شود. نتیجه این تبدیل، جمع شدن لایه‌ های بیرونی پوست و همچنین کلاژن سازی بیشتر لایه ‌های زیرین پوست می باشد. همه این اتفاقات کنار هم، باعث جوان ‌سازی پوست می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر فیلم پلاسما جهت خط خنده کلینیک ما را ببینید.

به طور کلی، پلاسما خط خنده، یک روش بی‌نظیر جهت جوان ‌سازی پوست است که امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. اگر شما هم میخواهید از پلاسما جت خط لبخند استفاده کنید، می‌توانید به کلینیک ما مراجعه کرده و از تجربه بهترین متخصصین این زمینه، نهایت استفاده را ببرید.

پلاسماجت خط اخم

پلاسماجت خط اخم همانند پلاسما خط لبخند، باعث شادابی و جوان ‌سازی پوست می‌ شوند. البته علیرغم شباهت عملکرد میان این دو پلاسما جت، برخی تفاوت‌ ها نیز وجود دارد. از جمله این تفاوت ‌ها می‌توان به محل جوان ‌سازی پوست اشاره کرد. پلاسما جت لبخند در اطراف دهان و پلاسما جت اخم، باعث شادابی و جوان ‌سازی اطراف چشم‌ ها می‌شود.

نکته‌ ای که باید به آن توجه کرد این است که لایه پوستی اطراف چشم به مراتب نازک‌ تر از لایه پوستی اطراف دهان می‌ باشد. به همین منظور، ظرافت کار در حین پلاسما جت خط اخم از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ زیرا کوچک‌ ترین اشتباه جراح زیبایی، می‌تواند عواقب ناگواری را برای فرد داشته باشد.

به صورت کلی هر دو پلاسما جت، با افزایش تولید کلاژن درون لایه ‌های زیرین پوست و تبدیل کردن لایه جامد بیرونی پوست به حالت چهارم ماده یعنی پلاسما، باعث شادابی و جوان ‌سازی پوست می‌شود.

اگر شما هم به دنبال یک کلینیک معتبر به منظور جوان ‌سازی پوست خود با استفاده از پلاسما جت هستید، توصیه می‌کنیم که به کلینیک زیبایی ما مراجعه کرده و پوستی جوان را به بدن خود هدیه دهید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات احتمالی خود درباره پلاسما جت برای خط خنده و خط اخم، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

با کاربرد های دیگر پلاسما مانند لیفت شقیقه به روش پلاسما نیز آشنا شوید.

از بین بردن خط خنده با پلاسما جت و مراقبت‌های قبل و بعد آن

استفاده از پلاسما جت جهت جوان سازی پوست، انتهای ماجرا نیست! فرد باید بعد از انجام پلاسماجت، یک سری مراقبت ‌‌هایی را جهت محافظت از نتیجه حاصله انجام دهد. در ادامه به بررسی برخی از این مراقبت‌‌ها می‌پردازیم.

در این قسمت مطالب مفیدی را جهت مراقبت‌‌های بعد از انجام پلاسما جت خدمت شما عزیزان ارائه کردیم. اگر همچنان سوالی برای شما باقی مانده است، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. همچنین پیشنهاد می‌شود برای جوان ‌سازی پوست خود، به کلینیک زیبایی ما مراجعه کرده و از جدیدترین متودها و روش‌‌های جوان ‌سازی روز دنیا بهره‌مند شوید.

رفع خط خنده با پلکسر

در قسمت قبل، به صورت مفصل درباره نحوه عملکرد پلاسما جت برای رفع خط خنده توضیحاتی را خدمت شما ارائه کردیم. در این قسمت قصد داریم که درباره از بین بردن خط خنده با پلکسر، مطالبی را بیان کنیم. به صورت کلی هر دو دستگاه به منظور جوان‌ سازی پوست مورد استفاده قرار می‌ گیرند، اما در ادامه به بررسی چهار تفاوت اصلی میان پلاسما جت و پلکسر برای رفع خط خنده، اشاره خواهیم کرد.

  1. فاصله نوک سوزن دستگاه تا سطح پوست: در حین استفاده از دستگاه پلاسما پلکسر، فاصله سوزن درون دستگاه تا سطح پوست کمتر از پلاسما جت خواهد بود. به همین منظور میزان دقتی که در رفع خط خنده با پلاسما جت است، به مراتب کمتر از پلکسر خط خنده است.
  2. آسیب‌ های پوستی در هنگام درمان: متاسفانه یکی از عوارضی که پلاسما جت به همراه خود دارد، عارضه انعقاد خون است ولی این مسئله درباره استفاده از پلکسر صادق نیست‌. به همین منظور افراد بیشتر مشتاق استفاده از پلکسر می ‌باشند.
  3. گرمای آزاد شده: سطح گرمایی که پلاسماجت ایجاد می‌ کند، به مراتب بیشتر از سطح گرمایی است که پلکسر ایجاد می‌کند. به طور خلاصه، گرمای ایجاد شده از پلکسر در مقابل گرمای ایجاد شده توسط پلاسماجت، عملاً هیچ است. البته این بدین منظور نیست که پلاسماجت کاربردی ندارد ولی به صورت کلی، استفاده از پلکسر، عوارض کمتری را به همراه خود دارد.
  4. سطح ایمنی: سطح ایمنی پلکسر، بسیار بالاتر از پلاسماجت است. به طوری که استفاده از پلاسماجت جهت انجام اعمال قرنیه چشم مجاز نیست ولی استفاده از پلکسر جهت انجام اعمال قرنیه چشم مجاز است و به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی، استفاده از پلکسر جهت زیبایی و جوان ‌سازی پوست دارای مزایای چشمگیری نسبت به استفاده از پلاسماجت می ‌باشد اما متاسفانه به دلیل هزینه‌های بالا که در داخل کشور وجود دارد، کمتر کلینیکی از این روش جهت زیبایی و جوان ‌سازی پوست استفاده می‌ کند.

شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره اینکه پلکسر خط خنده چیست و چه تفاوت ‌هایی با پلاسماجت دارد با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و از اطلاعات آنها نهایت استفاده را ببرید.

علت ایجاد خط خنده

اصولاً پوست افراد بعد از مدتی به علت کهولت سن دچار چین و چروک می‌شود، اما این موضوع بدین معنا نیست که افراد جوان و میان سال به این عارضه دچار نمی‌شوند. عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند باعث ایجاد خط خنده شوند. به چندین علت ایجاد خط خنده اشاره خواهیم کرد:

تمام این موارد که ذکر شد، به دلیل کاهش کلاژن پوست می‌توانند به نوبه خود دچار ایجاد خط لبخند در افراد شوند. قاعدتاً جلوی کهولت سن را نمی‌توان گرفت ولی با اعمال یک سبک زندگی سالم، می‌توان تا حد زیادی از ایجاد خط لبخند جلوگیری کرد.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خط لبخند و همچنین از بین بردن خط خنده با پلاسما جت، به کلینیک ما مراجعه کرده و از جدید ترین متود‌های زیبایی و جوان ‌سازی پوست روز دنیا بهره ‌مند شوید.

هزینه از بین بردن خط خنده با پلاسما جت

زیبایی و جوانی هدیه گران بهایی است که تا زمانی که آن را داریم، از آن غافلیم. ولی به محض اینکه چین و چروکی روی صورتمان پدیدار شد، به دنبال هر راهکاری با هر مبلغی می‌گردیم تا جوانی از دست رفته را به پوست‌‌هایمان بازگردانیم. اما خبر خوب اینکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دیگر لازم نیست که هزینه‌‌های هنگفتی را برای جوان ‌سازی و زیبایی خود خرج کنید.

اگر بخواهیم یک محدوده قیمتی برای استفاده از پلاسما جت بیان کنیم، باید ابتدا ناحیه مورد نظر را مشخص کنیم. برخی از نواحی به دلیل ظرافت و حساسیت بیشتری که دارند، به طبع، قیمت بالاتری نیز دارند. همچنین تعداد جلساتی که فرد باید حضور داشته باشد، در روند قیمت گذاری، تاثیراتی را ایجاد می‌کند. قاعدتاً شخصی که 5 جلسه برای جوان ‌سازی با پلاسما جت نیاز دارد، باید هزینه بیشتری را نسبت به فردی که تنها 2 جلسه برای جوان ‌سازی با پلاسما جت نیاز دارد پرداخت کند.

علاوه بر این موارد، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی نیز در روند قیمت گذاری تاثیر گذار است. به عنوان مثال کلینیکی که در بالا شهر و منطقه مرفه قرار دارد، به دلیل هزینه‌های بالا و همچنین ارائه خدمات قوی‌ تر، هزینه بیشتری را جهت جوان ‌سازی با پلاسما جت از فرد دریافت می‌کند. به صورت کلی، به طور میانگین، باید قیمتی حدود ۳ الی ۴ میلیون در حالت معمولی هزینه کرد تا پوستی جوان و شاداب را به بدن خود هدیه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روند قیمت گذاری جوان ‌سازی و زیبایی پوست با استفاده از پلاسما جت، می‌توانید به کلینیک زیبایی ما مراجعه کرده و از آخرین نرخ قیمت گذاری با خبر شوید. منتظرتان هستیم!

سخن پایانی

از اینکه تا این قسمت ما را همراهی کردید، بسیار سپاسگزاریم. در این بخش می‌خواهیم خلاصه‌ ای از آنچه که تا به الان خدمتتان عرض کردیم، اشاره کنیم. امروز یکی از روش‌ های نوین و کاربردی جهت جوان ‌سازی پوست، استفاده از دستگاهی به نام پلاسما جت می‌باشد. درباره تاثیر پلاسما جت بر خط خنده مطالبی را ارائه کردیم و گفتیم که اصول کار این دستگاه بر اساس گرما است. گرمایی که باعث می‌شود لایه جامد بیرونی پوست، به حالت چهارم ماده یعنی پلاسما تبدیل شود‌. همچنین با افزایش کلاژن‌ سازی در لایه‌های زیرین پوست، باعث جوان ‌سازی پوست می‌شود. اما تمام ماجرا به پلاسما جت ختم نمی‌شود.

دستگاه ‌های دیگری نیز وجود دارند که در این حیطه کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله این دستگاه ‌ها می‌توان به پلکسر برای خط خنده اشاره کرد. این دستگاه همانند پلاسماجت باعث جوان ‌سازی پوست می‌شود اما به صورت کلی، دارای برتری‌‌ هایی نسبت به پلاسما جت می‌باشد که در این مقاله به صورت کامل بررسی شدند.

همچنین گفتیم که مراقبت‌های قبل و بعد از انجام پلکسر، بسیار مهم است طوری که کوچک‌ ترین اشتباهی، می‌تواند عواقب ناگواری را برای فرد داشته باشد. درباره تمام این مراقبت‌ها به صورت کامل صحبت شده است. در انتها درباره میانگین هزینه‌‌های از بین بردن خط خنده با پلاسما جت، مطالبی را ارائه کردیم گفتیم که بسته به ناحیه هدف، میزان ظرافت کار، محل قرارگیری کلینیک زیبایی، تعداد جلسات مورد نیاز و موارد دیگر، این هزینه ها متغیر می‌ باشند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، با تیم پشتیبان ما تماس گرفته و از جدیدترین روش‌‌های جوان ‌سازی پوست آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *