مزوتراپی از تکنیک‌های جدیدی است که می‌توان با انجام تزریق موضعی برخی کمبودهای پوست و مو شامل انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسید هیالورونیک و … را بهبود بخشید. برای ایجاد نتایج عالی بسیار مهم است که از ترکیبات مناسب و باکیفیت، تحت نظر یک متخصص استفاده شود و همین مسئله ضرورت کاربرد بهترین مارک داروی مزوتراپی مو را دوچندان می‌کند. برای دستیابی به نتایج خارق‌العاده مزوتراپی مو در ادامه با ما همراه باشید.

best-brand-hair-mesotherapy-drug

مزوتراپی چیست و چه کاربردی برای مو دارد؟

در پاسخ به این پرسش که مزوتراپی چیست باید بگوییم، مزوتراپی مو یک روش درمانی عالی کم تهاجمی برای درمان بسیاری از آسیب‌های مو شامل شکسته شدن موها، نازکی موها، کم‌حجم شدن موها و ریزش موها می‌باشد که اگر از ترکیبات درستی طبق نیاز موهای شما استفاده شده و با مهارت کافی انجام شود می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی در کیفیت موهایتان ایجاد کند.

در این روش ابتدا متخصص پوست و مو موهای شما را بررسی می‌کند و ممکن است بر اساس علائم، آزمایشاتی مانند آزمایش خون را نیز تجویز نماید تا مشخص کند فولیکول‌های موهای شما دقیقاً با چه کمبودی مواجه هستند و علت اصلی ایجاد بروز بیماری‌ها یا آسیب‌های موهایتان چیست؟

سپس بر اساس این نتایج اسم آمپول مزوتراپی مورد نیاز شما را خواهند گفت یا خودشان از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان و مردان استفاده می‌کنند.

اهمیت خرید بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

حال که می‌دانیم مزوتراپی چیست ضروری است در خصوص اهمیت خرید داروی مزوتراپی مو از بهترین جنس صحبت کنیم. میزان ماندگاری نتایج مزوتراپی مو و همچنین تأثیرگذاری این روش به‌طور مستقیم به کیفیت مواد مورد استفاده بستگی دارد.

درواقع حتی اگر دکتر زیبایی انجام دهنده این روش مهارت خوبی داشته باشد و شما نیز به انجام جلسات درمانی به‌صورت منظم پایبند باشید ولی از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برایتان استفاده نشود، نتایج ممکن است ناچیز یا کوتاه‌مدت باشند.

به همین دلیل همیشه توصیه می‌کنیم برای انجام این روش‌های هزینه‌بر به مراکز تخصصی زیبایی معتبر مراجعه نمایید تا مطمئن باشید که از خرید داروی مزوتراپی مو باکیفیت بالا برای مشتریان خود دریغ نمی‌کنند.

استفاده از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو باعث می‌شود علاوه بر رفع کمبودهای فولیکول‌های موهایتان، جریان خون در رگ‌های زیرپوست کف سر تقویت‌شده و رویش مجدد مو از فولیکول‌هایی که به دلیل ضعیف شدن دیگر رشدی نداشتند، اتفاق بیفتد.

اگرچه نوع ترکیبات و میزان آن در هر جلسه درمانی برای زیباجویان مختلف کاملاً متفاوت است اما برای همه آن‌ها باید از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو استفاده شود تا نتایج قابل قبولی ایجاد گردد.

مزایای استفاده از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو چیست؟

به‌طور مختصر در قسمت قبل به مزایای استفاده از بهترین برند داروهای مزوتراپی مو برای زنان اشاره کردیم. هدف از انجام این روش درمان ریزش مو و سایر مشکلات موهای شماست که به دلیل ضعیف شدن فولیکول‌ها و کمبودهای غذایی ریشه‌های مو ایجاد شده است.

این روش مانند کاشت مو نیست که تنها افرادی که با مشکل طاسی مواجه هستند بتوانند از آن استفاده کنند. درواقع می‌توان روش مزوتراپی مو با بهترین مارک داروی مزوتراپی مو را یک روش درمانی و تقویتی مو دانست که حتی افرادی هم که موهای سالمی دارند اگر از آن استفاده کنند موهایشان تقویت ‌شده و احتمال بروز آسیب‌هایی مانند ریزش مو در آن‌ها به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.

وقتی مزوتراپی مو به‌درستی و با مواد باکیفیت انجام شود، فولیکول‌های مویی که هنوز وارد چرخه رشد موها نشده‌اند فعال ‌شده و رویش موهای بیشتر را شاهد خواهید بود؛ بنابراین مزوتراپی روشی برای درمان طاسی در مورد فولیکول‌های موی ازدست‌رفته نیست و تنها می‌تواند فولیکول‌های ضعیف شده که منجر به ریزش دائمی مو می‌شوند را به چرخه حیات بازگرداند و کیفیت موها را تا حد زیادی احیا خواهد کرد که نتایج آن به‌شدت به خرید داروی مزوتراپی مو که برایتان استفاده‌شده و ترکیبات موجود در آن بستگی دارد.

از چه ترکیباتی در بهترین مارک داروی مزوتراپی مو استفاده می‌شود؟

حاب که می‌دانیم مزوتراپی چیست بد نیست در خصوص ترکیبات آن بیشتر بدانیم. ترکیبات کوکتل‌های مزوتراپی مو در بازار یکسان نیستند. این ترکیبات بعدازاینکه شما جلسه مشاوره خود با پزشک انجام دهنده را برگزار کردید، بررسی‌های لازم انجام شد و با توجه به نتایج آزمایشات مورد نیاز مشخص خواهد شد.

بنابراین حتی بهترین مارک داروی مزوتراپی مو ممکن است دارای کوکتل‌های مختلفی باشد که هرکدام از آن‌ها برای شرایط خاصی و افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد که تنها یک متخصص باتجربه در این زمینه می‌تواند اسم آمپول مزوتراپی مو که بهترین تأثیرات را برای موهای شما داشته باشد را به شما بگوید. بااین‌حال، مهم‌ترین ترکیباتی که در کوکتل‌های مزوتراپی مو وجود دارند، عبارت‌اند از:

آنتی‌اکسیدان‌ها با رادیکال‌های آزاد که اثرات مخرب بر پوست و مو دارند مبارزه کرده و به جوانسازی و شادابی موها کمک می‌کنند. یکی از مهم‌ترین آنتی‌اکسیدان‌هایی که در کوکتل‌های مزوتراپی وجود دارد گلوتایتون است که به‌خوبی سلول‌های رشد موها را تحریک می‌کند.

برخی از گیاهان طبیعی می‌توانند به شکل خیلی خوبی فولیکول‌های موهای شما را تقویت کنند. ازجمله این گیاهان می‌توان به عصاره شاه‌بلوط، جینسینگ، ترشیوژن و سباریل اشاره کرد که با افزایش جریان خون در پوست کف سر رشد موها را تحریک خواهد کرد.

اما تاثیر این مواد زمانی زیاد است که در کوکتل‌ها فرموله شده باشند و ماسک‌های طبیعی ساخته شده با عصاره این گیاهان به دلیل عمق نفوذ خیلی کم تاثیر چندانی در بهبود کیفیت مو ندارند.

در بسیاری از مواقع مشکلی که موهای مراجعین ما دارد کمبود برخی از ویتامین‌های ضروری بدن است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها که در رشد موها تأثیر دارند و در بهترین مارک داروی مزوتراپی مو از آن استفاده می‌شود می‌توان به ویتامین C، بیوتین و ویتامین B5 اشاره کرد.

بخش اعظم موها، ناخن و پوست ما از پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است. به همین دلیل کمبود آن می‌تواند ضخامت موها را کم کند و باعث ریزش موها یا کم‌حجم شدن موها شود. خود کراتین از اسیدهای آمینه‌ای مانند آرژنین، گلایسین و متیونین تشکیل می‌شود.

بنابراین وجود پروتئین و اسیدهای آمینه نیز جزء ضروری کوکتل‌های مزوتراپی است ولی نوع و میزان آن بسته به تشخیص پزشک برای بیماران مختلف متفاوت خواهد بود.

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان و مردان کدام است؟

بعدازاینکه به‌طور کامل اهمیت خرید داروی مزو فیوژن مو باکیفیت بالا و ترکیبات موجود در این کوکتل‌ها را برایتان گفتیم، حتماً این سؤال برایتان پیش آمده که با توجه به وجود برندهای بسیار مختلف و متنوع در بازار از کوکتل‌های مزوتراپی مو بهترین مارک داروی مزوتراپی مو کدام است.

اگر بخواهیم از میان تمامی مارک‌های موجود در بازار تنها یکی را انتخاب کنیم بهترین آن رویتاکر است که در مرکز تخصصی زیبایی ما نیز از همین مارک برای مزوتراپی مو استفاده می‌شود. بااین‌حال، مارک‌های مختلف دیگری نیز وجود دارند که از کیفیت‌های خوبی برخوردار می‌باشند.

بسیار مهم است که شما نسبت به مارک کوکتلی که قرار است برایتان تزریق شود آگاه باشید و مرکز تخصصی مورد نظر شما به‌قدری معتبر باشد که مطمئن باشید از برندهای تقلبی و فیک استفاده نمی‌کنند. بهتر است کوکتل مورد نظر دقیقا جلوی چشم خودتان باز شود تا از اصل بودن آن مطمئن باشید.

در غیر این صورت اگرچه هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند ولی آسیب‌های زیادی مانند انواع عفونت، عدم ترمیم موها، خونریزی و … را برایتان ایجاد خواهد کرد.

ما در اینجا فهرستی از انواع بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان را برایتان تهیه‌ کرده‌ایم که با جزئیات و بیان ترکیباتشان، آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

شرکت REVITACARE یک شرکت داروسازی فرانسوی است که از سال 2003 شروع به فعالیت کرده است. این شرکت به‌صورت تخصصی در طراحی و ساخت انواع کوکتل‌های پزشکی مزوتراپی جهت درمان مشکلات مو و پوست فعالیت دارد.

کوکتل مزوتراپی معروف هیرکر (HAIRCARE) نیز برای درمان مشکلات موهای شما توسط این شرکت اروپایی تولید شده است. این محصول از ترکیبات مؤثری جهت جلوگیری از انواع ریزش مو و درمان سایر آسیب‌های مو تشکیل شده است. كوكتل رویتاکر بر روی سه قسمت، جهت درمان آسیب‌های مو تمرکز دارد که عبارت‌اند از:

ترکیبات موجود در این کوکتل با بازسازی فولیکول‌های ریشه‌ی مو و تقویت آن در پوست سر ریزش موها را درمان می‌کند.

کوکتل رویتاکر دارای ترکیباتی است که پوست سر را به‌خوبی آبرسانی خواهد کرد. همچنین برای درمان شوره سر مناسب است.

به دلیل ترکیبات آنتی‌اکسیدانی که در این کوکتل وجود دارد شادابی و مقاومت ساقه‌های مو دوباره احیا خواهند شد و بافت مو بازسازی می‌شود.

مواد تشکیل‌دهنده کوکتل رویتاکر فرانسه عبارت‌اند از:

در مراکز تخصصی معتبر ایران مانند مرکز ما نیز این کوکتل بسیار محبوب است و اکثر مراجعان ما که از این کوکتل استفاده کرده‌اند، نتایج بسیار خوبی را تجربه نموده‌اند.

  1. کوکتل مزوتراپی BCN اسپانیا:

یکی دیگر از شرکت‌های تولیدکننده انواع کوکتل مزوتراپی مو شرکت بی سی ان است که می‌تواند به‌عنوان بهترین مارک داروی مزوتراپی مو مورد استفاده قرار بگیرد. این شرکت طیف گسترده‌ای از ترکیبات مختلف کوکتل‌ها را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند.

درواقع دارای حدود 15 محصول منحصربه‌فرد برای تقویت و بازسازی موها می‌باشد که دو نوع از کوکتل‌های آن محبوبیت بیشتری در ایران پیدا کرده‌اند و شامل موارد زیر هستند:

کوکتل BCN SCALP ترکیبی از مواد مختلف مورد نیاز برای انواع مو است که حتی در صورت شرایط نامتعادل هورمونی باعث بازسازی سلولی فولیکول‌های موها می‌شود که با سایر داروها امکان‌پذیر نیست. این محصول با گشاد کردن عروق خونی باعث بهبود خون‌رسانی در پوست سر و درنتیجه تغذیه‌ی عالی پیاز موها می‌شود.

مواد تشکیل‌دهنده:

کوکتل دیگری از شرکت بی‌سی‌ان که در ایران محبوبیت پیدا کرده است کوکتل BCN CAPILLUM می‌باشد که می‌توان گفت پیشرفته‌ترین کوکتل ریزش ‌موی تولید شده توسط این شرکت است. این محصول به‌خوبی در درمان ریزش مو تأثیر دارد، بخصوص اگر ریزش مو ناشی از عوامل هورمونی، استرس و مشکلات تغذیه‌ای باشد.

ترکیبات این محصول شامل انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسید هیالورونیک و اسیدهای آمینه می‌باشد که هرکدام از اجزای ضروری برای سلامت رویش موها محسوب می‌شوند.

مواد تشکیل‌دهنده:

این کوکتل در مراکز تخصصی معتبر در ایران نیز بسیار محبوب است و از اولین سال‌های ورود این تکنیک به ایران مورد استفاده قرار گرفته است. از طرفی نسبت به سایر انواع بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان و مردان مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌باشد؛ بنابراین ازنظر قیمت نیز بهترین برند داروهای مزوتراپی مو در ایران محسوب می‌شود.

این شرکت نیز یکی از شرکت‌های چندملیتی اروپایی است که در چند سال اخیر به‌طور مؤثری در تولید کوکتل‌های مزوتراپی مو فعالیت داشته است. این شرکت دو نوع کوکتل را به بازار عرضه می‌کند که عبارت‌اند از:

ترکیبات موجود در این کوکتل به‌خوبی خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی در ناحیه فولیکول‌های مو را افزایش داده و با همین کار موها را احیا می‌کند. به‌علاوه طوری فرموله شده است که برای درمان نازکی موها و ریزش موها بسیار مؤثر می‌باشد و می‌تواند تا حد قابل‌توجهی رشد مجدد موها را تحریک نماید.

مواد تشکیل‌دهنده:

کوکتل موی F-HAIR MEN درواقع بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان است و برای آقایان استفاده نمی‌شود. درواقع تمرکز این کوکتل بر درمان آلوپسی آندروژنیک (طاسی با الگوی مردانه) در زنان است.

این ریزش مو یک الگوی ژنتیکی است که به دلیل وجود برخی هورمون‌های مردانه در بدن زنان ایجاد می‌شود. به همین دلیل این کوکتل با استفاده از انواع پپتیدها، فاکتورهای رشد، سیلیسیم آلی، پانتنول و اسید هیالورونیک به‌طور خاص به درمان آلوپسی در زنان می‌پردازد.

مواد تشکیل‌دهنده:

این برند اگرچه از برندهای گران در ایران محسوب می‌شود اما توانسته تأثیر بسیار خوبی در درمان آلوپسی و ریزش مو در زنان داشته باشد و یکی از بهترین برندهای کوکتل‌های موجود در بازار می‌باشد.

برند اسپانیایی Meso Like یکی دیگر از تولیدکننده‌های اسپانیایی در زمینه کوکتل‌های تخصصی پوست و مو است. این شرکت در زمینه تولید کوکتل‌هایی با ترکیباتی که دارای نتایج فوری و کارآمد هستند، معروف است. شرکت مزو لایک دارای سه کوکتل متفاوت با ترکیبات خاص برای درمان موهاست که شامل موارد زیر هستند:

کوکتل Hair+ یکی از محصولات پایه برای مراقبت از مو به روش مزوتراپی محسوب می‌شود. این محصول دارای ترکیبات متنوعی است که در تمام چرخه‌ی رشد موهای شما تأثیر مثبت می‌گذارد. به‌علاوه حتی اگر مشکلات هورمونی داشته باشید می‌تواند بازهم به بازسازی و احیای موها بپردازد.

همچنین قدرت آبرسانی بسیاری قوی دارد. مواد تشکیل‌دهنده آن نیز شامل آهن، ویتامین B1، ویتامین B6، پانتنول، بیوتین و کافئین است که همگی برای موها مناسب هستند.

مزو لایک مدل hair lady یکی از انواع بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان است که یک محرک عالی برای رشد موها محسوب می‌شود و ترکیبات آن برای درمان ریزش مو بسیار مناسب است. مواد تشکیل‌دهنده آن نیز شامل اسید آزلائیک، اسید پانتوتنیک روی، پیریدوکسین و بیوتین است.

مزو لایک hair man نیز مخصوص آقایان می‌باشد. این کوکتل خواصی مشابه مدل هیر لیدی را دارد ولی با این تفاوت که با بدن آقایان سازگارتر است. مواد تشکیل‌دهنده آن شامل فیناستراید، پیریدوکسین و پانتوتنیک اسید بیوتین است. این نوع کوکتل‌ها نیز در ایران محبوبیت بسیار بالایی دارند و ازنظر هزینه نیز مقرون‌به‌صرفه هستند.

شركت اسپانیایی Bio Skin تولیدکننده انواع محصولات کوکتل‌های مزوتراپی، محصولات آرایشی و لایه‌بردارهای عالی برای پاکسازی پوست است. شعار این شرکت نیز ارائه راه‌حل‌های ایمن و مقرون‌به‌صرفه برای برطرف کردن نیازهای زیبایی است. مهم‌ترین محصول این شرکت برای مو عبارت است از:

آمپول مزوتراپی BIO SKIN HAIRPRO ریشه‌های مو را برای رشد موهای سالم تغذیه می‌کند. این محصول جهت درمان آلوپسی آندروژنیک (طاسی با الگوی مردانه) بسیار مؤثر است و می‌تواند به‌عنوان یکی از انواع بهترین مارک داروی مزوتراپی مو برای زنان محسوب شود.

این کوکتل دارای اثرات ضدالتهابی قوی است و با افزایش گردش خون در ریشه‌ی مو، اکسیژن‌رسانی و تغذیه رسانی به فولیکول‌های مو را جهت درمان ریزش مو و تقویت موها افزایش می‌دهد.

مواد تشکیل‌دهنده:

درماهیل یک برند عالی از کره جنوبی است که محصولات متنوع مراقبتی و آرایشی را تولید می‌کند. این برند به‌صورت تخصصی روی تولید کوکتل‌های مزوتراپی کار نمی‌کند ولی در این زمینه تولیدات خوبی داشته است. شرکت درماهیل دو نوع کوکتل برای مو به بازار عرضه کرده است که فقط یک مدل آن در ایران یافت می‌شود و عبارت است از:

کوکتل Dermaheal HL دارای یک ترکیب ضد ریزش مو هم برای مردان و هم برای زنان است. ترکیبات موجود در آن با افزایش خون‌رسانی و تحریک فولیکول‌های مو رشد موها را افزایش داده و از ریزش مو جلوگیری خواهد کرد. همچنین تغذیه رسانی و آبرسانی بسیار خوبی برای موها دارد که ضخامت ساقه‌های مو را افزایش داده و موها را پرحجم می‌کند. مواد تشکیل‌دهنده آن شامل 4 نوع پپتید، 3 آنزیم، 4 ماده‌ی معدنی، 24 آمینواسید، 14 ویتامین و … است. این برند بسیار اقتصادی است و به دلیل قیمت مناسبی که در میان انواع کوکتل‌ها در ایران دارد محبوبیت زیادی پیدا کرده است و می‌تواند نتایج خوبی را ایجاد کند یا به‌عنوان بهترین مارک داروی مزوتراپی مو شناخته شود.

توسکانی یکی دیگر از شرکت‌های اسپانیایی است که در حوزه‌های مختلف تجهیزات پزشکی و تولید کوکتل‌های مزوتراپی فعالیت می‌کند. اگرچه یک آزمایشگاه تخصصی نیست ولی توانسته دو مدل از کوکتل‌های عالی در سطح جهان را به بازار عرضه کند که عبارت‌اند از:

آمپول مزوتراپی TOSKANI HCPR یک محصول بر پایه‌ی پپتیدهای مختلف (ترکیب چند اسیدآمینه) است و تأثیر زیادی در درمان ریزش مو دارد. همچنین ضخامت و تراکم موها را به‌خوبی افزایش می‌دهد.

کوکتل TOSKANI Hair Cocktail Plus نیز ترکیبی از انواع مختلف مواد مورد نیاز مو را دارد که رشد موها را افزایش می‌دهد. از این کوکتل بخصوص برای درمان ریزش موهای مردانه و زنانه در اثر مشکلات ناشی از غدد و هورمونی استفاده می‌شود.

برند توسکانی یکی برندهای عالی موجود در ایران است که می‌تواند به‌عنوان بهترین برند داروهای مزوتراپی مو انتخاب شود.

خرید داروی مزوتراپی مو و نحوه انتخاب درست از میان برندهای مختلف

انتخاب بهترین مارک داروی مزوتراپی مو از میان این همه برند خوب و کارآمد بسیار گیج‌کننده و سخت است. از طرفی شما شناختی از آسیب‌هایی که برای موهایتان ایجاد شده است و کمبودهایی که فولیکول‌های موهای شما دارد ندارید. بنابراین بسیار سخت است که خودتان بخواهید برای خرید داروی مزوتراپی مو و بهترین برند،  بخصوص برندی که دارای ترکیبات مورد نیاز شما باشد اقدام کنید.

به همین دلیل ما کار را برایتان آسان کرده‌ایم و شما می‌توانید از طریق مشاوره رایگان با متخصصان پوست و موی باتجربه ما که مهارت بالایی در انجام روش‌های مزوتراپی مو دارند بهترین کوکتل را انتخاب کنید که هم ازنظر ترکیبات، هم برند و هم قیمت برای شرایط شما مناسب باشد و بهترین نتیجه را به شما بدهد. جهت گرفتن مشاوره از طریق لینک‌های موجود در سمت چپ صفحه با ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

همان‌طورکه ملاحظه کردید برندهای متعددی از کوکتل‌های مزوتراپی در بازار ایران عرضه می‌شود که هرکدام از ترکیبات خاصی برخوردار هستند و اهداف درمانی متفاوتی هم دارند. اینکه کدام برند و کدام ترکیب برای موهای شما مفیدتر است را باید متخصص پوست و موی شما بعد از انجام بررسی‌های لازم مشخص کند.

بسیار مهم است که برای انجام این روش به مراکز تخصصی معتبر و مجهز مراجعه کنید که مطمئن باشید از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو و کوکتل‌های اصل و باکیفیت بالا استفاده می‌کنند و فرد انجام دهنده نیز باید مهارت خوبی در انجام این روش داشته باشد تا نتایج مطلوب ایجاد گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *