مزو فیوژن مو یکی از تازه‌ترین رویکردها برای بهبود رشد موها، ارتقاء ضخامت تارهای مو و رفع کم پشتی‌های ناشی از مشکلات غیرژنتیکی محسوب می‌شود. این رویکرد که به نام مزوتراپی مو بسیار متداول است امروزه به مبتلایان به ریزش مو کمک شایانی نموده است.اگر تاکنون ریزش موی حادی داشته‌اید این احتمال وجود دارد، که در دوره‌ایی مزوتراپی مو و یا مزو فیوژن مو به شما پیشنهاد شده باشد، اما پرسشی که در این جا پیش می‌آید این است که آیا روش درمانی مزوتراپی مو به رشد موها کمکی می‌کند؟ در حقیقت به این شکل می‌توان جواب داد که مزو فیوژن هم برای مردان و هم زنان که از عارضه ریزش مو رنج می‌برند، بسیار مفید است. امروزه برای جلوگیری از عارضه ریزش مو‌، روش‌های مزوتراپی بسیار طرفدار پیدا کرده به علت اینکه این روش کم تهاجمی توسط تقویت فولیکول‌های مو به رشد موها کمک فراوانی می‌کند. برای اینکه بیشتر در این مورد اطلاعاتی کسب کنید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مزو فیوژن مو

 

فهرست مطالب

خواص و مواد مزو فیوژن مو

محلول مزو فیوژن مو حاوی مواد معدنی مانند آهن، زینک، کلسیم و عصاره‌های طبیعی بعضی گیاهان است، خوشبختانه از هیچ ماده شیمیایی و نگهدارنده در این مواد استفاده نشده است. کوکتل مزو فیوژن باعث افزایش میزان گردش خون در رگ‌های ناحیه پوست سر شده و باعث رشد مجدد فولیکول‌های مو می‌شود. کوکتل فیوژن مو اصل دارای ترکیبات مؤثری جهت جلوگیری از ضعیف شدن تارهای مو، کاهش ریزش مو و محرک رشد مو است.

این محلول باعث افزایش آبرسانی و اکسیژن رسانی به ناحیه پوست سر می‌شود. به همین علت اکثر کلینیک‌های تخصصی کاشت مو،  تهیه و استفاده از این محلول مزوتراپی را به شما پیشنهاد می‌کنند. فیوژن مزو یک شرکت اسپانیایی معروف و معتبری است که در حوزه مزوتراپی فعالیت می‌کند. کوکتل مزوفیوژن مو یکی از محصولات اصلی و محبوب این شرکت است که برای ریزش موی عادی تولید می‌شود.

مزو فیوژن مو برای چه کسانی مناسب است؟

مزو فیوژن برای همه افرادی که دچار عارضه ریزش موی شدید هستند و یا موی سر آنها بسیار نازک و ضعیف شده است بسیار توصیه می‌شود. استفاده از این مواد در جلسات مزوتراپی می‌تواند در بهبود وضعیت ظاهری موها و جلوگیری از ریزش مو بسیار موثر باشد.

کوکتل مزو فیوژن مو و میکرونیدلینگ فیوژن

مزو فیوژن مو ترکیباتی مفید برای تغذیه‌، تقویت و بازسازی موها و رویش مجدد موها است. کوکتل مزو فیوژن برای بهبود جریان خون مویرگی ناحیه پوست سر و ساخت فولیکول‌های جدید برای مو خواهد شد.

مزو فیوژن ترکیباتی قوی جهت جلوگیری از نازکی و شکنندگی موهای سر و ریزش مو دارد که موجب اکسیژن رسانی و رطوبت رسانی به پوست سر می‌شود. ترکیبات این محلول حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسید آمینه‌های مورد نیاز برای عملکرد و تغذیه رسانی و متابولیسم بهتر می‌باشد.

مزایای استفاده از کوکتل فیوژن مو اصل:

چگونگی روش مزوتراپی برای ریزش مو

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی زیبایی و غیرتهاجمی و بی نیاز از عمل جراحی است که برای بازیابی مو و  درخشندگی موهای نازکتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت مزوتراپی مو فیوژن باعث تقویت میزان رشد موهای جدید می‌شود.

از این روش می‌توان برای عارضه ریزش مو به علت مشکلات هورمونی در نواحی فولیکول‌های مو، کمبود مواد مغذی مورد نیاز و همچنین کاهش میزان گردش خون در ناحیه پوست سر استفاده کرد.

 محلول مزوتراپی که به قسمت اپیدرم توسط سوزن‌های بسیار ریزی تزریق می‌شود شامل ترکیباتی از ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و اسیدهای آمینه می‌باشد که بر طبق شرایط بیمار طراحی شده‌اند.

 در حقیقت روش مزوتراپی موجب تسریع کیفیت گردش خون در قسمت پوست سر شده و به تقویت و رشد تارهای موی جدید و سالم کمک می‌کند.

هدف از این روش درمانی بازیابی و بالابردن میکروسیرکولاسیون در قسمت پوست سر، تامین مواد مورد نیاز، کاهش سرعت انقباض فولیکول‌های مو و تحریک بیشتر رشد موها است.

فواید مزوتراپی بوسیله مزو فیوژن مو

از مزوتراپی و مزو فیوژن مو برای رویش مجدد مو و همچنین برای جلوگیری از ریزش مو و حتی در صورت عارضه طاسی مو سر نیز می‌توان استفاده کرد.

مدت زمان درمان مزو فیوژن چقدر است؟

مدت زمان درمان بوسیله این روش بستگی به شخص دارد، ولی حدودا به مدت چهار ماه و هفته ای یک مرتبه به درمان نیاز خواهید داشت.

چه افرادی نباید برای ریزش مو به از روش مزو فیوژن مو استفاده کنند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی با مزو فیوژن مو  

تعداد جلسات به میزان حجم مو و همچنین مقدار ریزش موها، ارتباط مستقیمی دارد اما به صورت میانگین به تعداد ۴ الی ۶ جلسه برای این روش لازم است در حقیقت این تعداد جلسات به صلاح دید پزشک متخصص بستگی دارد.

همچنین باید توجه داشت که بطور میانگین در یک جلسه در حدود ۲ الی ۳ سی سی ماده به قسمت‌های مختلف پوست سر تزریق می‌شود، در واقع بعد از سپری شدن ۵۰ الی ۶۰ روز می‌توان نتایج کار را مشاهده کرد.

مراقبت و نگهداری پس از روش مزو فیوژن مو

این روش درمانی احتمالا از نیاز به جراحی‌های کاشت مو و دیگر روش‌های گران و دردناک جلوگیری کند. اما، برای کسب نتایج بهتر، بیمار باید از یک رژیم غذایی سالم و مناسب استفاده کند، بیمار باید مصرف مواد غذاهای بی کیفیت را حذف کرده و از یک رژیم منظم و متناسب با سایز اندام خود پیروی کند.

کوکتل مزو فیوژن مو

کوکتل مزو فیوژن، با فرمول‌هایی بسیار کارآمد برای جلوگیری و رفع کم پشتی موها، تحریک مجدد رشد موها و کاهش ریزش موها ساخته شده است.

این رویکرد یک روش درمانی مناسب برای کسب بهترین نتیجه در زمانی کوتاه می‌باشد. این محصول میزان گردش خون موثر پوست سر را بازیابی و فولیکول‌های مو را زنده می‌کند.

به کمک عملکرد گشادی کننده عروق و عصاره احیا کننده جینکو، این کوکتل موی سر موجب افزایش گردش جریان خون و در نهایت تغذیه بهتر پوست سر و اکسیژن رسانی به آن نواحی می‌شود.

مواد مزو فیوژن مو شامل تمامی متابولیت‌های (ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) مفید برای متابولیسم بهتر و افزایش انرژی کافی برای رشد موها است. قسمت سیلیکون ماتریکس مو را بازیابی می‌کند، در صورتی که اسید هیالورونیک موجب نرمی و افزایش رطوبت مو‌ها می‌شود. هر ویال کوکتل مزوتراپی شامل عناصر فعال خالص بدون مواد نگهدارنده یا دیگر مواد شیمیایی است.

مزایای کوکتل مزو فیوژن موی سر:

کوکتل مو و آمپول فیوژن مو، به علت وجود عناصر فعال و بسیار مفید، مزایا و محاسن بیشماری جهت جوانسازی موها دارند. همانند :

مواد تشکیل دهنده مزو فیوژن مخصوص ضد ریزش مو چیست؟

مواد مزو فیوژن مو و عناصر فعال استفاده شده در ساخت کوکتل مزو فیوژن ضد ریزش، شامل مواد زیر هستند:

انواع دیگر مواد معدنی (کلسیم، آهن، روی، منیزیم)

 کوکتل، محلولی قدرتمند و مفید شامل فاکتورهای رشد برای درمان تاسی و آلوپسی غیرآندروژنیک مردان می‌باشد.

 اضافه شدن این کوکتل به قسمت‌های پوست کف سر به بهبود میزان گردش خون مویرگی ناحیه پوست سر و رشد فولیکول‌های موی سر کمک فراوانی می‌کند. در ضمن استفاده از کوکتل مزوتراپی موی می‌تواند به پیشگیری از نازک شدن مو و تحریک مجدد مو منجر شود.

نکات مهم در زمان استفاده از کوکتل فیوژن مو

تزریق آمپول فیوژن مو استفاده از بهترین کوکتل مزوتراپی مو، روشی دقیق و حساس می‌باشد. حتی یک اشتباه کوچک در عمل باعث ایجاد عوارض شدیدی برای پوست و مو می‌شود. برای اینکه یک عمل آسان و بدون عارضه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم نکات ایمنی و بهداشتی زیر را هنگام مزو فیوژنبه دقت رعایت فرمایید.

قدرت مزو فیوژن مو در برابر ریزش مو

مزو فیوژن مو به معنی تزریق ماده مزو در زیر پوست ناحیه سر است. حال اگر مواد تزریقی، برپایه گیاه باشد، برخلاف داروهای شیمیایی، بدون عوارض خاصی باعث توقف ریزش مو شود. 

یوژن، یک برند از کشور اسپانیا است که مدل‌های مختف کوکتل را برای درمان‌های زیبایی، به تمام کشورهای دنیا معرفی کرده است. یکی از کوکتل‌های محبوب شرکت فیوژن برای درمان عارضه ریزش موی غیرهورمونی، کوکتل‌های  F-HAIR است.

کوکتل مزو فیوژن مو به عنوان درمان ضد ریزش مو

با انتخاب کوکتل مزو فیوژن مو اصل برای انجام مزوتراپی مو می‌توانید ویژگی‌های زیر را تجربه کنید.

به علت نیاز موها به تغذیه و تقویت، تزریق مجدد در هر 4 تا ۶ ماه یکبار لازم است.

مزو فیوژن؛ ایمن‌ترین رویکرد رهایی از ریزش مو

حال سؤالی که مطرح می‌گردد آن است که آیا مزوتراپی مو فیوژن عوارض در پی دارد یا خیر؟ در بازار کوکتل‌های زیادی جهت انجام مزوتراپی مو مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین عوارض مزوتراپی مو به کوکتلی که خریداری می‌کنید وابسته است. مثلاً در بعضی از کوکتل‌ها جهت کنترل DHT از فیناستراید استفاده می‌کنند که اثرات منفی دارد.
فیوژن دو مدل کوکتل برای عارضه ریزش مو ارائه کرده است، hair  و hair man.

فیوژن هیر برای عارضه ریزش موی سر نرمال ساخته شده، مواد مورد استفاده برای تقویت موها، رشد مجدد موها و افزایش میزان گردش خون در سطح سر طراحی و ساخته شده است. در داخل این کوکتل فقط از مواد معدنی همانند آهن، زینک، کلسیم و عصاره‌های طبیعی بعضی گیاهان در کنار پپتایدها استفاده شده است و از هیچگونه ماده شیمیایی و نگهدارنده‌ایی استفاده نشده است. ‌فیوژن هیر در داخل ویالای ۱۰ سی سی عرضه شده است.

محصول دیگر شرکت فیوژن، فیوژن هیرمن می‌باشد که جهت درمان عارضه ریزش موی ارثی یا آندروژنیک تولید شده است. در داخل این کوکتل فیوژن هیر همه مواد مورد نیاز برای رشد مو و تقویت موها وجود دارد. همچنین در داخل این محلول‌ها از موادی برای کنترل میزان هورمون‌ها برای کنترل ریزش موی زمینه ارثی قرار داده شده است.

مزوتراپی مو راهکاری جدید در درمان ریزش مو

به همان صورت که مطرح شد، مزوتراپی مو یکی از راهکارهای نوین برای درمان عارضه ریزش مو و رشد مجدد موها می‌باشد، همچنین برای درمان ریزش مو به‌ویژه ریزش موی ارثی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشترین دلایلی که در ریزش مو موثر هستند عبارتند از کاهش میزان گردش خون در قسمت پوست سر، مشکلات هورمونی همانند تولید بیشتر از حد DHT و کمبود مواد مفید برای تغذیه و رشد فولیکول‌های مو. مزوتراپی مو برای مقابله با تمامی این عوارض و مشکلات بسیار مفید است و می‌تواند به کاهش میزان ریزش مو کمک فراوانی کند و موجب رویش مجدد موهای جدید و تازه شود.

چگونگی کارکرد مزوتراپی

در روش مزوتراپی مو مواد مغذی، فاکتورهای رشد مو و پپتایدها، بصورت مستقیم به قسمت داخلی پوست سر و اطراف فولیکول های مو تزریق می‌شوند. پپتایدها باعث کنترل ترشح هورمون DHT که مهمترین دلیل ریزش موی آندروژنیک سر است را کنترل کرده و مواد معدنی، ویتامین‌ها و بستر فاکتورهای رشد مجدد مو و تقویت موها را فراهم می‌سازد. مزوتراپی مو یکی از بهترین راه های درمان عارضه آلوپسی آندروژنیک یا ریزش موی ارثی می‌باشد. اگر شما هم به این عارضه مبتلا هستید و هنوز به مرحله طاسی نرسیده‌اید می‌توانید از محلول کوکتل‌های مزوتراپی مو استفاده نمایید.

برخی کمپانی‌ها همانند فیوژن علاوه بر تولید کوکتل‌های مزوتراپی مو فیوژن که برای درمان ریزش موهای عادی ساخته شده اند، محصولی دیگر نیز برای جلوگیری از ریزش موی ارثی ارائه کردند که با کنترل فاکتور  DHT، که اصلی‌ترین عامل ریزش موی ارثی است، علاوه بر قطع ریزش موها ، به رشد موهای شما بسیار کمک می‌کند.

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو چقدر زمان می‌برد؟

مزوتراپی در واقع یک روش درمانی است که با نشانه‌های پیری و افزایش سن مقابله می‌کند و ساعت فیزیولوژیک بدن را به عقب می‌برد، از این رو روش درمان مزوتراپی بلند مدت است که باید با فواصل زمانی مشخصی درمان شود.

جلسات درمانی اغلب در فواصل یک هفته تا ده روز یک بار انجام می‌شود و تمامی دوره درمان نیز بین ۵ الی ۸ ماه با توجه به شرایط بیمار متفاوت است.

کوکتل مزوتراپی فیوژن برای درمان ریزش مو

مزوتراپی ریزش مو از جدیدترین راه‌ها برای جلوگیری از ریزش موی سر و کمک به احیا و رشد مجدد موها می‌باشد. هر ویال فیوژن فقط شامل مواد فعال خالص و بدون هیچ‌گونه مواد نگهدارنده و یا سایر مواد شیمیایی است.

این کوکتل‌ها، موجب بازسازی جریان خون مؤثر در پوست می شود و فولیکول‌های موی سر را بازسازی می‌کند. در حقیقت، این یک فرمول کارساز برای مبارزه با ریزش مو و تحریک رشد مو است.

به لطف Centella Asiatica و عصار‌‌ه‌های گیاهی، این محلول باعث افزایش جریان گردش خون و در نهایت آبرسانی و اکسیژن‌رسانی بهتر به ناحیه پوست سر می‌شود.

همچنین کوکتل مزوتراپی مو شامل همه متابولیت‌های (ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) مورد نیاز برای کارکرد مناسب متابولیسم تغذیه‌ای است. سیلیکون ارگانیک، ماتریکس مو را احسا می‌کند در صورتی که اسید هیالورونیک، باعث رطوبت و نرم شدن موها می‌شود.

جلوگیری از ریزش مو، رویش مجدد و افزایش کیفیت مو

یکی از اصلی‌ترین مزایای مزوتراپی ریزش موها نسبت به روش‌های جراحی، غیرتهاجمی بودن و بدون درد بودن این فرایند است. در روش مزو تراپی مو، جای زخمی نمی‌ماند و عوارض جانبی خاصی ندارد. توسط مزوتراپی فیوژن می‌توان بدون هیچگونه نگرانی در مورد عوارض جانبی این روش، مواد مفید و مغذی مورد نیاز پوست و مو را به بهترین شکل تأمین کرد.

اهمیت استفاده از مواد مزو فیوژن اصلی در کلینیک های تخصصی پوست و مو

متاسفانه امروزه توسط سودجویان انواع مختلف و تقلبی و همچنین غیراصل مواد و داروهای مورد نیاز برای مزو فیوژن‌ها در بازار محصولات مزو فیوژن‌ها بشکل غیرقانونی به فروش می‌رسد که نه تنها باعث هدر رفتن هزینه‌های درمانی می‌شود و شما به نتیجه مطلوب و مد نظر خود نخواهید رسید بلکه باعث بروز عوارض خطرناکی همچون عفونت‌های شدید و خطرناک پوستی بشوید.

پس برای جلوگیری از ضررهای مالی و آسیب‌های احتمالی، جهت خرید محصولات مزو فیوژن و انجام عمل‌های مزو فیوژن مو حتما به کلینیک‌های تخصصی پوست و مو که مدیریت آن مرکز توسط دکتر زیبایی پوست و مو اداره می‌شود مراجعه نمایید. همچنین این مراکز حتما باید دارای مجوزهای معتبر از ارگان‌های مربوطه باشند.

سخن پایانی

با وجود مطالعات و تحقیقات علمی در مورد چگونگی استفاده و اثربخشی از روش مزوتراپی مو در سال‌های اخیر، این روش درمانی بسیار محبوب و با استقبال فراوانی همراه بوده است. در حقیقت می‌توان گفت کوکتل‌های فراوانی در زمینه مزو فیوژن مو وجود دارد که با استفاده از ترکیبات خاص، مواد مفید و معدنی را برای درمان  ریزش مو ارائه می‌دهند، این نکته را باید ذکر کنیم که این محلول ها از نظر قیمت و با توجه به کیفیت متفاوت هستند.

همچنین عوارض ناشی از مزوتراپی موبا فیوژن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار اندک است و تقریبا هیچگونه عوارضی ندارد. هزینه‌های مزوتراپی مو با توجه به مشخصات هر فرد متفاوت است و اغلب پس از مشاوره با پزشک تعیین می‌شود. توسط مزوتراپی فیوژن بهترین نتیجه را در کمترین زمان دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *